Výzva k probuzení   
Pridal tk Úterý 23 únor 2021 - 08:15:43 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
To, že Česká republika je nejtupější národ na světě ještě se Slováky co se týká submisivnosti a ohledně tupého plnění příkazů v rámci fake pandemie to už se ví, ale teď nám zločinci ve vládě vymysleli další paskvil a to v obchodech, MHD povinně nosit respirátory, nebo nanoroušky a nebo dvě normální roušky, tak to už je top test IQ většinové hloupé české populace a opravdová výzva k probuzení.

Protože i tito ovcoidní hlupáci pokud mají vychozenou alespoň základku by měli pochopit to, že je to taková absurdita u které je zřetelné, že to není starost vrchnosti o naše zdraví, ale zkouška poslušnosti a pokus o totální debilizaci národa, která už se skoro povedla, ale toto je finálová chuťovka.

To že prošel pandemický zákon, který je světová rarita, je důkaz, že zločinecká vláda České banánové republiky si může dělat co chce, protože s tím prostě většina Čechů nemá problém. Jestli bude toto stupidní nařízení zase většina dodržovat a budou ty nesmysly poslušně nosit na držkách, tak si tento národ nezaslouží nic jiného, než být opravdu montovna, smetiště, ale i skanzen debility číslo 1 na světě.

Věřte mi, jsem v kontaktu s lidmi z celého světa a jsme celému světu pro smích s tím, že Česká republika byla vybrána jako pokusný králík v tom, že je země které se ten boj s touto rádoby pandemii nedaří a jde to úplně lehce, protože když to naprogramovaní roboti v debilizátoru řeknou, tak pořád velká část jim to sežere s navijákem.

Pojďme si trochu vylepšit jako národ skóre, nedodržujme tyto nesmysly ať jsme alespoň teď celkově důstojný a hrdý národ Čechů a ne ovcoidní, bezcenný, zdebilizovaný pranárod bezcenných Čekot o kterém celý svět bude vědět, že si s námi vytře zadek kdykoliv si vzpomene.

MARCELA SCHREIBEROVÁ

Zdroj: FB Marcely Schreiberové

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=32075
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2021
PoÚtStČtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0676 sec,0.0301 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,073kB