NOVOROČNÍ PROJEVY VLÁDNÍCH PŘEDSTAVITELŮ   
Pridal tk Pondělí 04 leden 2021 - 18:27:25 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Jak na nový rok, tak po celý rok. Má-li to platit dle projevů našich vládních představitelů, tak potěš pánbůh. Pojďme se nyní stručně podívat, co vypustila z úst „svatá trojice“ – předseda Sněmovny, Senátu a kardinál Duka.

Začněme Tchajwancem Vystrčilem. Tento havlistický skřet hned na úvod parafrázoval zednáře Havla slovy: nezvolili jste si mě doufám pro to, abych Vám i já lhal. Zmínil, že za třicet let se z našeho totalitního a ekonomicky stagnujícího státu stala vyspělá ekonomicky prosperující demokracie. Dále, že Evropa stojí na židovsko-křesťanských základech. Hlavním poselstvím však bylo, abychom nepropadali dezinformacím samozvaných spasitelů, kteří rozdělují společnost. A na závěr největší perla, a sice parafráze tentokráte zednáře Kennedyho: neptejme se, co pro nás může udělat Evropská unie, ale co můžeme my udělat pro ni. Lahůdka že?

Následoval projev předsedy Poslanecké sněmovny Radka Vondráčka, který Vystrčila v podstatě zopakoval, navíc s vylepšením výzvy, aby se lidé nechali očkovat. Jeho projevem se jako červená nit táhlo poselství o rozdělené společnosti a jakési nenávisti a netoleranci jiných názorů.

Největším zklamáním bylo však vystoupení kardinála Duky, představitele náboženství, na němž náš stát stojí již 1 000 let a náš kontinent téměř 2 000 let. Místo slov naděje v těchto nelehkých časech, měl kardinál potřebu propagovat multikulti, zmiňovat, že jeden ze tří králů byl černoch a stoupnout si vedle za tímto účelem zhotovené figurky v českotelevizním Betlémě a tvrdit, že naše civilizace má své kořeny v Mezopotámii a Palestině. O skutečných křesťanských tématech a slovech v jeho projevu ani zmínka.

A jelikož na nás ze všech stran útočí slova jako dezinformace, pojďme si nyní tyto dezinformace vyvrátit. Protože názory druhé strany v mainstreamu prostě neuslyšíte.

Takže:

1) Tento zaprodaný, dekadentní a totalitní režim lže dvacet čtyři hodin denně sedm dní v týdnu od roku 1989. Za minulého režimu jsme byli alespoň hospodářsky soběstační s nulovým dluhem, nulovou nezaměstnaností a exportem do všech částí východní polokoule.
2) Do mainstreamových diskuzí jsou připouštěni pouze prozápadní liberálové, názory „druhé strany“ jsou automaticky považovány za dezinformace a extrémismus. Uspokojovány jsou pouze potřeby jedné skupiny, politická opozice je potlačována, někdy i totalitními praktikami (soudy, podmínky, razie, vězení…)
3) Náš stát je reálně protektorát USA, EU a NATO, svrchovanost neexistuje, státní majetek je rozprodaný, průmysl a zemědělství jsou v cizích rukou
4) Stát vám doporučuje nechat se očkovat vakcínou vyvinutou za deset měsíců (ačkoli standardně se vakcíny vyvíjejí deset let), na bázi buněk z prasat, opic a hmyzu, kvůli které se vám do těla dostanou látky, jimiž se z vás stanou ještě větší a ještě tupější otroci kabalou vytvořeného matrixu
5) Judaismus je absolutně neslučitelný s křesťanstvím. Tolerance a láska platí jen pro židy navzájem, vůči nežidům je uplatňován zcela odlišný přístup. A pokud je náš kontinent postaven na filozofii, že gójové jsou podřadní jedinci na úrovni dobytka, který má pouze sloužit, tak potěš pánbůh.
6) Náš původ, konkrétně nás, bílých Evropanů a Slovanů, na 101 % neleží v Mezopotánii, Palestině či někde v Africe.

Normální člověk, který má všech pět pohromadě, nemůže zákonitě věřit ani jednomu slovu, jež na Nový rok vypustila z úst tato elita. Ledaže by měl v těle již delší dobu látky z vakcín…

MO ND BrnoSdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://www.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=31415
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2021
PoÚtStČtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0622 sec,0.0263 z toho dotazů.Dotazů v DB:15. Použitá paměť:971,432B