Prezidente Putine, odstupte! Usvědčili jsme vaše agenty, našli jsme kufřík s ricinem!   
Pridal tk Čtvrtek 30 duben 2020 - 09:56:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Jako jediní jsme kufr s ricinem odhalili a zdokumentovali

"A celej svět se bude divit co my Češi jsme zač. My už se neztratíme." může opět zvolat Škopková. Putin je namydlenej. Zde jsme celému světu dokázali, že kufr s ricinem je skutečnost, zdokumentovali, ofotili a pak kufřík s ricinem hodili do popelnice. Stejně by ho nikdo po odhalení nechtěl.

Už podruhé udělal Kundra z Koudelky a BIS debily a dokonce s mezinárodním přesahem. Pak pokračuje šaškárna, že se Kolář, Hřib a Novotný údajně plazí kanálama, zatímco hrdinná BIS už tři týdny chrání celou Prahu před strašnou smrtí. Eurokomisařka vyhlašuje, že z Bruselu přiveze miliony, aby těmto hrdinům zaplatila odměnu v boji proti fake news. Předseda Ústavního soudu Rychetský 26.4.2020 vykládá Kundrovi, že strachu zatím nepropadl, ač je ohroženo údajně ricinem celé město Praha, což je v době, kdy už opět v Praze pracují i lidé z okolí bratru 2,5 milionu lidí.

A pozor: toto se děje v době, kdy za krádež "v nouzovém stavu" může být sazba až 8 let. A zde Kolář a Kundra vyvolali totálně poplašnou zprávu a státní zastupitelství mlčí? Nebo se zde skutečně potuluje kufr s ricinem a BIS s policií nad tím mávla rukou a vše jenom monitoruje?

Takže jsou dvě možnosti: buď je BIS v dezolátním stavu a pod Koudelkou pracují hochštapleři, nebo Kundra udělal z BIS debily, dokonce vyděsil poplašnou zprávou celou Českou republiku a měl by být okamžitě zatčen. Přesto je v Praze pohoda a klídek, přesto je nad ohrožením 2,5 milionů lidí v České republice klídek a dokonce je v celém světě po zprávě, že je ohroženo 2,5 milionu obyvatel a možná víc v celém světě klídek.

Vážně je to normální?

Zdroje Respektu tvrdí, že pasažér cestoval s kufříkem, ve kterém měl mít smrtící jed ricin. Bezpečnostní složky o příletu cestovatele věděly a muže vyhodnotily jako bezprostřední riziko. Smrtelná dávka činí cca 70-500 mikrogramů. Mikrogram (značka μg) je tisícina miligramu (miliontina gramu, tzn. miliardtina kilogramu). V běžném životě je to příliš malé množství, aby mělo nějaký praktický význam. Pokud byl kufřík naplněný ricinem, a Kundrovi agenti to odhalili, není žádný problém vhodit to do nádrže s pitnou vodou a zemře celá Praha i s jejími mimopražskými návštěvníky.

Vážně je normální, aby všichni byli v klídku a jenom se hádala mluvčí Ruska s mluvčí našeho ministra zahraničí?

Zatímco jsme všichni hlídali s rouškama koronavir, musíme zabudovat do vodovodu filtr, aby nám nevytekl ricin?

Pane ministře vnitra, pane premiére a především pane prezidente: jsme v době vyhlášení nouzového stavu a tato děsivá poplašná zpráva může obletět celý svět. A my, občané máme právo vědět: vážně se tady potuluje kufr se smrtelným ricinem, nebo jenom už podruhé udělal Kundra a nezávislá média pod ochrannou rukou komisařky Jourové z Koudelky a BIS debily?

Máme to právo vědět, může zemřít 2,5 milonu lidí a mlčet nesmíte! I když vážně: má kauza Koněv, ricin je o pokračování novičoku a Huawei zakrýt, že nás před 75 léty osvobodila Rudá armáda, nebo je to útok na Benešovy dekrety, kdy se stále zvyšuje tlak, zatímco lidé protestují proti Evropské unii a vnucování eura?

Můj přítel Monk - výrok Monka

On lže. Má to snadné. Je herec. Živí se lhaním...

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/3255-prezidente-putine-odstupte-usvedcili-jsme-vase-agenty-nasli-jsme-kufrik-s-ricinem

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=28300
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2021
PoÚtStČtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2141 sec,0.1724 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,038,336B