Twitter začal cenzurovat “nesprávné příspěvky” o koronavirové epidemii   
Pridal tk Čtvrtek 14 květen 2020 - 08:02:39 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Velké sociální sítě se aktivně zapojily do boje za správné názory na koronavirovou epidemii. Po youtube se přidal i Twitter.

Twitter zavedl tento týden novou politiku, která bude označovat “nesprávné” příspěvky na koronavirovou krizi. Za nesprávné jsou považovány ty, které jsou odlišné od těch oficiálních názorů WHO (B. Gates), vládní úřady atd. (Twitter dokonce použil slovo authoritative – což lze přeložit jako autoritativní/diktátorský).

Kdo se tedy odmítá nechat děsit údajnou strašlivou pandemií a ukazuje na nejrůznější nesrovnalosti a podvody u oficiálních verzí průběhu pandemii, ten bude cenzurován.

Tak to je vážení ta občanská západní společnost, kam chtějí nejrůznější Hřibové, Kolářové a jim podobní patřit… Nějak ta občanská společnost začíná s cenzurou připomínat režimy před rokem 1989. Není divu, autoři obou jsou stejní lidé.

KPI
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=28449
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1078 sec,0.0553 z toho dotazů.Dotazů v DB:15. Použitá paměť:1,129kB