Šéf čučkařů nedokázal potvrdit informace Respektu o muži s „ricinem v kufříku“   
Pridal tk Čtvrtek 07 květen 2020 - 03:59:57 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Ředitel české Bezpečnostní a informační služby (BIS) Michal Koudelka nа mimořádném jednání poslanců sněmovního bezpečnostního výboru nedokázal potvrdit informace týdeníku Respekt o příjezdu muže s ruským diplomatickým pasem, který údajně přicestoval s jedem ricinem, aby otrávil politiky zodpovědné za odstranění pomníku maršála Koněva.

Podle slov jednoho z nejmenovaných členů výboru Koudelka během zasedání, které trvalo hodinu a půl, řekl, že do České republiky přicestoval ruský diplomat, který by podle jeho názoru mohl údajně představovat hrozbu pro pražské komunální politiky. Neplánuje se však jeho vyhoštění ze země, neboť proti němu neexistují žádné přímé důkazy!!!

Účastníci jednání, kterého se zúčastnil místopředseda vlády a ministr vnitra Jan Hamáček a policejní prezident Jan Švejdar, považovali jednání kontrarozvědky za přiměřené a vyjádřili úřadu svou podporu.

Šmejdi kteří podporují národního novodobého kolaboranta Koudelku, alias novodobý Emanuel Moravec, by měli spolu s ním stanout před soudním tribunálem!


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=28374
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0876 sec,0.0339 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,185kB