Novinky - Info kuryr
Sobota 23 září 2017
Jsme ve válce! Hollywoodský herec předčítal na kameru text CIA proti Vladimiru Putinovi o vyhlášení války   
Pridal tk Sobota 23 září 2017 - 07:22:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jsme ve válce! Hollywoodský herec předčítal na kameru text CIA proti Vladimiru Putinovi o vyhlášení války, zatímco předchozí administrativa Bílého domu čelí gigantickému skandálu. Obama nařídil odposlechy ex-šéfa Trumpovy kampaně! Pražská kavárna může té hollywoodské jen tiše závidět!

Americká zpravodajská služba CIA rozehrála před několika dny novou a vysoce nebezpečnou hru, která odhaluje naprostou zoufalost amerických neoconů z postupné ztráty pozic amerického vlivu ve světě. Hollywoodský herec Morgan Freeman totiž vypustil do světa krátké video, ve kterém ze čtecího zařízení před sebou vede monolog o tom, jak se Vladimir Putin dostal k moci, vytvořil autoritářský stát, zahájil kybernetickou válku proti svobodě a ovlivnil americké prezidentské volby.

Video začíná slovy, že ruská vláda zaútočila na USA, a proto USA jsou s Ruskem ve válce. Tento nebezpečný narativ okamžitě Kreml odmítl jako emocionální výlev, kterému není třeba přikládat pozornost, ovšem naše redakce získala velmi výbušné materiály od našeho zdroje v USA, které v následujících dnech přinese i Breitbart News. Text, který Morgan Freeman na videu předčítá, byl připraven v americkém Langley ve Virginii, v centrále americké CIA. Nejde o nic menšího, než o snahu amerických neoconů prosadit v americkém Kongresu deklaraci o válečném aktu. Na základě této deklarace by mohl americký Kongres, bez souhlasu prezidenta, vyhlásit válku Ruské federaci. Situace je natolik vážná, že ruské vrchní velení uvedlo po incidentu v Sýrii z 19. září do bojové pohotovosti své jaderné komplexy na celém území Ruské federace.

Vladimir Putin nařídil provést okamžité zkoušky nových balistických raket třídy Jars a současně byl blíže nespecifikovaný počet ruských mobilních odpališť přemístěn ze svých domovských pozic do severních oblastí Ruska. Pokud americký Kongres označí, i když na základě vylhaných tvrzení, Ruskou federaci z kybernetického útoku na americké volby, potom americký Kongres bez jakýchkoliv pochybností schválí deklaraci o válečném aktu vedeném na území USA.

Útok na servery je úplně stejný útok, jako kdyby jakákoliv země na USA vystřelila rakety. Toto zaznělo naposledy včera v americkém Kongresu. Varování ruského generálního štábu, že americké tajné služby už zcela otevřeně řídí bojové operace teroristů v Sýrii přímo proti ruským vojskům, je nejvyšším varováním a alarmem, jak blízko jsme od vypuknutí III. světové války. Elity světa míří pod zem. V pondělí zazněla na Bloombergu informace, že státní komise pro kontrolu finančních aktiv zaregistrovala mohutné výběry zlata a zlatých prutů z amerických bank. Nejbohatší lidé světa zběsile nakupují Bitcoiny a zbavují se amerických dolarů.

Hollywood a CIA rozjely komisi pro vyšetřování Ruska

Proč je výše uvedené video tak nebezpečné, to má jednoduchá důvod. Morgan Freeman představil na tiskovce nový think-tank, respektive výbor, který se jmenuje “Committee to Investigate Russia“, komise pro vyšetřování Ruska. Nejde o nic jiného, než o lobbistický a nátlakový výbor, který má přesvědčit americké kongresmany (ty ale ani nemusí) a zejména americkou veřejnost o tom, že Vladimir Putin a ruská vláda se dopustila válečného aktu, když pomocí kybernetických prostředků zmanipulovala nejen americké volby prezidenta, ale pomocí propagandy zmanipulovala americké občany pomocí fake news a dezinformací, aby lidé nevěřili mainstreamovým médiím.

