Stále stejné metody pravice   
Pridal tk Středa 30 leden 2013 - 16:36:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Stejní lidé stejnými metodami odstřelili před minulými parlamentními volbami tehdejšího předsedu ČSSD Jiřího Paroubka. V prezidentské volbě se ti samí lidé snažili stejným způsobem a metodami znemožnit Miloše Zemana. Také proti němu poštvali mladé lidi, kteří jsou nejlépe využitelní (viz barevné revoluce ve východním bloku a rozvrácení arabského světa, kde jde pro změnu o naftu). Zřejmě Vladimír Putin, jako bývalý důstojník KGB v Německu, ví, co říká, když v podobné situaci před volbami v Rusku prohlásil: „Tohle u nás vůbec nezkoušejte."


Zdá se, že stačí natisknout dostatečné množství samolepek a triček, na kterých „dědu“ vyobrazíme s „čírem“ jako budoucího prezidenta a kdo z mladých i malých dětí by měl odvahu být v menšině a placku nenosit? Stačí zveřejnit jeho mnohamilionový majetek v palácích a zámcích a kdo z našich „rychlozbohatlíků“ by se rád nepohyboval v jeho společnosti? Ale především jde samozřejmě o program – o hrozbu podstatného navýšení daní pro ty nejbohatší, o hrozbu prosazení zákona o přiznání původu nabytého majetku. A také o to, že by ČR mohla být - alespoň v potravinách - soběstačnou zemí, nikoliv zcela závislá na západním sousedovi. Proto ta hysterie lidí, kteří si volební kampaň pana „knížete“ zaplatili. A jaký údiv, zděšení a panika – lidé ve své většině, přes ohromné náklady vydané na volební kampaň, jim na to neskočili, ani když měli na své straně celou „kulturní frontu“, jak byli v komunistickém tisku tito lidé dříve nazýváni.

A doufám, že lidé na podobné metody – tzn. zesměšnit lídra tím, co na mladé lidi platí (Zeman má tři brady, jí jen tlačenku a bůček, Paroubek rovněž, pohybuje se kolem něj „mysterium Šlouf“, jako kdyby kníže svou kampaň platil z výtěžku charitativních koncertů), odstřelit toho nejschopnějšího a tím i nejnebezpečnějšího, a poštvat na něj „mlaďasy“ a „umělce“ – nenaletí ani před příštími parlamentními volbami.

Autor: Libuše Zavoralová
(přetisk Vaše Věc)
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=297
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1069 sec,0.0560 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,050kB