Nádherný vánoční dárek pro všechny fanoušky Karla Gotta: Hlas Mistra zazněl v nové písni skupiny Kryštof   
Pridal tk Pátek 06 listopad 2020 - 07:31:43 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Kapela Kryštof v čele s Richardem Krajčem ve čtvrtek zveřejnila hudební klip ke své nové písni Vánoční. A v ní zazněl i hlas legendárního zpěváka Karla Gotta, který loni zemřel. Duo čekalo na svou chvíli celé dva roky, protože Mistr ji nedovolil zveřejnit dřív. První diváci a posluchači se již podělili o své emoce na YouTube a nemohou zadržet slzy.

Richard Krajčo a skupina Kryštof před dvěma lety nahráli píseň s Karlem Gottem. Krajčo nyní plní dohodu, kterou měl s Karlem a jeho rodinou, a společnou píseň s názvem Vánoční vypouští do světa. Klip zrežírovala Karin Krajčo Babinská.

„Píseň spolu natáčeli v lednu roku 2019 a domluvili se, že ji pustíme do světa až letos před Vánocemi, protože vánoční písně a Karel Gott k sobě prostě patří. Chtěli jsme vám dopřát pocit, že je Karel s námi i o těch letošních Vánocích,“ uvedla vdova Ivana Gottová.

Ve videu tak mohou fanoušci zhlédnout útulnou rodinnou scénu z příprav na Vánoce. A nechybí ani tradiční zvyky a symboly Vánoc, jako je vánoční stromeček, bramborový salát, smažený kapr. Hlas Karla Gotta slyšíme, když se na gramofon umístí deska s písní. Jeho hlas zní jako z nebe. Na konci klipu si ale uvědomujeme, že jeden z členů rodiny celou dobu vlastně nebyl se svými příbuznými, i když je „zpovzdálí“ sledoval.

„Když jsem Vánoční psal, myslel jsem na ty, které miluji, i když s námi už třeba nemohou být. O tom je čas Vánoční. Vím, že se mnou stále jsou. Jako Andělé. Mějte se krásně a nezapomeňte – oni při nás vždycky budou stát. Držte se v téhle podivné době a važte si těch, které máte kolem sebe,“ popsal na YouTube novou tvorbu Richard Krajčo.
Klip za necelý den nasbíral již několik set tisíc zhlédnutí a spoustu nadšených a emotivních komentářů. Uživatelé byli velmi potěšeni, že mohli znovu slyšet hlas svého idola, který v loňském roce navždy odešel.

„Myslel jsem, že každý jednou musí umřít, ale Karel dokázal, že je stále mlád, a že je nesmrtelný! Karel Gott nikdy opravdu neumře! Bude tu už napořád, i v tomto videu!“ okomentoval klip jeden uživatel.

„Božský hlas Mistra přímo z nebe.. Díky za skvělý zážitek, nádhernou hudbu a hlas, který nikdy neumírá,“ poděkovala jiná komentující.

„Příběh ve videu mi přijde krásný. Je super, že to ztvárnil Richard – anděla, který s nimi je, ale vlastně není. Smrt není překážkou… S milovaným budeme vždy, i kdyby pouze ve vzpomínkách. Nikdy nás milovaní neopustí,“ sdílel své dojmy další uživatel.


Píseň Vánoční vznikla těsně před duetem Srdce nehasnou, který pro Karla Gotta a jeho dceru Charlottu napsal také Richard Krajčo.

Zdroj: https://sptnkne.ws/En3c

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=30623
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1628 sec,0.0681 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,461kB