Slovenská policie při střelbě do demonstrantů zasáhla 15-letého chlapce přímo do hlavy...   
Pridal tk Čtvrtek 19 listopad 2020 - 06:54:17 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Slovenská policie při střelbě do demonstrantů zasáhla 15-letého chlapce přímo do hlavy, svědecké video zachycuje okamžik zásahu projektilu do temene hlavy! Chlapci se začala řinout krev z hlavy doslova proudem, podle lékaře došlo k zásahu cévy! Ministr obrany označil na Facebooku občany na demonstraci za opice, rváče, extrémisty a psychopaty! Policie střílela z bezprostřední blízkosti do davu lidí gumové či plastové projektily, sonické granáty a demonstranti křičeli, co si to dovolují, vždyť tu jsou lidé! Připomínka 31. výročí 17. listopadu připomínala spíše definitivní pohřeb demokracie na Slovensku!

Redakce Aeronetu s velkým znepokojením sleduje situaci na Slovensku, která opravdu velmi značně eskaluje a země pod Tatrami se propadá do stavu totalitní diktatury, která nemá problém používat na zvládání občanského odporu i ty nejtvrdší prostředky jako je střelba z automatických zbraní do davu lidí, ve kterém jsou nezletilí, důchodci, maminky s kočárky a celé rodiny, které přišly vyjádřit svůj občanský nesouhlas s politikou současné slovenské vlády. Při včerejší demonstraci v Bratislavě došlo k události, na kterou jsme byli okamžitě upozorněni a začali jsme shánět bližší informace.

Na veřejnost totiž uniklo video, na kterém neznámá dívka ošetřuje podle informací 15-letému chlapci obrovskou krvácející ránu na temenu hlavy, kdy krev se doslova řine po hlavě a po krku chlapce způsobem, až to vyvolává děs. Video je opravdu děsivé, a to až do takové míry, že se objevily i názory, že nejde o krev ale o kečup, že to bylo zinscenované, a že není jasné, co tomu předcházelo.

Při důkladném zkoumání videa jsme okamžitě vyloučili, že by šlo o kečup, protože video ve vysokém rozlišení jasné ukazuje na krku chlapce typické krevní stopy a malé pramínky tekoucí krve po krku, což se nedá nasimulovat žádným kečupem. Je to skutečná krev. Ovšem dnes se nám podařilo získat další svědecké video, které zachytilo počátek samotného incidentu.

Chlapec stál v davu před Úřadem vlády SR, natáčel mobilním telefonem demonstraci a díval se nahoru na nebe, kde něco pozoroval, pravděpodobně policejní helikoptéru, ale to není podstatné. Video zachycuje, jak policejní útvar chránící zavařenou bránu do Úřadu vlády najednou zahajuje palbu a dav lidí se prudce rozestupuje a uhýbá před střelbou. Chlapec je v tom okamžiku otočený k policejnímu kordonu zády, když v tom okamžiku ho zezadu do hlavy zasáhne policejní projektil s takovou razancí, až chlapci od hlavy odletí chomáč vlasů po zásahu projektilu. Chlapec se okamžitě poté rukou chytá za hlavu.

VIDEO ZDE:
https://www.facebook.com/magdalena.urbanova.1/posts/2052932181508807


VIDEO: Chlapec s krvácející hlavou byl podle lékaře v šoku

Zásadní je video, které zachycuje ošetřování. Podle lékaře, kterému jsme video předložili, došlo k zásahu temenní cévy, která zásobuje krví celou pokožku hlavy a vlasů, to je ta příčina řinoucí se krve z hlavy. Lékař, na kterého jsme se obrátili, ovšem na videu identifikoval, že chlapec se nachází v šoku, projevuje známky traumatu, nevěří tomu, co se stalo, rukou si čichá ke krvi na prstech a nevěří, že je to krev, opakuje, že nic se mu nestalo, zatímco z díry v hlavě mu crčí krev. To je typická šoková reakce člověka po střelném zranění, které vyžaduje lékařské ošetření a dozor další osoby.

Razance projektilu musela být opravdu značná, protože gumové projektily by takováto zranění způsobovat neměly. Podle všeho se tak nejednalo o gumové projektily, ale o známé americké plastové projektily z PVC, které jsou tvrdší než klasické gumové projektily a mají při dopadu i řezný účinek, protože plast se rozlomí a ostré hrany zdeformovaného plastového projektilu mohou proříznout kůži, zejména potom na temeni hlavy. Podle studie americké univerzity Berkeley v Kalifornii z roku 2017 jsou gumové a plastové projektily příliš nebezpečné, protože mohou způsobovat vážná zranění, nebo dokonce těžká zranění a smrt.

