OSLAVOVÁNÍ USA V SOUVISLOSTI S II. SV. VÁLKOU JE PODLE ZÁKONŮ ČR TRESTNÝM ČINEM   
Pridal tk Pondělí 11 květen 2020 - 14:16:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Česká republika disponuje tvrdými politickými zákony. Z jejich znění je patrné, že je psali bolševičtí debilové. Jsou takzvaně gumové. To znamená, že je lze tvárně použít podle politické potřeby. Konkrétně se jedná o zákony uvedené v Trestním zákoníku jako Trestné činy proti lidskosti. Především jde o § 404 Projev sympatií k hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka a o §405 Popírání, zpochybňování, schvalování a ospravedlňování genocidia.

Na porážce nacionálně socialistického Německa se podílela koalice Stalin-Roosevelt-Churchill. V souvislosti s touto skutečností je vyzdvihována nebo snižována role jednotlivých spojenců. Obecně platí, že Sovětský svaz nesl největší tíži bojů a měl zdaleka největší ztráty na životech. USA se podílely především masovou produkcí a bombardováním Německa. Někdy se uvádí, že až třetina materiálního vybavení stalinských vojsk byla z USA. Bez masivního bombardování Německa a okupovaných zemí by nedošlo k zhroucení nacistické infrastruktury, což bylo také nutné k vítězství koalice. V každém případě je jasné, že pouze jako celek mohla koalice zvítězit. Kapitalistická strana se na vítězství podílela spíše materiální produkcí, komunistická strana zase masivním lidským nasazením.

V období do roku 1989 bylo v ČR de facto zakázané oslavovat účast západních Spojenců ve vítězství nad Německem. Sám autor glosy má s tímto osobní zkušenost. Dne 6. května 1989 byl na oslavné demonstraci USA v Plzni, a následně měl kvůli tomu problémy na střední škole. Hlavní důvod, proč byly popírány zásluhy USA, mnohé hodně překvapí. Vedlejší důvody samozřejmě spočívaly v tom, že komunisté vnímali západ v čele s USA jako vykořisťovatele a imperialisty. Hlavní důvod však ležel na marxistickém předpokladu, že kapitalismus nutně směřuje k nacismu. Podle standardní marxistické interpretace z dvacátého století je kapitalismus jen vývojovým stádiem směrem k nacismu. Celý tento marxistický mýtus je pak zabalen do totálního zmatení pojmů. V marxistickém ideologickém zmatku je nacismus spojen s fašismem, následně je imperialismus zaměňovaný s fašismem a kapitalismus s imperialismem.

Teď už je jasné, proč komunisté neoslavovali USA v souvislosti s porážkou nacistického Německa. Komunisté prostě vnímali kapitalisty jako mladší bratry nacionálních socialistů-fašistů. Jestli se teď někdo diví, za chvíli se bude divit ještě více. Komunisté z východního bloku v tomto vnímání západního kapitalismu nebyli osamocení. Nová levice na západě situaci vnímala stejně, možná v tomto smyslu ještě intenzivněji. Podle nich je třeba potlačit jakékoliv projevy, které by mohly směřovat k jejich pojetí nacismu. Tedy je třeba tvrdě trestat jakékoliv náznaky vlastenectví a nacionalismu. Je nepřijatelná podpora tradiční rodiny (tradiční rodina je podle nich malý fašistický stát) atd. Jinak by přece západní kapitalistická společnost podle bolševického dogmatu postoupila do stádia nacismu!

A právě tato bolševická mentalita se odráží v §404 a v §405. Neobolševičtí tvůrci těchto zákonů potřebovali, aby zákony trestaly jakékoliv projevy sympatií k německému nacionálnímu socialismu a k fenomenům, jež jsou podle marxistů s tímto spojeny (kritika židovské loby, nacionalismus, kulturní identita, pohlavní identita apod.). Jenže, aby zákony vypadaly, že nejsou psané politickou rukou bolševika, nic v nich není konkretizováno. Litera zákona se topí ve fluidních-gumových pojmech ‚schvalování‘ ‚sympatie‘ ‚popírání‘ ‚ospravedlňování‘.

A jak se ukazuje, nejenom německý nacionální socialismus a pravicový extrémismus pasují do skutkové podstaty uvedených politických paragrafů. Oslavování SSSR je zjevně trestné. Rudá vlajka odkazuje k dvacetimilionové genocidě spáchané bolševiky v Rusku. Už opačný názor je sám o sobě trestný (sympatie, popírání). Dvacetimiliónové genocidě v bolševickém Sovětském svazu musíme věřit a nelze tuto skutečnost popírat (§405). Stalinovo důsledné praktikování marxismu (likvidace tříd vykořisťovatelů- hlavně kulaků), bylo spojené s potlačováním práv a svobod (§404).

V případě SSSR je aplikace zákonů jasná. Nejinak je tomu však v případě USA. Americká ústava je sice neprůstřelná, ale vztahuje se pouze na Američany. V zahraničních záležitostech se Spojené státy chovají ryze pragmaticky. Pragmatismus ospravedlňuje prostředky cílem. Jenže v otázce genocid účel nesvětí prostředky. Nelze říct, že bombardování německých civilních čtvrtí bylo ospravedlněné cílem, jenž spočíval v porážce nacistického Německa. Tato věta totiž ideálně naplňuje skutkovou podstatu § 405 (ospravedlňování genocidy). Více jak milion Němců upálených fosforem a udušených v sutinách měl zlomit německou morálku. Ale to je v rozporu s politickými zákony ČR! V podstatě se v dějinách lidstva neodehrála genocida, kterou by pachatelé neospravedlňovali vznešeným cílem.

Ano, USA se chová slušně ke svým občanům, ale to neplatí o ostatních. I Hitler se choval relativně slušně k Němcům. Politické pronásledování se vztahovalo jen na komunisty, ti však houfně přebíhali na druhou stranu, když viděli nacistický hospodářský zázrak. Po skončení světové války Američané vedli přes čtyřicet válek. Šlo o zisk a mocenskou expanzi. Tímto potlačovali práva a svobody lidí. Možná to bylo jinak, ale to je jedno. Neobolševické zákony o tomto neumožňují diskusi. Žádná diskuse se totiž neobejde bez popírání, vyjadřování sympatií, ospravedlňování a hlavně zpochybňování. To vše je samozřejmě trestné podle platných zákonů ČR.

Možnost oslavy někoho z účastníků II. sv. války je znemožněna aktuálním zněním zákonů ČR. Každý má své špinavé prádlo. Špínu lze vytáhnout na Hitlera, Stalina i Roosevelta. Jinou věcí je, že samotná existence našich politických zákonů je rozporná. Tyto zákony samy totiž popírají práva a svobody, což je to, co by měly chránit. A už samotný bolševický nenávistný předsudek o tom, že západní civilizace nutně směřuje k nacismu, by měl být podle těchto zákonů trestný. A právě tento předsudek stál u vzniku těchto zákonů, jak bylo výše řečeno.

Vít Skalský

Zdroj: https://narodnidemokracie.cz/oslavovani-usa-v-souvislosti-s-ii-sv-valkou-je-podle-zakonu-cr-trestnym-cinem/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=28415
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1016 sec,0.0371 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,288kB