Příspěvek Číny k celosvětové spolupráci v boji proti epidemii je zřejmý   
Pridal tk Středa 10 červen 2020 - 05:23:59 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Čínská vláda nedávno vydala Bílou knihu s názvem „Čínská akce proti epidemii koronaviru", která zaznamenala tvrdou práci čínského lidu v boji proti epidemii na podrobné časové ose, za pomoci bohatých datových grafů a skutečných příběhů. Čína praktickými činy demonstruje koncept společenství osudu lidstva.

Epidemie nového koronaviru je významnou mimořádnou událostí v oblasti veřejného zdraví, kterou charakterizuje nejrychlejší tempo šíření, nejširší rozsah infekcí a nejobtížnější prevence a kontrola od založení Čínské lidové republiky. Je to také vážná krize a těžká zkouška pro celý svět. Stojí za zmínku, že v Bílé knize vydané čínskou vládou se mnohokrát objevuje slovo „spolupráce".

„Jednota a spolupráce jsou nejsilnější zbraně mezinárodního společenství pro překonání epidemie", což je koncept globálního boje proti epidemii, který vždy navrhoval čínský prezident Xi Jinping (Si Ťin-pching). Od vypuknutí epidemie čínský prezident Xi Jinping telefonicky hovořil nebo se setkal s téměř 50 zahraničními vůdci a zástupci mezinárodních organizací, aby prodiskutovali prevenci a kontrolu epidemie koronaviru.

Čínské návrhy a čínská opatření prezidenta Xi Jinpinga jsou živou interpretací budování společenství zdraví lidstva, které vneslo důvěru do globální protiepidemické spolupráce a získalo široké ocenění mezinárodního společenství.

V nesnázích poznáte skutečné přátele. Číňané nezapomenou, že jim mezinárodní společenství poskytlo cennou podporu a pomoc, když byla situace v oblasti prevence a kontroly epidemie v Číně nejobtížnější. V reakci na stále závažnější celosvětovou epidemii poskytuje Čína v rámci svých schopností také pomoc mezinárodnímu společenství.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=28728
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1151 sec,0.0595 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,234kB