Neoconi se tak snaží připravit půdu v americkém Kongresu k tomu, aby prošlo obvinění Ruska z válečného aktu proti USA. Nebezpečí spočívá v tom, že pokud se Donald Trump k tomuto tlaku nepřipojí, bude označen za spolupachatele a komplice Vladimira Putina. Tento šílený narativ se zrcadlil v Trumpově projevu v OSN, který byl plný válečnictví, poučování a výhrůžek, až lidem z americké alternativy přecházely oči a uši. A nejen jim. Donald Trump je jednou nohou v kriminále a jednou nohou ve III. světové válce. To podle toho, na jakou stranu se nakonec přidá, protože zatím se snaží sedět na dvou židlích a balancovat tak dlouho, jak se dá.

Za vznikem komise pro vyšetřování Ruska stojí Hollywoodská kavárna. Je to koncentrovaný a mnohem nebezpečnější vzor Pražské kavárny. Leonid Slutský, zástupce ruské státní dumy a předseda výboru pro mezinárodní záležitosti Dumy, nazval video dalším trikem pocházejícím z kruhů proti Trumpovi. Rusko bylo obviněno už před volbami v USA obviněno, že zasahuje do amerických voleb hackováním a úniky e-mailů demokratického národního výboru ve snaze pošpinit Hillary Clinton. Zapojení Ruska vyšetřuje zvláštní poradce Robert Mueller a několik kongresových výborů.
Režisér, demagog a zpravodajec v jednom výboru

Výbor pro vyšetřování Ruska byl založen skupinou filmového tvůrce a politického aktivisty Roba Reinera, který režíroval filmy When Harry Met Sally, Stand by Me, The Princess Bride a This Is Spinal Tap. Reiner je zachycen na mnoha fotografiích, jak líbá Hillary Clinton. Je to nechutné, ale pěkně to vykresluje situaci, když právě Hillary vyzvala k totální válce proti Rusku a jeho vlivu na americké volby, které původně měla s přehledem vyhrát. Spoluzakladatelem je komentátor a aktivista David Frum, který je známý svými demagogiemi a nenávistí proti Donaldu Trumpovi v rámci liberálního hnutí Never Trump. V jejich poradním výboru je také James Clapper, bývalý americký ředitel pro národní zpravodajství. Ten mimochodem lhal před americkým Kongresem, když tvrdil pod přísahou, že Trumpovu kampaň nikdo neodposlouchával. Jenže toto se nyní provalilo před dvěma dny jako lež. V souvislosti s bývalým šéfem Trumpovy kampaně Paulem Manafortem vyšlo najevo, že Barack Obama ho nechal přes FBI odposlouchávat a s ním i celou kampaň.

Reiner řekl CNN: “Připadalo mi, že jsme slyšeli toto klišé celý náš život – když je naše země napadena, politika se zastaví na okraji vody. Toto je poprvé, co se to nestalo. Takže jsem začal oslovovat lidi, kteří jsou vlastenci, a ne nutně můj politický vzor, abychom řekli, že jsme všichni v tomto společně. Naše země je napadena, demokracie je na pokraji propasti, chceme spojit Američany, aby pochopili, co se stalo.” Na svých internetových stránkách skupina obvinila Rusko z používání hackerů, Twitterových armád a falešných zpráv v agresivní snaze rozvracet americký demokratický proces. “Poslání výboru bych popsal jako pomoc Američanům rozpoznat a pochopit závažnost pokračujících útoků Ruska na naši demokracii,” uvedl Reiner.

Neoconi budou hledat autorizaci Kongresu k válce s Ruskem, a to už ne jenom v teoretické rovině, ale opravdu natvrdo a doopravdy!

Mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov řekl, že “Freemanova slova byla čistě emocionální záležitostí během tiskové konference, která se konala v reakci na založení komise, a že video nelze brát vážně, protože nebylo založeno na skutečných informacích. Mnoho kreativních lidí se stává kořistí emočního stresu bez skutečných informací o skutečném stavu věcí,” uvedl pro agenturu Interfax. Peskov dodal, že kampaň je pokračováním formy McCarthyismu a že s časem to vyprchá. V redakci AE News si to rozhodně nemyslíme. Naopak, útoky budou zesilovat. Neoconi v americkém kongresu se zbavili Donalda Trumpa a rozpoutávají své soukromé války ve světě. V Sýrii se americká tajná služba s pomocí teroristů právě pokusila zajmout tři desítky ruských vojáků a pouze nasazením elitních ruských sil Specnaz a letadel se podařilo vojáky osvobodit. Pokud by padly do zajetí, Američané by je použili pro destabilizaci Kremlu a vykreslení Vladimira Putina jako slabého vůdce. Cílem bylo ruské vojáky zajmout a pomalu je popravovat, aby v ruské veřejnosti vypukl vztek, nejprve namířený proti teroristům, ale později proti Putinovi, že nekoná proti Američanům tvrdě.

