Akce Bezroušky   
Pridal tk Úterý 23 únor 2021 - 09:04:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Nenošením hadru chráníš mě a já tím chráním tebe!

Navazuji na svůj Manuál odporu proti koronafašismu a navrhnu zcela konkrétní řešení do každodenní praxe.

Řešení, které narozdíl od jednorázových demonstrací bude v praxi fungovat.

Jeden z bodů manuálu doporučuje říct NE. Další bod doporučuje organizovat lokální buňky odporu.

Když tyhle dva body spojíme, dojdeme k jedné z možností odporu proti koronafašismu.

Když půjdete sami bez roušky (dnes už bez respirátoru či dvou roušek) do obchodu, do mhd, na poštu, na úřad, tak čelíte hrozbě vysoké pokuty, konfliktu s ochrankou či s policií nebo s vyděšenými či aktivistickými osobami.

V práci a ve škole vám hrozí vyhazov.

Jenže, co když se domluvíte s kamarády, se známými, s lidmi na sociálních sítích i emailech a půjde vás tam najednou nebo během dne deset, dvacet, třicet? To už bude fungovat úplně jinak. To už je jasně vyjádřený a organizovaný občanský odpor. Každý člověk, který se přidá, tak tím chrání i sám sebe.

Navrhuji tedy Akci Bezroušky.

A tak jako vládní opatření – trvající permanentně a navždy.

Domluvte se v počtu minimálně deseti lidí a vyrazte v jeden čas na stejné místo, kde je zavedeno protiústavní a protilidské opatření ohledně zakrytí nosu a úst. Jednejte společně, braňte se proti agresorům společně. Čím víc vás bude, tím menší nebo nulový postih vám hrozí.

Stejně tak se domluvte v co největším počtu a na určená místa choďte bez zakrytí tváře i jednotlivě. Tím, že vás tam během dne takhle přijde hodně, dojde k obdobnému efektu.

Jednoduché, rychlé, účinné. A může to udělat ve své lokalitě každý z nás. Hlavním cílem jsou obchody, pošty, mhd, úřady, školy, pracoviště, společenská zařízení. Povšimněte si faktu, že na jednotné skupinky občanů toho či onoho typu si nikdo netroufne, včetně policie. Přesně o tom to je. Šikanovat jednotlivce je snadné, jít proti skupině pěti, deseti loajálních lidí už ne. Režim spoléhá na to, že jsou lidé neorganizovaní a nejednotní individualisté, které lze zastrašit. Jakmile se spojí do organizovaných skupinek jednotného odporu ve větším měřítku, je dobojováno. Tímto způsobem jste a budete vy tou změnou k lepšímu.

Jistě nemusím dodávat, že to samé platí pro organizaci odporu k odmítnutí testů a vakcinace kdekoliv, klasicky vás budou nutit v zaměstnání a ve školách.

Když dané opatření nedodržuje hodně lidí, tak za jeho nedodržení nelze principielně trestat ty další a hlavně je to pro režim krajně složité a rizikové provést. My nesmíme rezignovat ani se podvolit, musíme donutit koronafašisty k rezignaci a k podvolení!

Tímto postupem dodáte odvahu dalším a dalším lidem, kteří s opatřeními také nesouhlasí a budou vás následovat. S lidmi, kteří jsou jen vyděšení vládní a mediální propagandou, komunikujte klidně, vysvětlete jim svůj postoj a dodejte jim odvahu ho následovat. S lidmi, kteří budou agresivně útočit, jednejte tvrdě a nekompromisně, ukažte jim, že nemáte strach a že to oni jednají protiprávně a nesmyslně.

Musíme si uvědomit, že většina občanů s opatřeními nesouhlasí nebo je také ničí. Jen nemají o věci dostatečné informace a byli vystrašeni. Policisté a ochranky zase jen plní rozkazy, většinu to opět taky štve, jen menšina se v tom vyžívá. S těmi slušnými v klidu komunikovat, s těmi buzeračními jednat akurátně a úředně.

