V Berlíně chtějí zavést presumpci viny za zločiny “rasismu, diskriminace a nenávisti” pro státní zaměstnance a policii   
Pridal tk Čtvrtek 04 červen 2020 - 06:18:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
V německém hlavním městě Berlíně chtějí tamější liberálně demokratičtí politici zavést presumpci viny pro státní zaměstnance včetně policie pro zločiny diskriminace, nenávisti a rasismu. Předkladatelem je berlínský senátor ze strany Zelených Dirk Behrendt. To vyvolalo bouři odporu mezi policejními odbory. Podle jejich vedení je to bláznivý nápad. Většina drogových dealerů v Berlíně jsou černoši a pak každému z nich bude stačit obvinit zasahující policisty z rasismu a trestně stíhán najednou nebude černý drogový dealer, ale zasahující policista. To pak povede k obavě policie k zásahům proti barevným kriminálníkům a tedy obrovskému nárůstu imigrantské zločinnosti.

To je ale bohužel již realita celé západní Evropy a i ČR. Třeba u nás sice podle policejních zpráv roste zapojení a aktivita vietnamské komunity do kriminálních aktivit, především do výroby a prodeje drog. Drogy dnes prodává skoro každá vietnamská večerka, restaurace, či nehtové studio. Jenže od nástupu ministra Hamáčka (ČSSD) prudce poklesl počet odsouzených Vietnamců za drogové delikty. Člověk se pak ptá, jak je to možné?! Nebo jsou snad již oficiálně z imigranti Afriky a Asie nad českými zákony a policie je nesmí stíhat? Ono se snad již s Čechy v Čechách nepočítá v plánech jejich globálních pánů?!

Presumpci viny původně institucionálně zavedla církev. Kdy byl obviněný mučen a pokud mučení přežil bez přiznání (což se stávalo málokdy), tak mohl být uznán nevinným. Podobné praktiky !presumpce viny pak zavedli sovětští komunističtí revolucionáři, kdy smutní pionýři v této oblasti byli Trocki (Bronštejn), Jegoda (Yehuda). Ježov, Kaganovič, Frankel a další. Mají berlínští politici na koho navazovat.

Franz Bratwurst, Berlín
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=28662
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0892 sec,0.0342 z toho dotazů.Dotazů v DB:15. Použitá paměť:1,177kB