Děti mladší 4 let by se měly učit masturbovat. Světová zdravotnická organizace vydala nový manuál pro sexuální výchovu   
Pridal tk Středa 13 květen 2020 - 11:14:39 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Světová zdravotnická organizace (WHO) nezapomíná ani v době zuřící pandemie koronaviru na další důležité oblasti lidského zdraví. Mezi ně patří progresivní sexuální výchova dětí.

WHO proto teď vydala “Standarty pro sexuální výchovu v Evropě“. Má to být návod pro politiky, učitele, zdravotníky a další odborníky jak vzdělávat děti od kojeneckého věku v sexuální výchově.

Ta podle WHO má začít již u batolat! Děti ve věku 0-4 let by se měly ” dostávat informace o potěšení z dotyku svého těla… masturbace” (information about enjoyment and pleasure when touching one’s body… masturbation). Podle WHO se děti mají učit masturbovat dříve než začnou mluvit nebo chodit! To je přátelé ta správná výchova našich dětí! Také by děti mladší 4 let měly dostávat informace o genderové identitě a měla by být respektována jejich “jiná sexuální orientace”!

Ve veku 4-6 let by se dětem již měly poskytovat informace o stejnopohlavních vztazích a pomáhat jim budovat respekt k odlišným normám sexuality”.

Tolik globalistická WHO. Nepochybně dojde k pokusům zavádět podobné “novinky” i do českého vzdělávacího systému. Tomu musí rodiče co nejrozhodněji čelit. Naše české děti jsou to nejdůležitější pro přežití národa a českého státu!

V mediích zuří “epidemie” a běžný občan je děšen strašným virem a strachem se klepe v karanténě a zatím vedle toho potichu probíhají zcela jiné procesy a události, které by normálně vzbudily odpor veřejnosti. Pro mnohého vyděšeného občana bude asi konec epidemie velmi nepříjemným překvapením.

Juraj Jánošík
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=28439
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1291 sec,0.0672 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,185kB