Kdo byl Vlasov!   
Pridal tk Středa 20 květen 2020 - 07:52:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Vlasov, neschopný, zbabělý narcis, využívající ženy ke svému přežití. Začalo to již při jeho službě v Číně, kde si kupoval pro své choutky desetileté holčičky. Pak měl mimo svoji ženu další Ulianu Osadčuju.

Za II. sv. války, kdy se bojovalo o Moskvu, odjel si s bolavým uchem do nemocnice, a až když byl útok Němců odražen, tak se milostivě vrátil na front (19.1.1941), aby za pár dnů odfrčel zase se svojí další milenkou Agnesou Podmazenko do tylu, kde mu porodila dítě. Pak, když jeho armádu Němci obklíčili, nechal své vojáky napospas osudu a sám se se svojí další milenkou Marii Voronovou dal na útěk. Nesnažil se probít z obklíčení. Místo toho vesničanům ukradli civilní šaty a převlékli se i se svojí milenkou do civilu.

Pak, vždy když se blížili k obydlenému místu, nejdříve poslal na výzvědy Marii a až pak vylezl ze svého úkrytu. Nakonec se ubytoval v jedné vesnici a majitele domu poslal k Němcům, aby jim oznámil, že u něj bydlí generál Vlasov a že se jim chce vzdát. Večer se svojí milenkou ještě ulehl do postele a ráno ji vydal Němcům, aby se zbavil svědka a ti ji zastřelili. Že by bojoval proti bolševikům není nic známo, ale mluvil o tom hodně.

Němci z něj a jemu podobných udělali vojenskou jednotku, kterou zařadili do oddílu SS a posílali ji na vyvražďování civilního obyvatelstva v Polsku, Slovensku, Čechách. A tomuto „hrdinovi“ ženských sukní postavili Pražáci pomník. Fuj. Tady se dá jenom odplivnout.


Zdroj. http://leva-net.webnode.cz/news/o-vlasovovi-v-kostce/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=28508
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1095 sec,0.0550 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,189kB