Konec EU: Slovinsko se postavilo za polské a maďarské veto   
Pridal tk Čtvrtek 19 listopad 2020 - 06:29:52 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Poté, co EU nedocílila, aby jí byly Maďarsko a Polsko mravně a politicky po vůli, jala se podmínit čerpání unijních peněz poslušností svým befélům. To Maďarsko a Polsko v pondělí definitivně odmítly vetováním rozpočtu EU na další pětiletku. Maďarsko své veto navíc opodstatnilo odkazem na nepřijatelnou imigrační politiku EU.

Nyní tedy chce EU o řádnosti či neřádnosti právního pořádku členských zemí rozhodovat v Radě EU prostou většinou. „To ovšem znamená konec EU“, prohlásil slovinský premiér Janez Janša. Leyenové a Michelovi zaslal dopis, že by EU měla ctít na červencovém summitu dosažený kompromis. Na svém twitteru se k věci vyjadřuje pod titulkem „Vláda práva nebo těch politicky „pravých“?

Vytočená EU supí skrze své činovníky na Maďarsko a Polsko, jak si to mohli ti Východňáři dovolit! Ještě bude veselo... "Demokracie" se vskutku pěkně předvádějí před celým světem. Nejdřív USA a teď EU... Totalitní despoti a diktátoři se mohou jen s uspokojením dívat a točit si palci mlýnek.

Zdroj: https://twitter.com/JJansaSDS/status/1329104013422432257 https://wpolityce.pl/swiat/527035-premier-slowenii-staje-po-stronie-polski-i-wegier
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=30802
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1625 sec,0.0655 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,459kB