Proč řádí koronavirus pouze v zemích bělochů? Proč neumírají v Africe a Asii tisíce lidí na ulici kvůli strašlivému viru a jejich země nekolabují?   
Pridal tk Neděle 18 říjen 2020 - 05:50:46 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Svět má již skoro roční zkušenost s pandemií koronaviru. Nyní udeřila na Evropu druhá vlna, která je prý mnohem strašnější než ta první a nejhorší je to jako náhodou u nás doma v ČR. Prý nás čeká kolaps zdravotnictví a lidé budou umírat na ulicích jako při morové ráně. Tak nás děsí “české” politické “elity” prezidentem Zemanem počínaje a ministrem zdravotnictví Prymulou konče. Zdatně jim přizvukují mainstreamová media a nejrůznější odborníci. Opozici není dáván žádný prostor, nebo jsou její zástupci označováni za diletanty a šarlatány.

Jaká je ale realita? Oficiální čísla ukazují, že koronavirus řádí pouze v bělošských zemích jako Evropa, nebo USA, nebo zemích, kde mají běloši rozhodující vliv na řízení země (Jižní Amerika). Všude jinde je to bez “problémů”.

V Číně, kde údajná pandemia začala, nejsou žádné nové případy a země žije zcela normálně bez lockdownů a roušek. Z nějakého záhadného důvodu tam druhá vlna nepropukla. Přitom koncentrace obyvatelstva a hygienické návyky jsou pro šíření kapénkových infekcí velmi vhodné, stejně jako klima ve většině země.

O Africe nám ti samí odborníci na jaře tvrdili, že tam budou umírat lidé na ulicích jako mouchy a ono se nic takového neděje. Jak je to možné, když tam veřejně dostupné zdravotnictví často vůbec neexistuje, stejně jako často neexistuje ani minimální povědomí o hygieně?! Tady se nelze vymlouvat na nedostatek testů, prostě nejsou ti mrtví!

Stejné je to v chudých zemích Asie. Proč nekolabuje Pákistán, Irák, Bangladéš, nebo Filipíny a Indonésie? Zatímco moderní Francie a Španělsko má údajně velké potíže a obyvatelstvo musí být zavřeno doma?!

Tím se dostávám k dalšímu bodu té podivné pandemie. V ČR a okolních zemích jsou údajně desítky tisíc lidí nemocní a řadově vyšší číslo je prý v karanténě, ale oni nikde nechybí. Vše běží, jako normálně.

Celá pandemie nese znaky uměle vyvolané paniky, která má zdecimovat ekonomiku a vzdělávací systém bílých zemí a bílého obyvatelstva. Strachem vyděšený gojim sedí zavřený doma u televize a zatím mu globální elity a jejich místní pátá kolona likviduje ekonomicky zemi a vozí do země nové obyvatelstvo z Afriky a Asie.

Možná by měl tu televizi na chvíli vypnout a podívat se z okna. Protože jinak by mohl být za chvíli velmi nemile překvapený.

J. Nowak, Chicago, USA
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=30368
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1433 sec,0.0618 z toho dotazů.Dotazů v DB:15. Použitá paměť:1,344kB