Charlene Bollinger: Americký volební podvod   
Pridal tk Čtvrtek 12 listopad 2020 - 03:54:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Od prvního volebního dne, to je 3. listopadu 2020, jsme byli svědky do očí bijícího a současně i nejohavnějšího volebního podvodu v historii USA.

Jak jsme v televizi sledovali průběh volebních výsledků a přepínali volební program ze CNN na Fox News a zase zpět, mohli jsme pozorovat, jak redaktoři obou těchto televizí začínají propadat panice z toho, do jak velkých čísel stoupá Trumpův náskok nad Bidenem. Do 10 hodin večer měl Trump dle statistických výpočtů 70 procentní šanci volby vyhrát.

Kolem půlnoci tohoto 3. listopadu byl dle zprávy TGP takovýto stav preferencí:

V Pensylvánii vedl Trump nad Bidenem o téměř 700 000 hlasů
V Michiganu vedl Trump nad Bidenem o více než 300 00 hlasů
Ve Wisconsinu vedl Trump nad Bidenem o 120 000 hlasů.

Poté, co jsme se odebrali na lože a pokoušeli se usnout, což se odehrávalo v ranních hodinách 4. listopadu, vyhrnoval si Hluboký stát rukávy a pouštěl se do práce, jejímž cílem bylo Trumpovi volby ukrást. A kolem 3 hodin 30 minut Joe Biden zázračně a z ničeho vyskočil ve státě Wisconsin vzhůru o 200 000 hlasů, zatímco Trumpovi tam nepřibyl hlas jediný.

Nemusíte být matematickým géniem, aby si uvědomili, že něco takového je matematicky nemožné.Od nás se ovšem očekává, že uvěříme tomu, že volební preference i nálada obyvatel Wisconsinu se zázračně a zničehonic takto proměnily, což se nikdy předtím nestalo. A současně se od nás očekává, že uvěříme tomu, že Joe Biden, který na své volební shromáždění ve Wisconsinu dokázal přilákat celé tři tucty účastníků, zde obdržel více hlasů než kdysi Barack Obama. A jak je možné, že sedm okresů distriktu Milwaukee obdrželo víc prezidentských hlasů, než kolik má registrovaných voličů?

V Michiganu též„nevysvětlitelně“ a též ve stejný čas jako ve Wisconsinu, vyskočil Biden vzhůru o 130 000 hlasů, aniž by byl jediným hlasem podarován Trump. K čemuž jedna z počítaček hlasů v Detroidu, jak uvádí přiložené video, řekla: Právě jsme se chystali jít už domů, když přijela bílá dodávka se 130 000 dodatečnými hlasy. Doslova všechny do jednoho byly pro Bidena“.

Naznačila dále, že repulikánští „volební pozorovatelé“ byli volebními činovníky Demokratické strany zastrašováni, načež poté ani jim a ani republikánským počítačům volebních hlasů nebylo dovoleno vstoupit do místnosti, ve které se 130 000 těchto „vyčarovaných“ hlasů na hromádku Bidenových dosavadních zisků připisovalo. Michiganská guvernérka G.Whitmer to zdůvodnila tím, že místnost, kde se Bidenovi hlasy připisovaly, nebyla pro přítomnost všech lidí dost velká. Že šlo o porušení volebního zákona státu Michigan je samozřejmé.

Prezident Trump o všech těchto věcech twittoval, ale tyrani twitterru jeho stížnosti prostě zcenzurovali.
Od května 2018 byl twitterem a facebookem zcenzurován Trump už 18 krát, zatímco Bidena to nepostihlo ani jedenkrát.

V Nevadě hlasovalo 3 000 lidí, kteří v Nevadě už nežijí, a podle mnoha svědectví zde hlasovali i mrtví. Přiložené video ukazuje, jak jsou tito mrtví registrování a jak je jim poté umožněno volit.
V Pensylvánii Nejvyšší soud rozhodl o tom, že volební lístek nemusí být podepsán, a v mnoha volebních okresech nebyli volební pozorovatelé k počítání hlasů připuštěni.

Zdroj: P.C.R.: A collection from the internet of vote fraud examples

Vybral a přeložil Lubomír Man
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=30706
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1333 sec,0.0499 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,458kB