Řeporyjce Novotného si předvolali za jeho slova o „věšení Lavrova“   
Pridal tk Čtvrtek 04 červen 2020 - 05:40:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
„Bude bavendo.“ Tak okomentoval starosta Řeporyjí předvolání ve věci „úmyslného narušení občanského soužití“, když do médií vícekrát zopakoval slova o „věšení“ ruského ministra zahraničních věcí Sergeje Lavrova.

Proti Pavlovi Novotnému, který nechvalně proslul jako starosta, jenž ve své obci umístil památník vlasovcům, kteří v dobách druhé světové války kolaborovali s nacisty a dopouštěli se zločinů na civilistech, bylo zahájeno přestupkové řízení a byl předvolán k ústnímu jednání.

Z dokumentu, jenž Novotný sám publikoval na sociálních sítích, vyplývá, že se dopustil přestupku proti občanskému soužití za jeho slova, která pronesl pro reportéry ruské televize Zvezda: „Samozřejmě bych pověsil Lavrova“. Tento výrok následně zopakoval pro další česká média.

Pavel Novotný, který na své sociální sítě umístil předvolání i se svojí adresou trvalého bydliště, samotný dokument okomentoval slovy: „Bude bavendo.“

Pomník vlasovcům

Starosta Pavel Novotný v minulosti nechal v Řeporyjích instalovat pomník kolaborantům s nacisty vlasovcům. Kvůli tomu do obce přijelo v minulosti několik ruských televizních štábů, kteří natáčeli s Novotným rozhovory a zajišťovali živé vstupy do vysílání, kde se Novotný hrubě a sprostě vyjadřoval na adresu účinkujících.

Proti Novotnému rovněž bylo směřováno trestní oznámení za slova o tom, že poslanec českého parlamentu za KSČM Zdeněk Ondráček „by měl viset“ za jeho návštěvu Doněcké lidové republiky.

Nynější starosta Řeporyjí je bývalý bulvární novinář, který v minulosti zmínil, že jeho branže bude věnovat tolik pozornosti zemřelé zpěvačce Ivetě Bartošové, až ji nakonec zabije.

„Samozřejmě, my ji skutečně zabijeme. Ona se však zabíjí i sama, ale o tom se nebavme. Faktem je, že na ní dlouhá léta parazitujeme, lidsky ji už i lituji. Uvědomuji si, že když ji vyfotí pomočenou, je to nedůstojné, a že skutečně přispíváme k jejímu blížícímu se konci. Poptávka po ní je neskutečná, články o ní si otvírají i lidi, kteří bulvár nečtou. Pak jdou hranice stranou a budeme na ní parazitovat až do konce a ještě půl roku po něm. Je to tvrdé a morálně špatné, ale tak to je,“ citovali slova Novotného novináři v létě roku 2013.

Zdroj: https://sptnkne.ws/C95q
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=28659
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1173 sec,0.0579 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,236kB