Nasazení střelných zbraní proti demonstrantům v demokratické zemi je znamením selhání státní moci a vlády v politickém řízení země. Pokud by se jednalo o demonstraci plnou násilí, kdy by docházelo k házení zápalných lahví na policisty, nebo by skupina osob s pálkami na baseball hrozila policistům fyzickým útokem, potom by gumové projektily měly opodstatnění. Jenže demonstrace v Bratislavě byla pokojná, klidná, nikdo na policisty neútočil a fyzicky je nenapadal a nemlátil, ale přesto policie zahájila do demonstrantů palbu.

Ministr obrany označil desítky tisíc občanů na demonstraci k památce 17. listopadu za “opice” a “psychopaty”

Když se jeden slovenský občan na Facebooku zeptal ministra obrany, proč nepřišel na demonstraci, aby lidi uklidnil, tak Jaroslav Naď mu odpověděl, že na demonstraci žádné normální lidí nevidí, že tam vidí jenom opice, rváče, extrémisty a psychopaty. Taková reakce ministra obrany je na okamžitou rezignaci, v každé vyspělé demokracii by takový ministr okamžitě skončil, protože označit nespokojené občany za opice a psychopaty, to je opravdu daleko přes únosnou čáru. A když do občanů začne policie ještě navíc střílet, je to na rezignaci celé vlády.

Další video zachycuje, jak policisté zahajují palbu z automatických zbraní do demonstrantů, zbraň pracuje podle všeho v automatickém režimu a střílí gumové nebo spíš zmíněné plastové projektily. Lidé policistům nadávají, že jim asi je*e, když střílí do lidí, ale policista do megafonu opakuje, aby vyklidili prostor. Taktika je taková, že policejní střelec s automatickou puškou nejprve spustí dávku do demonstrantů, a kolega s vrhačem granátů poté do davu vystřelí sonický granát.
Na Slovensku se opozice zalekla předčasných voleb, Pellegrini se bojí rozhodnout, a proto spustil anketu na internetu, až co prý řeknou lidé

Je poněkud děsivé, že ani komunisté v roce 1989 si nedovolili do demonstrantů střílet gumovými a plastovými projektily, nedovolili si ani střílet sonické granáty. Zato “demokratická” vláda Igora Matoviče s tím zjevně problémy nemá po 31 letech, občané jsou méně než odpad. Kdo má jiný názor na lockdowny, roušky a epidemiologická omezení lidských práv a svobod, to je opice, extrémista a psychopat. Daleko horší je však reakce opozice. Strana Hlas-SD pana Pellegriniho spustila jakousi anketu na internetu o tom, jestli by lidé chtěli předčasné volby. Co to má proboha znamenat?

To je snaha o výrobu politických alibi? Ve chvíli, kdy policie střílí do občanů Slovenska na demonstraci, musí opozice splnit svoji povinnost a musí vládu povalit, jinak ztrácí důvěru lidí, jinak nemá právo se ani nazývat opozicí. Když politik uspořádá anketu, tak tím přiznává, že se bojí rozhodnout a nést zodpovědnost za politické rozhodnutí. Kdyby to neklaplo po volbách, aby potom mohl říct, že to ne já, nechtěl jsem předčasné volby, to voliči v anketě rozhodli, ne já! Takový alibismus předváděly svého času v ČR Věci Veřejné. Ty také všechno řešily anketami na webu. A jak skončily, myšleno ty ankety, a vlastně i ty Věci Veřejné. V propadlišti dějin!

Demokracie na Slovensku skončila po 31 letech pod palbou gumových a plastových projektilů do lidí, kteří přišli protestovat proti vládě

Použití střelných zbraní s gumovými a plastovými projektily je znamením konce demokracie. Když policie na příkaz vlády spustí palbu hlava nehlava do davu občanů, a to takovým způsobem, že 15-letému chlapci střelí do hlavy a potom mu teče krev proudem, tak to znamená, že vláda už nepovažuje občany za své konstituenty, ale za své nepřátele, čímž vzniká na Slovensku třídní boj v ulicích, přesně jak ho popisoval Karel Marx ve své knize Kapitál. Když vládnoucí třída nemá argumenty před občany, nahradí argumenty střelbou do občanů, napsal Marx svého času.

Karel Marx sice popisoval reálie 19. století, ale najednou se ukazuje, že se to opakuje a vrací v rámci procesů neofeudalismu, tedy novodobého nevolnictví v rámci procesu Velkého Resetu. Pokud se lidé vzepřou novodobé šlechtě, elitám, farmaceutickým baronům a baronkám, potom do nich tato elita začne střílet. A je úplně jedno, jestli plastovými, gumovými, nebo ostrými náboji. Výsledek je prostě stejný, že lid je třeba umlčet, potlačit, zotročit, aby se nevzpíral. A když se vzpírá, zahájíme do těch lidí palbu, vždyť to ani nejsou lidé, jsou to opice, rváči, extrémisté a psychopati, ne? To je prostě konec demokracie na Slovensku 31 let po sametovém kabátu.

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=30805
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3282 sec,0.2286 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,507kB