Peking zahájí přímé lety s 8 zeměmi   
Pridal tk Pátek 04 září 2020 - 04:00:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Čína dnes zahájí přímé mezinárodní lety ze zeměmi s nízkým rizikem do Pekingu v důsledku důkladných příprav na omezení potenciálního rizika dovážených případů COVID-19.

Peking obnoví přímé lety do hlavních měst osmi zemí - Thajska, Kambodže, Řecka, Dánska, Pákistánu, Švédska, Rakouska a Kanady, uvedl 2. září na tiskové konferenci mluvčí pekingské vlády Xu Hejian (Sü Che-ťien).

Celkový počet cestujících přilétajících těmito přímými lety bude na začátku omezen na přibližně 500 denně a po zkušebním provozu se postupně zvýší na 1.000, uvedl tento mluvčí. Celkový počet příletových letů by neměl být vyšší než pět denně.

„Cestující by měli být občané těchto cizích zemí nebo Číňané, kteří z těchto zemí cestují zpět,“ dodal. „Lidé ze třetích zemí by neměli tyto lety brát jako přestup do Pekingu.“

Aby byla zajištěna bezpečnost cestujících a obyvatel Pekingu, byly provedeny úplné přípravy pro lety. Cestující, kteří nemají negativní výsledek testu na nukleové kyseliny nebo kteří neprošli teplotním skenem, nebudou moci nastoupit.

Po příjezdu do Pekingu budou cestující odvezeni do určených hotelů pro 14denní centralizovanou karanténu, uvedl Gao Xiaojun (Kao Siao-ťün), mluvčí pekingské městské zdravotní komise.

„Ti, kteří mají příznaky, jako je kašel nebo horečka, budou převezeni do nemocnice k další lékařské prohlídce a léčbě.“

Gao řekl, že Pekingská nemocnice Ditan, která ošetřila všechny místní pacienty COVID-19 během epidemie související s trhem Xinfadi v červnu, bude určenou testovací nemocnicí pro odchozí cestující, jakmile budou lety znovu zahájeny.

„Nemocnice je vybavena zařízením, které dokáže poskytnout výsledky testů za půl hodiny, což pomůže efektivně a rychle detekovat rizika.“

Obyvatelé Pekingu, kteří se z těchto zemí vracejí přímými lety, budou muset po 14denní karanténě absolvovat další 7denní období sledování zdraví, uvedl Tian Tao (Tchien Tchao), příslušný úředník pekingské vlády.

V březnu Čína nařídila, aby všechny mezinárodní lety do Pekingu byly přesměrovány na jiná letiště jako jejich první přístav vstupu.

Dne 4. září začne čínský mezinárodní veletrh obchodu se službami, první velká mezinárodní akce, která se bude konat v Pekingu od vypuknutí COVID-19.

Wuhan (Wu-chan) v provincii Hubei (Chu-pej) obnoví mezinárodní lety v polovině září po sedmiměsíčním pozastavení. Několik zahraničních dopravců požádalo o restartování letů spojujících Wuhan se Soulem, Bangkokem, Kuala Lumpur, Manilou, Hanojí, Sihanoukville, Tokiem, Jakartou a Singapurem.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=29736
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2021
PoÚtStČtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0580 sec,0.0222 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,033,680B