Novotný plánoval past na Foldynu na Den vítězství. Neuvěříte, co chtěl udělat   
Pridal tk Neděle 17 květen 2020 - 05:31:29 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Starosta Řeporyjí Pavel Novotný vypověděl pro Mall TV, co plánoval na Den vítězství, pokud do jeho městské části přijeli motorkáři z klubu Noční vlci. Novotný předtím nechal v Řeporyjích instalovat pomník kolaborantům s německými nacisty – vlasovcům.

„Den vítězství měl být především den mého velkého triumfu. Já jsem od rána poskytoval rozhovory u pomníku vlasovců a samozřejmě jsem jedním okem sledoval po Praze jedoucí kolonu Nočních vlků s Jardou Foldynou, mým novým kamarádem z televize Barrandov,“ řekl Novotný.

„Jarda vstával velmi vlasteneckou nohou. Měl fantastickej projev na Olšanech. Z toho jsem viděl, že jeho kanada došlápne opravdu na každého nepřítele Ruska. A od novinářů jsem měl informace o tom, že v té koloně se vede velká debata o tom, že se pojede do Řeporyjí. Sem k nám. Tak jsem připravil past,“ dodal starosta Řeporyjí.

Novotný měl podle svých slov připravenou duhovou vlajku a hlášeno obecního rozhlasu.

„Kromě duhový vlajky na radnici a dalších píčovin jsem teda vymyslel s televizí, že až Noční vlci přijedou k pomníku vlasovců, vypnou motorky a začnou tady dělat bordel, tak se z českého rozhlasu v Řeporyjích ozve ‚Pozor, hlášení místního rozhlasu. Přehlídka košťat zdarma u pomníku vlasovců na náměstí,“ uvedl starosta.

„A takhle připravenej jsem očekával Jardu Foldynu a Noční jezdce. Bohužel došlo k hádce už na Olšanech, kdy Foldyna říkal „jedeme do Řeporyjí“, ale zapařenci tušili podraz ode mě,“ dodal.

Noční vlci na Den vítězství

Členové mezinárodního motorkářského klubu Noční vlci v pátek 8. května v Praze uspořádali ceremoniál, aby vzdali hold osvoboditelům, kteří zemřeli v bitvách s nacisty za osvobození města.

Okolo 100 lidí, včetně veřejných aktivistů a ruských krajanů, přišlo k hrobům vojáků Rudé armády na Olšanských hřbitovech za podmínek nouzového režimu kvůli koronaviru.

„Kláním se vojákům Rudé armády. Dobře víme, že hlavní zásluhu ve vítězství má Sovětský svaz a jeho Rudá armáda. Ti, kteří se pokoušejí přepsat historii 2. světové války, se snaží vzbudit nenávist (mezi národy a zeměmi – red.),“ prohlásil poslanec Parlamentu České republiky Jaroslav Foldyna, jenž se aktivně podílí na činnosti české pobočky klubu Noční vlci.

Zdroj: https://sptnkne.ws/Cxxn
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=28476
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0974 sec,0.0394 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,192kB