“Do našeho domu se na začátku října přistěhoval černý uprchlík,” hlásí nám několik Pražanů. Má druhá vlna koronaviru “přikrýt” další přísun uprchlíků?   
Pridal tk Neděle 18 říjen 2020 - 05:44:23 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
V mediích se dělníci pera předhánějí v líčení apokalyptických vizí koronavirové pandemie. Umně jim v to přizvukují “čeští” politici. Jenže stále víc lidí jim to nevěří. Je tu 8 měsíční zkušenost s virem COVID19 a “černá smrt” to zjevně není, ačkoliv se dramatici jako prof. Prymula snaží podobné morové nálady (pálení mrtvol) vyvolávat. Otázkou je, proč tedy byla druhá vlna vyvolána a proč je hlavní scéna umístěna do Čech? Částečnou odpověď mohou poskytnout upozornění našich čtenářů. Dostali jsme do redakce několik upozornění na další nenápadnou imigrační vlnu “černých a muslimských” uprchlíků do Čech. Především do velkých měst, protože tam to je méně vidět.

“Do našeho domu se na začátku října přistěhoval černý uprchlík. Nepracuje, jen chodí před dům kouřit a telefonuje s někým v neznámém jazyce”, píše nám jedna čtenářka z Prahy. Podobných zpráv ale máme několik, takže se nejedná o náhodný jev.

Vyděšený většinový český goj sedí zavřený doma, děsí se zpráv z oficiálních medií, bojí se vystrčit nos ven a zatím mu globální elity udělají prostřednictvím “českých” politiků, neziskovek a dalších kolaborantů z domova Afriku. Až ho mezi 2.-3. vlnou koronaviru vypustí na chvíli ven, tak se bude divit, že mu manželku a dceru obtěžují černí uprchlíci, kteří tady ještě v září nebyli. Přesto si ale oddechne, že má vlastně štěstí, protože zatím přežil díky lidem jako Zeman, Hamáček, Prymula, Babiš atd. tu strašlivou plandemii a bude toužebně očekávat spásnou vakcínu. Všímaný pozorovatel si asi povšiml, že EU chystá změnu imigrační politiky, také si asi všiml, že česká města zaplavuje stále víc podivných barevných existencí-uprchlíků v době corona-lockdownu. Oficiálně tu ale prý žádní nejsou! Češi uprchlíky dlouhodobě rázně odmítají. Jeden z cílů lockdownů tajný přísun dalších imigrantů?

Co znamená, když se do sousedství nastěhují uprchlíci? Zhoršení bezpečnostní situace v okolí a hygienické situace v domě (zeptejte se sousedů Vietnamců, Arabů atd.). Pak začnou postupně klesat ceny nemovitostí a vše bude horší a horší. Tohle chcete? Tak vypněte televizi a začněte přemýšlet o tom, co se venku skutečně děje a komu vlastně slouží “české politické elity”.

Podprahové vnucování míšení bílé rasy s černochy probíhá v globálních mediích a reklamách již řadu let


Jim, Texas, USA
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=30367
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1667 sec,0.0905 z toho dotazů.Dotazů v DB:15. Použitá paměť:1,339kB