Kubera pronajal kostel mafiánovi z Krupky   
Pridal tk Pondělí 07 říjen 2013 - 13:52:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Pravoslavní v Teplicích přišli o místo modliteb. Kostel, který používali od roku 1950 ke svým bohoslužbám na Zámeckém náměstí v Teplicích, byl kmotry z ODS v čele s Kuberou, kteří ovládají teplický magistrát pronajat místnímu mafiánovy z Krupky. Propojení vedení radnice na ruskojazyčnou mafii jen ukazuje na celkový úpadek ODS jako kmotrovské strany. Sám kostel byl majetkem státu a propůjčen právě pravoslavné církvi ke konání bohoslužeb. V roce 1990 přešel do majetku města, to nechalo věřící dále se scházet a vykonávat bohoslužby. Zvrat nastal před dvěma lety kdy místní zastupitel, skandální a kontroverzní Tomáš Jarolím za VV, napojený na kriminální prostředí díky svým spolupracovníkům, požádal o převedení kostela prostřednictvím podivného občanského sdružení. Nakonec to bylo ale zamítnuto, tak našli cestičku za pomoci místního mafiána z Krupky, kterým je suspendovaný pravoslavný kněz Miroslav Vachata. K převodu na Vachatu, využili krize v pravoslavné církvi, která byla vyvolána taktéž suspendovaným knězem Krupicou z Litoměřic, který byl pověřený dělat správce pražské pravoslavné církve do volby nového arcibiskupa. Kmotrovští radní s Kuberou rozhodli v pátek 27.9.13 na radě města o pronájmu kostela právě tomuto mafiánovy, který je nechvalně známý v regionu jako lichvář a vymahač dluhů, přímo napojený na určité odsouzené lidi. V pozadí samozřejmě vše řídil a dozoroval exkomunikovaný pravoslavný věřící a zastupitel města Jarolím, ten nechvalně proslul jako místopředseda Věcí veřejných a věřící ho znají jako člověka, který jim ukradl peníze. Pikantní na celé záležitosti je, že hned v pátek po rozhodnutí rady se skupina lidí z magistrátu vedená vedoucí odboru kultury Zámostnou snažila odvrtat bez vědomí věřících zámky na kostele. Pravoslavná církev samozřejmě respektuje, že budova je města ale inventář v kostele je však majetkem věřících a město se tím dopustilo trestné činnosti pod vedením Kubery. Tento zločinný akt nemá v našich moderních dějinách města obdoby, jen to ukazuje na zločinné počínání kmotrů z ODS, kteří nedbají právního postupu a řeší věci za pomoci praktik, které jsou protizákonné. Dokonce si k tomu přizvali městkou policii, kterou také ovládají a dle zákona o městské policii i řídí. Kubera jen jako senátor národu a občanům předvedl, jak se mají dodržovat zákony v jeho pojetí! Divíte se, že je v našem státě takový bordel, když ho řídí tito všeho schopní individua, kteří začínali jako kandidáti v KSČ.
Samozřejmě ani pozadu tato skupina nebyla ve skandalizaci duchovního a věřících a při odvrtávání zámků byl hned přítomen pisálek a latentní homosexuál Artur Janoušek z MfDnes. Ten proslul tím, že si údajně za 10 tisíc najmu-li 36 krát odsouzeného Roma Čányho, jak nám sám potvrdil, aby tvrdil lži o duchovním Freimannovi a orálním sexu. Opak je však pravdou a Čány prý poskytoval orální sex jako prostitut právě nějakému novináři. Když jim to nevyšlo tak pokračovali v další špíně. Janoušek dokonce násilím chtěl vniknout do kostela v době bohoslužeb a zranil pořadatel a neustále vyhrožoval policií. Samozřejmě ke skandalizaci se připojil i tajemník magistrátu Marek Fujdiak a z něho se stal dokonce odborník na pravoslavnou církev a Janouškovi prezentoval své lži o pseudo-pravoslavné církvi. To je opravdu vrchol a jeho slova jen zapadají do kontextu podvodů, které se dějí na magistrátu. Právě výběrové řízení na pronájem kostela bylo ve stínu podivných praktik a to v tom, že některé dokumenty ještě před výběrovým řízením měl k dispozici lhář Jarolíma a rozesílal je po internetu.
Co naplat, pravoslavní věřící, jak nám sdělil předseda nejvyššího orgánu a tím je rada pravoslavné církevní obce si přestěhují inventář a bohoslužby budou dále provádět v náhradních prostorách v kapli Husitské církve JŽT, ve Vrchlického ulici v Teplicích a do kostela na Zámecké náměstí se vrátí, až bude Vachata a spol. vyloučeni z církve. Na velké svátky, kdy se věřících schází i na pět set provedou bohoslužby přímo na Zámeckém náměstí před kostelem, podle našich zákonů nemusí náboženské shromáždění oznamovat magistrátu a žádat o zábor prostranství, každopádně si pozvou televizní štáby a to i ze zahraničí na ukázání Kuberovo zločinného jednání. Jef
Pravoslavná církev je v Teplicích druhá největší hned po římsko-katolické církvi. K pravoslavnému vyznání se hlásí na 500 místních občanů a dalších 800 zde žijících cizinců. Duchovní, který stojí včele této komunity otec Evžen Freimann je mezi nimi velice populární a zároveň respektovanou osobností a špína, kterou na něj kydají prostřednictvím latentního homosexuála Artura Janouška v MfDnes je nijak neovlivní ve změně názorů. Každopádně v komunálních volbách mají vždy stoprocentní účast a dbají doporučení vedení církve komu dát svůj hlas, Kubera a jeho kmotři z ODS to však prý již nebudou!
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=3112
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0846 sec,0.0342 z toho dotazů.Dotazů v DB:15. Použitá paměť:1,192kB