Syrští uprchlíci odsouzeni za napadení gay páru, některé menšiny jsou víc vyvolené   
Pridal tk Pondělí 02 listopad 2020 - 05:20:31 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Syrští uprchlíci před válkou Abdel Rahman Wakaa (21), Hamod Suleyman (21) a Abdullah Alaswad (23) napadli v dubnu v Goetheborgu gay pár a brutálně oba homosexuály zmlátili, protože se drželi za ruce na veřejnosti. Nyní je soud odsoudil a jeden z nic půjde dokonce do vězení za napadení na 3 měsíce. Útočníkům přitížilo, že napadení byli gayové, proto se jednalo o zločin nenávisti. Ačkoliv všichni tito “válkou traumatizovaní” uprchlici již mají předchozí záznamy v rejstříku trestů, tak ve Švédsku mohou nadále zůstat. Co na tom, že válka v Sýrii již dávno skončila?! Paradoxní je, že jeden z napadených gayů je sám uprchlík původem z Iráku.

Je to “zajímavý” případ z hlediska uplatňovaného “práva” v liberální demokracii. Když příslušník většiny napadne (i v sebeobraně) příslušníka vyvolené menšiny, tak je vždy tvrdě potrestán. Když je to naopak, tak je to vždy “banální incident” a útočník vyvázne se směšným trestem (viz, znásilnění české dívky uprchlíkem u Terezína a jeho prvo-instanční 2. roční “trest ústavní léčby”). Když se ale do sebe pustí vyvolené menšiny, tak přece jen existuje určitá hierarchie vyvolenosti. Gay je zjevně na té pyramidě výš než muslimský uprchlík. Tak to chodí v liberální demokracii.

KPI
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=30575
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1470 sec,0.0647 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,460kB