3/4 europoslanců si myslí, že jejich prací je brečet nad mrtvým zfetovaným negrem recidivistou v USA   
Pridal tk Úterý 23 červen 2020 - 04:28:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
To byl vtip, nezbláznili se. Ve skutečnosti jim nezáleží na domorodých Evropanech, chtějí naše sousedství zaplavit cizími rasami, čím tmavší, tím lepší, chtějí abychom se před exoty plazili po břiše, a ti aby nás nakonec pohltili do globalizované žlutohnědé míchanice. Nevolené a popularitě se vyhýbající globální elity na oplátku nebudou europoslancům házet klacky pod nohy při jejich poslancování a při příští kandidatuře. V tom jsou europoslanci stejní, jako někteří guvernéři a starostové v USA, co nechali spořádané, mírumilovné občany na milost a nemilost černošské a Antifácké sběři, vyhecované k zuřivosti tradičními televizemi a novinami.

V pátek 493 europoslanců hlasovalo pro rezoluci, že na životech černých záleží (Black Lives Matter), a zároveň odsoudili bělošské nadřazování se (to je politicky korektní nálepka všem bělošským názorům a snahám udržet si svůj životní ráz a nevítat tmavé přistěhovalectví). V rezoluci také stojí, že rasová diskriminace a obtěžování kvůli rase jsou běžné v celé EU, a pár dalších věcí. 104 europoslanců hlasovalo proti rezoluci, a zdrželo se 67.

Úmrtí zatýkaného je ve třistamilionových Spojených státech, prolezlých černošskými gangy a ilegálními imigranty, prakticky každodenní událost, a hlavně je mimo veškerou pravomoc Evropského parlamentu.

Povzbuzení drancující sběře, které všichni politici v USA ustupují, nechávají ji řádit, a velké firmy jí slibují mnohamilionové dárky, je od europoslanců, slabým slovem, nošení dříví do lesa (ale spíš něco horšího). Slovní kličky, že podporují “mírumilovné protesty”, jsou v dané situaci právě jen slovní kličky.

Rezoluce nemá právní závaznost, její význam je symbolický, a davy lidí nezkoumají slovíčka v 11 stránkové rezoluci. Symbolické vyznění je jednoduše “jsme na straně BLM, a uvítáme, když se protesty BLM přelijí i do Evropy”.

Při hlasování (je na straně 336) dělali České republice čest jen europoslanci Hynek Blaško a Ivan David, ti hlasovali proti (všichni 2 europoslanci zvolení za SPD), o něco méně jí dělali čest Alexandr Vondra a Veronika Vrecionová, ti se zdrželi (2 ze 3 europoslanců zvolených za ODS).

Všichni zbylí, marxisti tradiční i novější, bezcharakterní chamtivci, blbci i zbabělci hlasovali pro přijetí vrcholně symbolické rezoluce, podsouvajíc nám bílým vinu vůči všem ostatním rasám, a věčné omlouvání se jim, odškodňování jich a ustupování jim. Jmenovitě: Dlabajová, Gregorová, Hlaváček, Charanzová, Knotek, Kolaja, Konečná, Kovařík, Maxová, Niedermayer, Peksa, Polčák, Pospíšil, Šojdrová, Tošenovský, Zahradil, Zdechovský. To je přes 4/5 českých europoslanců, ještě horší poměr, než EU celkově!

Česká věc
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=28879
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1103 sec,0.0518 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,244kB