Svaz německých učitelů požaduje, aby se ve školách mluvilo německy. “Experti” jsou z toho zděšeni   
Pridal tk Sobota 03 říjen 2020 - 06:40:57 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Svaz německých učitelů požaduje, aby se ve školách i mimo výuku mluvilo německy. Prý jen tak může dojít ke skutečné integraci dětí cizinců. Děti často žijí ve zcela oddělených komunitách, kde se mluví pouze turecky, arabsky, persky atd. a to ztěžuje jejich integraci do německé společnosti. Také to prý snižuje celkovou úroveň výuky pro ostatní děti, protože se učitel musí primárně zaměřit na výuku němčiny pro německy nemluvící žáky a nikoliv na výuku počtů a další předmětů.

Proti se staví “experti” jako třeba germanistka Heike Wiese. Prý se jedná o stereotyp a něco takového není potřeba. Děti imigrantů se prý naopak mohou cítit diskriminovány a znevýhodněny. Prý je dnes normální, že v Německu děti mluví hlavně turecky, či arabsky. Likvidace německé kultury a národa jede naplno. K čemu se učit německy, když se s němčinou a Němci již nepočítá?

Bohužel podobné trendy vidíme i u nás, Dnes je běžné, že se v první třídě objeví několik dětí, které neumí ani slovo česky a doma mluví pouze mateřským jazykem (většinou Vietnamci). Pravda je bohužel zcela jiná, než se nám snaží vnutit oficiální media a úplatní politici. Přitom vzdělání našich českých dětí je přece budoucnost našeho národa!

Česká věc
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://www.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=30163
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1392 sec,0.0660 z toho dotazů.Dotazů v DB:15. Použitá paměť:1,351kB