Sdílejte! Vznik evropského superstátu - nástup NWO   
Pridal tk Sobota 06 únor 2021 - 06:46:48 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Výzva pro celý český národ! Rozšiřujte, jak se dá! Polská tv stanice TVP INFO informovala polské občany o tom, co EU, USA a NATO "upekly". Samozřejmě, hlásná trouba protektorátního režimu v Praze, ČT24 nám, občanům České republiky" zapomněla" tuto informaci přinést.

Na setkání Visegrádské skupiny v Praze předložil Frank Walter Steinmeir devítistránkový dokument vzniku evropského superstátu.

Členské státy se vzdají: 1/ vlastní armády, vlastních tajných služeb, vlastního zákonodárství, vlastního daňového systému, vlastní měny. 2/ kontroly nad státní hranicí včetně systému a procedury vpouštění a relokace migrantů. 3/ vytvoření společného vízového systému, společnou zahraniční politiku transformace NATO.

V preambuli textu vlády Francie a Německa oznamují: "Naše státy sdílejí společné předurčení a společný žebříček hodnot, které dávají předpoklad ještě hlubšímu sjednocení našeho obyvatelstva. Budeme tedy usilovat o politickou Unii v Evropě a zveme další Evropany k připojení k projektu".

Vznikne společná armáda "European security compact" na principu "ohrožení jednoho státu". Bude zvětšena pravomoc "Evropského veřejného žalobce" a vznikne jednotný trestní zákon. Národní státy nebudou mít právo rozhodovat o migraci a nebudou mít vlastní azylovou politiku. Rozmístění migrantů bude povinné a bude respektovat rovnoměrné rozdělování uprchlíků a národní státy to nebudou moci odmítnout.

Německo a Francie už ve jménu EU začaly jednat se severoafrickými zeměmi na nejvyšší úrovni o pravidlech migrace a rozšíření dialogu na toto téma. Bude zavedena jednotná měna euro pro všechny členské země, otázka není zda, ale kdy bude přijato. Bude zaveden jednotný daňový systém a bude odstraněna konkurence v daňovém systému mezi jednotlivými zeměmi...

Jde o otevřenou realizaci Nového světového řádu v Evropě-NWO. Je náhoda, že na Slovensku musí mít každý občan povolení, aby mohl jít ven a tím pádem už nemohou demonstrovat? Je náhoda, že už v ČR je schválen zákon o zákazu vycházení mezi pátou hodinou ráno a devátou večer zatím /!!/ s mnoha vyjímkami? Je náhoda, že soudruh Hamaczek, typický ministr vnitra padesátých let, vyzývá k odevzdání zbraní a současně chce koupit vodní děla? Není nejvyšší čas, aby se malé strany sjednotily v jednu mohutnou, např. ANS, ND a další vlastenecké strany právě teď, kdy protiústavní soud dal vzornou příležitost malým stranám??? Kde máte jistotu, že v protektorátu ještě někdy budou demokratické volby?

MIROSLAV PETR

Zdroj- Facebook, František Rosendorf

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://www.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=31850
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2021
PoÚtStČtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0577 sec,0.0234 z toho dotazů.Dotazů v DB:15. Použitá paměť:1,025kB