V rámci celého šílenství se zapomnělo na jedno důležité lidské právo.

Jaké? Zatraceně důležité. Integrita těla, zdraví, duše a mysli.

Jakýkoliv zásah do integrity vašeho těla je naprosto bezprecedentní a neexistují žádné malé zásahy.

Pomineme už přímo likvidační zásahy vakcinací a extrémně invazivní skrz testy.

Co jiného je rouška než takový brutální zásah do integrity vašeho těla, zdraví, duše, mysli, důstojnosti?

Existuje pro člověka větší ponížení než chodit na čerstvém vzduchu s hadrem přes ksicht?

V tomto není malých věcí. Integrita těla je svatá a funguje jako svoboda slova a těhotenství – je nebo není.

A to nám nastupující fašistický režim a jeho vlastizrádní, zločinní poskoci sebrali - naši integritu.

Dnes po roce už je vše jasné a není co řešit, o virus ani o zdraví lidí nejde. Jde prokazatelně o vlastizrádné spiknutí zločinných osob proti občanům České republiky. Podle toho musíme s tímto stavem i s nimi zacházet.

Závěrem mám jednu malou otázku.

Proč tady za ten rok koronafašismu stále není nějaká politická strana s jediným programem – Zrušíme všechna opatření proti covid-19 i zákony, které skrz to byly přijaty?

Jsme ve stavu, kdy by takový program vygeneroval s přehledem 30% podporu občanů a dovedl stranu i jejího lídra k moci. S tím se bohužel ukazuje jen potvrzení dlouhodobého problému, že jsou všechny politické strany a politici koupení nebo zbabělí. Obávám se, že dokud někdo z nás dole nezvedne zadek a nepůjde tu stranu či hnutí založit, a my ostatní ho masově nepodpoříme, tak se nic nezmění.

Jak už jasně vidíte, zavedení politici i řízená „antisystémová opozice“ se vždy proti občanům domluví.

Tímto vyzývám všechny vlastenecké menší strany, hnutí a lídry, aby se do voleb sjednotili v jedno hnutí odporu na jednom jediném programu a cíli – zrušit všechna opatření proti covid-19 i související zákony!

To zvládnete, jinak nemáte v politice co dělat. Přestaňte se spolu hádat, na tomhle se MUSÍTE domluvit.

Režim vám k tomu udělal i vstupenku do sněmovny v podobě 5% pro koalice. Dosáhnout této hranice je pro poctivou vlasteneckou scénu občanská povinnost!

Ale ne každý může vést politické hnutí a bojovat v politice. Někdy to ani není to nejtěžší a ten hlavní boj svádíme v malých velkých věcech každý den. Máme tady historickou událost, kdy můžete být každý tím kamínkem, který strhne lavinu, aniž byste se proto museli upálit na náměstí, vést revoluci, jít do války, psát knihy a manifesty.

Kdysi byla symbolem odporu proti totalitě a systému maska Guy Fawkese. Dnes je tím žádnou masku nemít.

Každý z nás může udělat jednu malou velkou revoluční evoluční věc – sundat z tváře to, co tam nepatří. Málokdy v historii stačilo ukázat občanskou odvahu něčím tak jednoduchým jako dnes.

Nikdy nebylo k získání svobody, důstojnosti a sebeúcty potřeba tak málo.

Vážení občané – sundejte z tváře ten hadr!

Nejen venku, kde je to samozřejmost, ale i v uzavřených prostorech!

Udělejme to společně a nárazově, pak to zafunguje.

Pokud to neuděláme dnes, zítra nás bez testu, očkování, očipování nepustí z domu a naše děti také ne.

Rouška/respirátor = povinné testy, povinné očkování, povinný vakcinační průkaz, čip.

STOP zakrývání dýchacího ústrojí čímkoliv.

Nenosit nic na tváři dnes určuje svéprávnost, důstojnost a svobodu.

Alien
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=32077
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2021
PoÚtStČtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0772 sec,0.0272 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,091kB