Policie uzavřela ulici kde bydlí slovenský premiér Matovič   
Pridal tk Středa 18 listopad 2020 - 16:32:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Policie uzavřela ulici, kde bydlí slovenský premiér Matovič a na přístupové cesty umístila ocelové zábrany.

Když se začínají DIKTÁTOŘI HODNĚ BÁT, je to znamení konce a moc dobře vědí, že nic dobrého pro lidstvo neudělali. Proto oprávněný strach. STRACH je následně semele. I jeho rodinu.

Policie nedokázala vysvětlit z jakého důvodu uzavřeli veřejnou komunikaci. Policie se tak rozhodla v den masových protestů proti Matovičově vládě, která se konala 17. listopadu 2020 po celém Slovensku.

Žena na videu apelovala na policisty, aby se nezastávali zločince Matoviče, na kterého se valí z každého kouta Slovenska trestní oznámení v souvislostí s nezákonnostmi páchanými jeho vládou.

Masové protesty nejsou jen na Slovensku, ale i v Německu, Itálii, Dánsku a v dalších zemích o kterých nás naše veřejně-právní televize opět vyváženě neinformuje.

Všechny protesty jsou namířené proti koronovirovým opatřením evropských vlád a na podporu ochrany potlačovaní lidských práv a svobod.
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=30794
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1563 sec,0.0751 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,466kB