Nekorektní projev   
Pridal tk Pátek 06 listopad 2020 - 07:44:17 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Na půdě parlamentu dne 30.10. přednesl velmi odvážný projev bývalý člen SPD, Marjan Bojko. Je zajímavé, že nikdo se neodvážil jeho pravdivý názor vyvrátit.

"Vážení poslanci. Pozorně jsem poslouchal projev mnistra zdravotnictví. Koho jsem nemohl uznávat nikdy, byl ministr Prymula a divím se, že zástupcům demobloku nevadilo, že měl brutální střet zájmů. Byl propuštěn z místa ředitele nemocnice. Nebyl schopen si obstarat bezpečnostní prověrku na náměstka, ale na funkci ministra zdravotnictví ji nepotřeboval. Nikdy jsem mu nevěřil.

Projev, jež nás všechny vyzýval a prosil se svou svitou jako v krematoriu u katafalku. Přitom unikly záběry, kdy před projevem žertovali bez roušek. Je to nedůvěryhodný člověk, nemluvě o tom extempore, když byli načapáni v té restauraci. My jsme byli vždycky vyzýváni- dodržujte pravidla, nejezděte nikam, sedte doma. Nikdo z nás v zahraničí nebyl, byli jsme doma. Pak premier odletěl na Krétu, pan Faltýnek taky letěl do ciziny, a to jsme byli vyzýváni, abychom seděli doma.

Deset lidí na pohřbu je totální nesmysl. Nakonec supermarkety a nikdo to neřeší. Bohoslužby to samé...Je to špatně, takže nechápu tato omezení.

Včera jsem se dočetl, že Světová zdravotnická organizace přiznala, že žádná pandemie není. Je to prostě chřipka s nějakým těžším průběhem.

V tom kontextu jsem byl šokovaný, co se děje na Slovensku. Slovensko podle mě řídí totální psychopat, protože když slyším ty jeho projevy:"To, že máte negativní test, neznamená, že jste negativní...". Nechápu, že může něco takového vypustit ohledně testování. Přitom navrhuje společné testování pro celý národ. Jejich lékařský odborový svaz to odmítá, že to nemá žádný smysl, že je to kontraproduktivní a že to nic nedokáže.

V našem kraji je každý třetí test pozitivní. To znamená, když provedeme čtyřicet testů, tak patnáct je pozitivních. Co to znamená? Že lidi žádné příznaky nemají a že jsou pozitivní. Dvě sta lidí v parlamentu, osmdesát jeden v senátu, vláda, dohromady zhruba necelých tři sta. Tak když nás všechny otestují, tak sto z nás bude pozitivních. Nikdo o tom nevíme, všichni budeme zdraví, ale všichni jsme pozitivní. Budete v karanténě, a o tom to je. Potom strašně chybí ty lidi, ten perzonál, protože lidé nejsou nemocní, ale jen jsou pozitivní, nebo mají karanténu.

Já bych otevřel aspon ty první stupně základních škol. Já to vidím u nás doma, mám vnučku v první třídě, co je to za zátěž pro rodiče. Jestli to bude pokračovat ještě další měsíc, tak se to už nikdy nedožene. Rodiče doma nedají dítěti to, co ta učitelka ve škole. Myslím si, že to je strašně špatně, když chcete zrušit tu speciální výuku, jestli je to dobrý nápad.

Tady prostě vyvoláváme atmosféru strachu. Rozvrací se rodina, protože muži to nezvládají doma, takže stoupá počet násilí v rodinách. Apeluji znovu na ministra, otevřete ty školy a lidi ve zdravotnictví bude dost. Protože ty maminky a otcové, kteří sedí doma na ošetřovném, místo aby byli v práci."

V dalším projevu řekl Okamura, že desítky českých lékařů v cizině nám chtějí pomoci, ale vláda je odmítá. Raději přijme na tři měsíce cizí lékaře. Jak se pacient dorozumí s takovým lékařem, když bude mít nějaké potíže? Po třech měsících se na tyto cizáky zapomene a tiše se jim prodlouží pobyt na dočasný pobyt cizích vojsk, pardon vojenských lékařů NATO...Nepřipomíná vám to něco?

Česká firma nabídla vládě velmi levné testování za pouhých 100, slovy sto korun. Vláda to odmítla a přijímá test za dva tisíce. Kdopak na tom asi vydělává, když vláda odmítá levné věci. Kdo tady sliboval boj proti korupci?

Náhradní nemocnice v Brně a v Praze údajně zejí prázdnotou a lékaři se tam nudí. Skutečně bude mít zdravotnictví dost peněz za pár let, když takto hospodaří? Opravdu nehrozí katastrofální kolaps a nedostupnost ve zdravotnictví?

Kdyby byl virus tak nebezpečný, mohlo by se scházet dvě sta poslanců v jednom uzavřeném prostoru a mohly by se denně vozit desetitisíce lidí v hromadných dopravních prostředcích, desetitísíce lidí scházet v supermarketech a hypermarketech? Kdyby to bylo tak pandemické. narůstaly by mimořádně rychle počty nejen nakažených, ale hlavně těžce nemocných a mrtvých přesně tak, jak to stále předpovídá psychopat Šlégr. Je normální, že v celém světě se testují stamiliony zcela zdravých lidí? Cui bono?

Miroslav Petr
CFP

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=30625
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1247 sec,0.0439 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,459kB