Ondřej Kundra, BISkou označený lhář, rozjel další frašku kolem bezvýznamných šašků - ricinového agenta...   
Pridal tk Úterý 28 duben 2020 - 06:49:52 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Vůdci národa se zhroutili: lidé nadávají, nebo se té průhledné komedii smějí

Řeporyjec Novotný se zhroutil, Kolář má jektózu a Pirát Hřib se vrátil někam na Moravu do rodného Slavičína ke Gottwaldovu. Hrdinové prý mají v gatích, hlásí tajemně Česká televize a BIS prý vyslala antiricinové agenty na všechny strany. Populární komický magazín Dikobraz by si pošmák.

Zoufalství, kdy veřejnost bere Evropskou unii už jako skanzen RVHP vyprovokovalo pokleslou partu k posledním zoufalým činům: rozjelo frontální dezinformační propagandu, kdy stádo agentů z Ruska bude likvidovat bezvýznamné šašky ricinem a skvělý agent Kundra BISkou označený jako lhář to odhalil.

Blíží se dny piety za osvobození Rudou armádou před 75 léty a šílenství se dotýká nebes

Agent Kundra přichází se šokujícím odhalením, že přicestoval na Letiště Václava Havla z Ruska muž s ruským diplomatickým pasem a v kufříku přivezl ricin a Kundra bojuje jako kontraagent W4c . Tajné zdroje Kundrovy prozkoumaly kufřík ricinového ruského agenta a tři hrdinové se zhroutili. Prý, alespoň to tvrdí v Respektu BISkou označený lhář Kundra.

Zhroucení hrdinové Kolář, Hřib a dokonce Řeporyjec Novotný prý žádali manželky o ochranu, posléze prý policii. A naši tři hrdinové jsou světoznámí gerojové, na které nasadilo Rusko své nejskvělejší ricinové agenty.

Vůbec jim nevadí, že se lidé třískají smíchy a internet je plný vtipů. Veřejnoprávní médium Česká televize jede na 200% a propaganda má neomezený prostor.

A aby se tomu dodala váha, tak Česká televize přinesla reportáž, kdy pro změnu Čína zabila senátora Kuberu a lékařské zprávy jsou cárem papíru, protože Kuberu prý po výhrůžkách trefil šlak.

Že Kubera, pokud by měl strach, mohl snadno vycouvat, když mu to radili i ostatní ústavní činitelé a on se smál? No a co. Srdceryvná reportáž je nastavena tak, že nám Čína zabila Kuberu.

A když hrdinný agent Kundra, kterého BISka před nějakou dobou označila za lháře prý najednou využila jeho služeb, tak se z Kundry světová špionážní třída, protože z tajných zdrojů odhalil tak závažné kontrarevoluční pikle Putina, že atentát na Heydricha s Hirošimou a Nagasaki blednou závistí.

Češi si z té frašky dělají nepokrytě legraci - má to opačný efekt
A zatímco Kundra se nese jako páv, rodina Kolářova, a okolí TOP 09 s Kalouskem v čele vykládá příběhy jak z dob dvojité agentky Mata Hari. Pane Bože, ty to vidíš. Vážně si myslí, že Češi jsou národ pitomců?

Takže když zbabělého Koláře seřeže manželka, je za to zodpovědný Putin?

P.S. Vážně nechápou, že tou fraškou na Babiše a Putina tím více občany od Evropské unie odpuzují a lidé to dávají najevo? Mimochodem, stále ukazují naštvané lidi, ale sprostá vyhrožování příznivců TOP 09, Pirátů a dalších stejně jako lži, že kdo nechválí EU je ruský agent nechá Česká televize v archivu!


Že Kundra vykládá fantasmagorie se už ohradila BIS zde a je to tu znova

Spekulace, polopravdy a výmysly týdeníku RESPEKT - BIS

https://www.bis.cz/aktuality/spekulace-polopravdy-a-vymysly-tydeniku-respekt-7ba99bb4.html

BISkou označený lhář novinář Ondřej Kundra z Respektu ...

https://tomasvyoral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=639212

Jenom dovětek: je divné, co si dovolí Kundra se Spurným - obviňovat jiné, že jsou Breivikové apod., což evidentně policii nevadí, zatímco totální zhovadilost s ricinem a odhaleným ruským agentem, kterému přísně utajení informátoři agenta Kundry nakoukli do tajemného kufříku a dokument předali Kundrovi řeší i ministr Petříček. Neuvěřitelné.

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/3246-ondrej-kundra-biskou-oznaceny-lhar-rozjel-dalsi-frasku-kolem-bezvyznamnych-sasku-ricinoveho-agenta

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://www.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=28274
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1524 sec,0.0868 z toho dotazů.Dotazů v DB:15. Použitá paměť:1,289kB