Spojené státy začaly prodávat elektronické cigarety v roce 2007, proč v minulém roce vypukla nemoc týkající se elektronický cigaret?   
Pridal tk Čtvrtek 14 květen 2020 - 04:22:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Podle statistiky Univerzity Johnse Hopkinse dosáhl celkový počet potvrzených případů pneumonie nového koronaviru ve Spojených státech 1.344.512 a nemoci podlehlo 80.087 lidí.

V loňském roce, krátce po uzavření americké vojenské základny ve Fort Detricku v červenci loňského roku, vypuklo v blízkém okolí neznámé „e-cigaretové onemocnění", klinické příznaky pacientů byly velmi podobné onemocnění, které způsobuje nový koronavirus.

Ve Spojených státech a na mezinárodní úrovni v poslední době panují stále větší pochybnosti, a veřejnost žádá vládu USA, aby oznámila skutečný důvod uzavření biologické základny Fort Detrick, vyšetřila příčiny uzavření a „chorobu elektronických cigaret" a vztah mezi chřipkou a novou pneumonií.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=28441
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0940 sec,0.0329 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,185kB