Že najednou Petříček chce pokorně jednat s Ruskem…   
Pridal tk Středa 06 květen 2020 - 04:38:10 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Přiznávám, že jsem se těšil na dnešní schůzi Poslanecké sněmovny, na které předsedkyně TOP 09 Pekarová výhružně avizovala, že bude chtít navrhnout odvolání Vojtěcha Filipa z funkce 1. místopředsedy Poslanecké sněmovny.

Ještě minulý týden burácel sociálnědemokratický klon topkaře Tomáš Petříček jak se postavíme Rusku při překrucování svobody slova, čímž měl na mysli českou verzi Skripala o utajeném ruském agentovi, který bedlivě sledován BIS přivezl z Ruska ricin, aby zavraždil naše udatné liberálněnacistické politiky Koláře, Hřiba, Novotného.

V mnoha alternativních redakcích vyšlo mé trestní oznámení proti Ondřej Kundrovi, redaktorovi týdeníku Respekt, Tomáši Petříčkovi, ministru zahraničních věcí a Týdeníku Respektu ve věci zločinu šíření poplašné zprávy, kde jsem na závěr mimo jiné navrhoval i vazbu pro jmenované, protože je nepochybné, že ve své že záměrně budou ve své činnosti pokračovat.

To trestní oznámení nejenom, že jsem odeslal na Městské státní zastupitelství, ale informoval jsem o něm i všechny poslance Poslanecké sněmovny.

Dnes jsem čekal na zařazení jednacích bodů sněmovny. Bylo dobré, jak naše rusofóbická média už předem avizovala útok celé opozice proti Rusku. Úder a podobně…

Předsedkyně TOP 09 Pekarová se snažila. Jen si nikdy neuvědomuje, že je vážný nepoměr mezi její droboučkou postavičkou a pokusy vyznívat významně či dokonce hrozivě. Je směšné ze své podstaty, tak jako její celá strana.

A potom přicupital ministr zahraničních věcí Petříček, omluvný úsměv od ucha k uchu a že poprvé v historii bylo vyvoláno jednání aby se sešla komise a probrali problémy a že prosím, aby byla dána šance pro diplomatické jednání.

To to trvalo…

Návrh Pekarové na zařazení bodu o narušování suverenity České republiky ze strany Ruska, nebo jak ta pitomost zněla, získal trapných tuším 46 hlasů. Samozřejmě jen demožumpa a ani ne celá.

Ale teď vážně, přátelé. Ne koronavirus, ne ekonomická krize, to všechno zvládneme, ale zatím to nevypadá, že zvládneme v Evropě naprosto neznámý u mainstreamových politiků tzv. nástup fašismu.

Jiří Vyvadil

Zdroj: Vaše věc
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=28364
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1058 sec,0.0542 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,189kB