MF ČR přidělilo v únoru televizním stanicím TAJNOU DOTACI na Kampaň Covid-19 ve výši 6 miliard korun   
Pridal tk Středa 18 listopad 2020 - 06:35:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
V Otázkách – Odpovědích z 2. listopadu 2020 Valerij Viktorovič Pjakin mluví o tom, že epidemie byly na Zemi vždy, ale co nebylo, to je hysterie, která se kolem epidemie vytáčí a že účelem hysterie v Rusku je odstranění Putina. Dále Valerij Viktorovič mluví o tom, že Covid hysterii v Rusku roztáčí zejména podpinďosníci.

A to je vlastně to, proč se o tom píšu. Ruský kamarád, který pracuje u … v Moskvě mi sdělil diskrétní informaci, že v některých evropských státech byly přiděleny televizním stanicím tajné dotace a to právě na roztáčení Covid hysterie.

Konkrétně, že Ministerstvo financí České republiky přidělilo v únoru tohoto roku televizním stanicím TAJNOU DOTACI na Kampaň Covid-19 ve výši 6 miliard českých korun.

Zajímavé že? 6 miliard českých korun není zanedbatelná částka a určitě se s ní dají dělat velké věci. A zde právě vzniká otázka, co mají za lubem Naše Řídící Struktury, které svým nástrojem, Babišovou vládou roztáčí Covid hysterii.

Pjakin říká, že v Rusku Covid hysterii roztáčí zejména podpinďos a u nás Covid hysterii naopak roztáčí globalisti, což zrovna dohromady nejde.

O co může jít? Může jít o využití objektivních okolností NŘS, kdy NŘS rozpoutají Covid hysterii, pomocí které pak dostanou národ, kam chtějí. To se mi zdá asi nejpravděpodobnější, ale pozor, potom se z pohledu KOB jedná o silný manévr a může dojít ke ztrátě řízení. Může též jít o součást volební kampaně našeho minulého a budoucího presidenta, kdy nejprve pomocí hysterie doopravdy rozpoutají pandemii (minimálně hysterii) a pak přijde zachránce národa a budoucí president Václav Klaus, pandemii zkrotí a zato ho všichni zvolíme presidentem a budeme žít šťastně až do smrti, ale také může jít úplně o něco jiného nebo o vše zmiňované dohromady.

Zatím je jasné jen, že NŘS mají zájem na rozpoutání co největší hysterie a na to konto uvolnily 6 miliard českých korun. Čas ukáže!

Za Konceptuál CZ Milan Makový

zdroj: https://www.konceptualcz.cz/post/mfcr-pridelilo-v-unoru-televiznim-stanicim-tajnou-dotaci-na-kampan-covid-19-ve-vysi-6-miliard-korun?fbclid=IwAR18j6vM7IowAjyUCl1_0_NrFhxuNIL-L1MP39R_ocYkmYIuYhjm_jMpBaE

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=30788
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1314 sec,0.0487 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,465kB