Syrský uprchlík na berlínském pracovním úřadě upřímně, “chci jít bojovat za islamisty do Sýrie”   
Pridal tk Čtvrtek 19 listopad 2020 - 07:08:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Nebývalou upřímnost projevil syrský uprchlík (prý uprchl do Německa před válkou) na pracovním úřadě pří žádosti o dávky. Šokovaným úředníkům sdělil, že by nejraději šel bojovat do Sýrie v řadách islamistů! Ti ho nahlásili policii a uprchlík je nyní stíhán pro členství v teroristické organizaci Ahrar al-Sham‘. Uprchlík je vůbec pěkné kvítko.

V roce 2013 totiž podle všeho bojoval v řadách islamistů v Sýrii a podílel se na vraždění civilistů. Pak v klidu odešel do Německa, kde se prohlásil za nezletilého (nyní je mu údajně 21 let) a zde žil řadu let na dávkách. Nyní ho asi zahálčivý život na účet německého daňového poplatníka omrzel, tak chtěl vyrazit zase válčit do Sýrie. Proč to pracovníkům pracovního úřadu vůbec sdělil není jasné, ale v Německu se alternativa na půl vážně směje, že asi chtěl příspěvek na letenku a ošacení. Mě by nepřekvapilo, kdyby ho dostal.

Milan v Německu
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=30806
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3922 sec,0.3047 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,459kB