Co chce samozvaný vládce Bill Gates   
Pridal tk Středa 29 duben 2020 - 09:04:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Nejste ovce, nebojte se odmítnout to, co nás čeká a projevte svoji vůli. Každý máme právo projevit neposlušnost. Každý si může najít způsob, jak bojovat proti všem, co nám chtějí nasadit obojky a udělat z nás otroky kterým půjde jen o přežití.

Kdo je Bill Gates Spoluzakladatel Microsoftu Bill Gates se rozhodl, že spasí svět i proti vůli jejich obyvatel. Nebo, a to je pravděpodobnější, tomuhle chlápkovi s bezednou peněženkou tak chutná moc a manipulace, že je ochoten udělat cokoliv, aby dál vedl svoje ovečky na porážku.

To on bude určovat kdo dostane práci, kdo může vycestovat. Pokud nebude očipováni jako psi, tak nic nebudete moci. Pokud se nenecháte očkovat, budete vyloučeni ze společnosti a podle všeho vám nikdo nepodá ani kůrku chleba.

To je ten důvod, proč se z viru udělala pandemie a je to bič jak nahnat lidi tam, kde je chtějí mít. Lidé ze strachu přijmou vakcínu i čip, protože hlad a strach je nejstrašnější důvod k povolnosti. To vidíme na ochotě se nechat zabalit do roušky, chodit nakupovat v určenou dobu a nechat oddělit staré lidi od mladších. Je to pořádný hnus.

Dostanou ho všichni a důvod je, nenakazit ostatní. Takže buď dobrovolná samovazba a zákaz návštěv všeho kde jsou lidé, nebo čip a vakcína. Začneme u učitelek a všech dětí ve školách a ve školkách, dále jsou tu prodavačky, pokladní u kas, dále lékaři, zdravotní sestry, důchodci, zaměstnanci domovů důchodců, policisté, vojáci, hasiči, úředníci, prostě celý zpitomělý svět. Bez průkazu digitální imunity nebude možné sehnat práci. Firmy, vyděšené z hrozby karantény, se budou děsit a štítit neočkovaných kolegů. Vznikne celospolečenská hysterie a to je voda na mlýn Billa Gatese, který tahá za nitky.

Bill Gates se prý chystá zachránit svět. Taková hloupost. Spasit svět s jeho finančními prostředky jde úplně jinak. Třeba ochránit životní prostřední. Vymýtit hlad. To mám smysl. Vakcinace a čipování je jen nový způsob jak zavést otrokářství. Lidé dávejte si pozor. Nejde zase o nic jiného než o peníze a vládu nad světem. Strašení koronavorem má jediný účel. Nechat se očkovat vakcínou, kterou nám dodá spasitel Gates. Miliardy dávek, miliardy peněz pro něj a farmaceuty.

Kdo zvolil do čela světa tohoto „spasitele“ který není nic jiného než tvrdý obchodník se strachem a smrtí. Není to politik, lékař, virolog, epidemiolog, vědec a už vůbec není humanista. To z jeho pusy padají slova a nutné regulaci obyvatel. Je nás moc a možná že tou svoji vakcinací chce pořádně korigovat svět.

Základem všeho je, uvědomit si, že jde opravdu jen o obchod a peníze. Jděte k doktorovi, zaplaťte a nechte si j píchnout. Když to udělají všichni, uděláte z něj nekorunovaného vládce světa. Děkuji Bohu, za internet, který nám dovoluje hledat informace a včas pochopit souvislosti a nenechat se jen tak opít rohlíkem. Svět se probouzí z naivity a oblouzení a dává mu najevo, že si svoje vakcíny a čipy může použít na svoji rodinu a pár hlupáků, co ze strachu udělají všechno.

Bill Gates nyní hraje vabank. Vakcinace I.D, čip nastřelené do člověka bude nahrazovat veškeré peníze, které zmiznou a měna bude jen virtuální. Dostaneme kryptoměnu a budou z nás jen otroci. Novy patent firmy Microsoft je z 26.3.2020. Jeho číslo jest 060606. Proč to všechno. Burzy se hroutí, peníze nemají cenu a je třeba nastolit Nový světový řád. Ovšem, dobře v něm bude jen pár vyvoleným a my ostatní budeme jen postradatelný materiál.

Nejste ovce, nebojte se odmítnout to, co nás čeká a projevte svoji vůli. Každý máme právo projevit neposlušnost. Každý si může najít způsob, jak bojovat proti všem, co nám chtějí nasadit obojky a udělat z nás otroky kterým půjde jen o přežití.

Milena Doušková

Zdroj: https://politikarina.cz/2020/04/22/co-chce-samozvany-vladce-bill-gates
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=28282
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2021
PoÚtStČtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0622 sec,0.0266 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,037,592B