Plán na odstranění Putina zevnitř už byl spuštěn (jde o pokračování operace Beluga) a cílem je vystavit Putina v očích ruské veřejnosti enormnímu tlaku volajícím po tvrdém zásahu proti USA formou přímé vojenské konfrontace v Sýrii. Pokud by došlo k zajetí ruských vojáků a na veřejnost by unikla informace, že za tím stojí Američané, v Moskvě by vypuklo peklo a statisícové demonstrace volající po odvetném úderu proti USA. Putin by potom už ztratil prostor pro diplomacii a politiku zadržování. USA de facto píchají Putina kudlou do břicha, do zad, do hlavy a je otázkou, kam až to musí zajít, než přestane Američany nazývat partnery a použije označení “grázlové” a “agresoři”.

Pražská “kafkárna” je slabý čajíček ve srovnání s Hollywoodem

Vladimir Putin by byl zatlačen nejprve do kouta a hned potom do války proti USA, nejprve v proxy válce v Sýrii, která tam už stejně de facto zuří mezi Ruskem a USA, ale později do zcela otevřeného konfliktu. Právě proto Vladimir Putin nepřiletěl na výroční zasedání OSN do New Yorku, je to odveta za ty útoky na Rusko, nejprve na diplomatické úrovni a nyní i na úrovní vojenských operací v Sýrii proti ruské armádě. Hollywood plní v USA stejnou funkci jako Pražská kavárna v ČR. Je to ideologická úderná pěst neoconů v mediálním průmyslu. Morgan Freeman se propůjčil velice nebezpečné hře. Je to stejné jako provolání českých herců odsuzujících atentát na říšského protektora Heydricha, je to stejné provolání jako deklamace herců odsuzujících Chartu 77. Naučený text nebo raději teleprompter a sugestivní přednes. Tomu blábolu a kýčovitému patosu nemůže nikde uvěřit, s výjimkou mnoha Američanů. Na ně funguje orel bělohlavý jako synaptický spínač patriotismu.

Pokud začne Hollywood mluvit o tom, že jsme ve válce, pokud herci, kteří jsou z duše pacifisté, začnou najednou horovat pro válku, tak je zle. Znamená to, že ideologická mediální mašinérie se rozjede na plné obrátky a začne se brzy volat po krvi, válce a odvetě. Kde byli herci jako Morgan Freeman, když G. W. Bush bez mandátu OSN vtrhl do Afghánistánu a posléze do Iráku? Kde byli ti herci, když CIA vyrobila Islámský stát. Kde byli, když Victoria Nuland rozdávala v Kyjevě na Majdanu metamfetaminové koláčky?

Herci jako Morgan Freeman by měli zůstat u své profese herců a neničit u fanoušků a diváků svoji pověst politickou angažovaností ve službách americké CIA. Komise pro vyšetřování Ruska je přípravou informačního pole v USA, aby nakonec Kongres označil Rusko za útočníka, který se dopustil aktu války proti USA. Donald Trump nebude mít ani moc a sílu takové válce zabránit, protože veškerou zahraniční moc dnes v USA drží neoconi a americký Kongres. Prezident se stal ceremoniální figurkou, která už v Bílém domě nemá nikoho, o koho by se mohla opřít. Ti, kteří mu pomohli do Bílého domu, jsou už z Trumpova týmu dávno pryč.

-VK-
Šéfredaktor AE NewsZdroj: https://aeronet.cz/news/video-jsme-ve-valce-hollywoodsky-herec-predcital-na-kameru-text-cia-proti-vladimiru-putinovi-o-vyhlaseni-valky-zatimco-predchozi-administrativa-bileho-domu-celi-gigantickemu-skandalu-obama-naridil/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2 3 ... 1902 1903 1904
Konec okupantům práv a svobod tk @ (23 zář : 06:58) (Z domova)
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2017
PoÚtStČtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
 
Facebook KURÝR

Wedos

NovyCas.org - Vaše cesta z dluhů

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.cz


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:3.1321 sec,3.0738 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,293kB