Starosta Belleville v New Jersey Michael Melham řekl, že byl infikován novým koronavirem v listopadu 2019   
Pridal tk Čtvrtek 07 květen 2020 - 03:46:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Podle amerických médií starosta Belleville v New Jersey Michael Melham řekl, že byl infikován novým koronavirem v listopadu roku 2019. Nejnovější výsledky jeho testu také ukazují, že má protilátky proti novému koronaviru. Spojené státy dříve uvedly, že první případ nového koronaviru byl ve Spojených státech potvrzen koncem ledna.

Michael Melham vzpomínal, že v listopadu 2019 jel na konferenci do Atlantic City. Když se 21. listopadu vrátil domů, cítil se nepříjemně. Po návratu domů začal pociťovat řadu příznaků, jako je vysoká horečka a zimnice. Poté, co Melham sdělil své příznaky lékaři, byla nemoc označena za chřipku a nebyly provedeny žádné další testy.

Po vypuknutí epidemie zápalu plic způsobeného novým koronavirem v New Jersey požádal Melham lékaře, aby ho otestoval na protilátky. Výsledky ukázaly, že měl v těle protilátky proti tomuto viru. Melham uvedl, že měl podezření, že byl nakažen novým koronavirem, ale nebyl si jistý vzhledem k tomu, že první případ ve Spojených státech byl potvrzen až v lednu tohoto roku. Také uvedl, že měl chřipku už dřív, ale příznaky nikdy nebyly tak závažné.

Melham věří, že mnoho závažných případů chřipky v minulosti byl pravděpodobně zápal plic způsobený novým koronavirem. Mnoho lidí kolem něj bylo v listopadu a v prosinci loňského roku nemocných a mělo závažné příznaky.

Nejnovější studie Stanfordovy univerzity: Skutečný počet případů epidemie nového koronaviru je mnohem vyšší než zveřejněné údaje

Profesor Dr. Jay Bhattacharya ze Stanfordovy univerzity ve Spojených státech při rozhovoru s novinářkou Wu Guoxiu (Wu Kuo-siou) uvedl, že po testování protilátek v okresu Santa Clara v Kalifornii v USA bylo zjištěno, že počet lidí infikovaných novým koronavirem je 50-60krát vyšší než současný zveřejněný počet potvrzených případů v USA. Nákaza novým koronavirem se ve Spojených státech mohla objevit už v prvním nebo druhém týdnu letošního ledna.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=28372
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0690 sec,0.0236 z toho dotazů.Dotazů v DB:15. Použitá paměť:1,130kB