Zmizeli z radaru   
Pridal tk Čtvrtek 04 červen 2020 - 17:38:31 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Někteří Němci jsou kacíři, prý po Lutherovi. Nedávno Dr. Stefan Homburg, profesor veřejných financí na univerzitě Liebniz v Hannoveru řekl veřejně, že úplný útlum hospodářské činnosti jako prostředek proti nákaze Covidem bylo naprosté šílenství. A nyní jistý Stephan Kohn pustil do tisku tajnou zprávu, která vyvrací základní články nové víry. Zde jsou některé její heretické poznatky.

Hrozba Covid-19 by přeceněna: pravděpodobně v žádné fázi nebezpečí nového viru nepřesáhlo normální úroveň.

Lidé, kteří umírají na koronavirus jsou v podstatě ti, kteří by statisticky vzato zemřeli tento rok, protože dospěli ke konci jejich života a jejich zesláblá těla by již nebyla schopna se vyrovnat s běžným každodenním náporem, včetně přibližně 150 virů normálně v oběhu.

Celosvětově během čtvrt roku nezahynulo následkem infekce Covid-19 víc než 250.000 lidí ve srovnání s 1.5 milionem úmrtí následkem chřipky v letech 2017/18.

Z toho plyne, že během korona paniky stát byl jeden z největších šiřitelů poplašných falešných zpráv.

Kacířské, ale dál je to ještě horší.

Zpráva zkoumá vedlejší škody, způsobené protivirovými opatřeními a zjišťuje, že „jsou velmi vážné,“ neboť víc lidí umírá na následky vynucených omezení nežli na virus. Hlavním důvodem je, že zdravotní systém je zcela zaměřen na koronavirus, zatímco životně nutné operace a léčba ostatních pacientů jsou odkládány nebo omezovány. Das Bild o tom přinesl svědectví v reportáži nadepsané „Dramatické důsledky protivirových opatření: 52 tisíc operací rakoviny odloženo.“

Vláda se zpočátku pokoušela předstírat, že zpráva je dílem jednoho pomýleného zaměstnance a vyjadřuje pouze jeho „vlastní názor“. Ve skutečnosti 93 stránkový spis nazvaný „Analýza řízení krize“ sepsala skupina uznávaných vědců a univerzitních lékařských odborníků na požádání Federálního Ministerstva vnitra.

Dříve byli kacíři upalováni. Nutno připustit, že v tomto směru došlo i v Německu k pokroku. Zmíněná skupina vědců a lékařů byla jen rozehnána jako nespolehlivá banda. Oba heretičtí Stephanové byli dáni do klatby a prohlášeni za šiřitele spiklenecké teorie. Mladší z nich, Kohn, který sloužil na vnitru, je na ulici, budiž mu to ponaučením.

Němečtí politici, tisk a televize zaujali postoj tří moudrých opiček, nic nevidí, neslyší, neříkají, Orwellovsky řečeno kacíři se stali „unpersons“, zmizeli z radaru.

Jan Vítek
Český novinář žijící v Ženevě ve Švýcarsku
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=28666
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1268 sec,0.0639 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,236kB