V Dánsku museli zrušit zákon o povinném očkování na koronavirus. Lidé se masově vzbouřili. Odpor proti korona totalitě má smysl!   
Pridal tk Pátek 20 listopad 2020 - 06:43:57 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
V březnu 2020 přijal dánský parlament zvláštní zákon, podle kterého mohla vláda nařídit povinné očkování proti koronaviru . Dani ale začali demonstrovat a rebelovat a protesty neustávaly, proto musela vláda a parlament zákon zase zrušit.

Za to je asi globalističtí páni nepochválí, ale ukazuje to, že s masovým lidovým odporem si ani globální vláda a její domácí pátá kolona nakonec nedokáže poradit. Nyní vidíme masové protesty proti korona totalitě po celé Evropě. Německo, Španělsko, ČR, Slovensko.

Místní úřady zkoušejí všechno od brutální represe (Slovensko), až po policejní provokace (ČR), ale odpor neustává. Odpor proti korona totalitě má smysl. Nebo si někdo myslí, že pan Rothschild a pan Soros přijedou sami do mé rodné Jihlavy a budou lidem na náměstí násilím píchat do paže vakcínu? Jejich domácí loutky se nakonec budou vždy bát svých vlastních lidí víc, než svých globálních pánů. Ti jim možná umožňují krást, ale chránit je nebudou. Pro ně je nějaký “červený svetr” jen spotřební materiál. Tohle si musí národy uvědomit, pak mohou opět začít získávat zpět svojí svobodu a prosperitu. Nyní jde o holou existenci, nevěřte pohádkám ” o neškodné geneticky upravené vakcíně”. Ať si jí Babiš a jeho družina píchnou sami a nás nechají na pokoji!

KPI
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=30829
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1481 sec,0.0666 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,460kB