Uprchlík z Iránu si vymyslel přepadení neonacistou. Už se to provalilo, ale Antifa přesto demonstruje proti “nenávisti a rasismu”   
Pridal tk Středa 18 listopad 2020 - 07:17:52 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Minulý týden našel na ulici náhodný kolemjdoucí úpějícího uprchlíka (údajně 19) z Iranu. Toho prý přepadl německý neonacista a vyřezal mu na kůží svastiku. Policie okamžitě zahájila velké vyšetřování a hon na pachatele. jenže po pár dnech se uprchlík přiznal, že si vše sám vymyslel a záměrně se sám poranil (asi čekal odškodnění). Mezitím se ale již rozjela obvyklá multikulturní estráda. Politici odsuzovali “rasismus a nenávist Němců”, media naříkala, jak se prý uprchlík stal obětí nenávisti a neziskovky a Antifa připravily okamžitě protirasistickou demonstraci.

Jenže mezitím se uprchlík přiznal a tak byla obvyklá ostuda. To ale nemohlo zabránit levičákům z Antify a podobných organizací, aby přesto za “chudáka” uprchlíka demonstrovaly. Zřejmě preventivně. To je nyní v módě, i na koronavirus lidi testují ačkoliv jim nic není a “léčí je karanténou”. Problém je pro ně (a jejich pány) přece existence bílého člověka per se.

Milan v Německu
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=30791
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2091 sec,0.1173 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,460kB