Rozhodující volby jsou za dveřmi?   
Pridal tk Úterý 23 únor 2021 - 08:00:00 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Vážení občané České republiky, opět se ocitáme s velkou pravděpodobností na dějinné křižovatce. Současní zástupci globalistů a progresivistů nabývají v České republice na síle. Mají chytře pokryto zastoupení téměř ve všech hlavních sdělovacích prostředcích, na rozhodujících řídících společenských postech, na školách a téměř ve všech politických stranách. Tyto strany se tváří, že jsou rozdílné ,pravicové či levicové, ale v souhrnu vždy budou plnit základní úkoly- další začlenění naší společnosti do globálního sdílení kapitálu, informací, obyvatel i myšlení.

Dle nich toto je pokračování přirozeného vývoje k lepším zítřkům lidstva, které umožní přivést každého člověka na naší planetě ke štěstí, prosperitě a zachrání naši planetu před zničením prostřednictvím vnějších regulačních zásahů, o jejichž účinnosti jsou neomylně přesvědčeni. Nelze jednoznačně vyloučit, že mají pravdu, i když dění kolem nás tomu nenasvědčuje. Ale jejich informační a finanční moc nad občany České republiky i dalších západních zemí je téměř neomezená.

Nedá se pochybovat o tom, že pokud bude narůstat nespokojenost obyvatel s jejich kroky, jsou rozhodnuti přistoupit k okleštění nám zatím ještě garantovaných svobod. Budou se tvářit, že bojují za svobody a prosperitu občanů, a že proto je nutné rozvraceče umlčovat pomoci měkkých nebo i tvrdých metod.

Na rozdíl od perfektně organizovaných a finančně a informačně zajištěných zástupců tohoto směru, jsou jejich odpůrci, kteří poukazují na nebezpečí tohoto myšlenkového ideologického směru, spíše roztříštěni a zatím nemají tak propracovaný myšlenkový systém, jakou alternativu přesně nabídnout místo globalizace. Jistě jsou zdůrazňovány pojmy národní státy, tradiční rodina, poctivá a tvůrčí práce, což spíše evokuje minulost než budoucnost.

Globalisté slibují jednotnou civilizaci na naší planetě, což dle nich povede k nevídanému nárůstu prosperity skrze sdílení kapitálu, osob i myšlenek a spolupráci ve vědě a technice, při zachování životního prostředí. Mně připadá, že spíše k této progresi povede soutěžení jednotlivých národů ,oblastí a civilizací, samozřejmě s větším rizikem konfliktních situací.

Globalizace a vynucené sjednocování povede k masivní stagnaci skrze potlačování a regulaci vnitřních rozporů a konfliktů. Pokud zvítězí s konečnou platností globalizační myšlenka, celosvětová společnost se dostane s velkou pravděpodobnosti do spirály úpadku, jehož hloubku nelze předvídat, ale lze ji odhadnout z úrovně chování a rozhodování molochu Evropské unie.

Moc bych si přál hlavně volební sjednocení vlastenecké scény a věřím tomu, že v brzké době k tomu dojde pod tlakem okolností. Situace se pro vlasteneckou scénu s velkou pravděpodobností bude i nadále zhoršovat. Já jako člen a funkcionář hnutí SPD,nyní nejsilnějšího vlasteneckého uskupení, nemohu nevyzvat ke sjednocení pod křídly tohoto hnutí.

V současné době je hlavně třeba , aby byla vytvořena propracovaná myšlenková platforma, která nabídne alternativu k myšlenkám globalistů na budoucí směřování civilizace na naší planetě, která sjednotí vlasteneckou scénu natolik, aby byla schopna úspěšně čelit jejich tlaku .

Měli bychom si jasně určit, k jakému cíli má euroatlantická a tím i celosvětová civilizace směřovat z našeho pohledu. Jistě cíle jako prosperita a štěstí pro každého obyvatele planety Země při zachování funkčnosti její ekosféry zní velice přitažlivě, ale není současná zvolená cesta právě tím, co povede k pravému opaku slibovaného? Nemělo by si lidstvo jako soubor nezávislých a v jistém směru soutěžících států, národů a uskupení vytknout cíle, které umožní jeho expanzi do vesmíru a výrazné urychlení vývoje takových zdrojů energie, které zabezpečí další vědecko-technickou progresi i po vyčerpání současných zdrojů energie? Nelze samozřejmě zavírat oči ani před rychlým vývojem na poli molekulárního a genového inženýrství, nanotechnologií a kybernetiky, které otvírají nesmírné možnosti, ale i hrozby pro další vývoj lidstva. Nelze vyloučit, že nakonec expanze do vesmíru a další progrese lidstva nebude bez těchto technologií možná.

Je třeba hlavně mladou generaci připravovat na možné náročné výzvy budoucnosti a programově ji vystavovat takovým situacím a zátěžím v moderované formě, které jim umožní se s těmito situacemi snáze vypořádat spoluprací v kolektivu různorodých jedinců. Pouhý život v blahobytu a bez blízkého pocitu nebezpečí a ohrožení, vede ke ztrátě kognitivních a intelektuálních schopností populace, stejně jako dlouhodobé vystavení působení výdobytkům výpočetní techniky.

Směřujme vpřed, ale zůstaňme tím čím nás příroda a evoluce stvořila. Tvorem různorodým, kolektivním, zvídavým, odvážným, nápaditým a soutěživým. Naši odpůrci chtějí vytvořit a vykovat nového člověka budoucnosti s novými vlastnostmi- nejasného pohlaví ,původu a schopností, já nabízím opak: podpořme ty vlastnosti a schopnosti člověka, které se vyvinuly během jeho vývoje a umožnily mu dosáhnout současného stavu vývoje poznání a rozvoje civilizace. Pokud tyto schopnosti ztratíme, tak nastane dle mého názoru rychlá regrese a odchod člověka ze scény dějin planety Země.

Vladimír Zlínský
Ve Zlíně 18.2.2021

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=32073
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2021
PoÚtStČtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1022 sec,0.0533 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,087kB