Novinky - Info kuryr
Pondělí 20 listopad 2017
Strýčku Vovo, jsme s Tebou!” – Nové ruské patriotické video vyvolalo pozdvižení v EU i v USA   
Pridal tk Pondělí 20 listopad 2017 - 19:47:45 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
“Strýčku Vovo, jsme s Tebou!” – Nové ruské patriotické video vyvolalo pozdvižení v EU i v USA. Děti z kadetní školy zpívají o tom, že EU nemá vlastní názor, prezident za mořem ztratil svoji moc a Aljaška se vrátí Rusku. V písni je zakryptováno několik vzkazů GP a centrálou SVR v Moskvě otřásla exploze!

Západními médii teď o víkendu otřásá kauza nové ruské patriotické písně, za jejímž vznikem stojí poslankyně strany Jednotné Rusko Anna Kuvyčkovová, stoupenkyně Vladimira Putina. Ta se rozhodla písní podpořit zatím neohlášenou kandidaturu Vladimira Putina na prezidenta i na další volební období, volit se bude již příští rok. Text a hudbu písně “Strýčku Vovo, jsme s Tebou!” složili Vjačeslav a Nikolaj Antonovovi a píseň spolu s poslankyní nazpívali kadeti 44. Volgogradského vojenského učiliště. Když jsem si skladbu poslechl, rozhodl jsme se video otitulkovat do češtiny a napsat k videu analýzu, protože skladba obsahuje několik zakódovaných vzkazů, kde mám pocit, že ani sama poslankyně neví, jaký zásadní rozměr tato vlastenecká skladba má, a to nejen pro Rusko, ale pro všechny slovanské národy. Je to k nevíře, ale jednotlivá slova písně popisují politické procesy, o kterých mluvíme na alternativě už opravdu dlouho. Přestože západní média skladbu okamžitě onálepkovala jako čirou propagandu, já mám naopak neblahý pocit, že se něco děje, ve skladbě cítím přípravu k obraně Ruska ve válce a popis nebezpečné situace.

V první sloce děti zpívají o tom, že na prahu 21. století má celý svět už po krk všech těch válek a tyranie, kterou způsobuje nejmenovaný hegemon. Evropská unie nemá vlastní názor a je plně ovládána a ve vleku tyrana z USA. Blízký Východ naříká, což je opět odkaz na americké rozbroje v Iráku, v Sýrii a největší pecka následuje na konci první sloky, kde se zpívá, že za oceánem přišel prezident o svoji moc, což je popis situace, ve které se nachází americký prezident Donald Trump, který byl americkými neocony zcela eliminován a zbaven veškerého vlivu na zahraniční politiku, hovořil jsem o tom naposledy teď v pátek na SVCS, záznam zde:V Rusku začalo lidem docházet, že americký prezident byl zbaven moci a Rusko, bohužel, čeká nadcházející válka. První sloka je přímo geopolitickým rozborem odshora dolů a v podání dětského zpěvu popis situace doslova nahání děs. Otec a syn Antonovovi, kteří skladbu složili, dali do textu první sloky v podstatě zhuštěný geopolitický vzorec nepřítele z pohledu GP.

Ve skladbě jsou odkazy boje Ruska proti neoconům

Následuje refrén, kde zaznívá odkaz na ruskou zemi a její národní hranice, ve kterých bude vždy mír, ale pokud hlavní velitel vyzve k boji, kadeti slibují, že budou stát při strýčkovi Vovovi, což je odkaz na Vladimira Putina, familierně oslovovaného mezi přáteli jako Vova, případně Vovka. Refrén obsahuje ideologickou pronárodní linku, která je velmi podobná ruské národní hymně. Vyhraničení prostoru Ruska zaznívá velmi často v ruských národních písních, je v tom cítit obava z neustálého ohrožení celistvosti Ruska, což hrozí zemi s určitými přestávkami v historii prakticky nepřetržitě. Naposledy to bylo na přelomu tisíciletí při válce s islámskými povstalci Šamila Basajeva v Čečensku, kdy Rusku hrozilo odtržení Čečny a Dagestánu, a pokud by k tomu došlo, tak by rozpad Ruska nadále gradoval a pokračoval do dalších oblastí. S tím koneckonců neoconi počítali a silně se v tom angažovala Madeleine Albright, která vyzývala v té době Rusko, aby Moskva uznala nezávislost Čečenska právě pod vedením islámského vůdce Basajeva.

Druhá sloka je potom orientována na všechny 3 kruhy obrany národa, na rodinu, na životní prostor a národ. Děti zpívají, co se stane s jejich generací, když budou slabé? Ztratí celou svoji zemi. Toto je obrovsky silný apel v písni, který je aktuálně platný i pro český národ a naše slovanské děti. Slabost dětí, zrušená vojenská služba, z chlapců nevyrůstají chlapi, LGBT, zrušené vojenské kadetní školy, česká brigáda pod německým velením. A podívejte se na ty ruské děti. To je budoucnost a garance ruského národa. A kde je garance toho českého? Chápete, kam slovanské národy ve Střední Evropě, izolované od Ruska, budou mířit? Kadeti dále zpívají, že věrnými přáteli národa jsou námořnictvo a armáda spolu s odkazem předků, jejich dědy, který získal rudou hvězdu ve II. sv. válce za hrdinství. A jaké přátele má český národ? Zdegenerovaný expediční sbor? Nebo snad NATO? Tohle je vzkaz a odkaz na nebezpečí dlouhodobých procesů, tzv. generačních procesů. Staré generace umírají a vnuci zapomínají, co to byla válka, jak vznikla a co k ní vedlo, protože o těch událostech už nemá kdo vyprávět. Když nezůstane nikdo, kdo by vyprávěl dětem a vnoučatům o válce, národy zapomenou a budou odsouzeny k tomu, aby se minulost opakovala.

Píseň je apelem k budoucí mladé generaciPo opakování refrénu zaznívá třetí sloka. Kadeti odkazují na Kurilské ostrovy, že přes tzv. hřeben, který Kurilské ostrovy tvoří, neprojde žádný japonský Samuraj. Japonsko si dlouhodobě nárokuje Kurily, které Sovětský svaz obsadil těsně na konci II. sv. války. Vzápětí zaznívá vzkaz, že kadeti budou hrdě bránit hlavní město jantaru, což je přezdívka pro Kaliningrad, hlavní město Kaliningradské oblasti (dřívější Královec). Závěrem zaznívá, že kadeti uchrání Sevastopol a Krym a nakonec největší pecka, kterou na západě asi nikdo nerozdýchá, když píseň končí slovy o tom, že kadeti jednoho dne přivedou Aljašku zpátky domů, zpátky ho připojí k Rusku. Jakkoliv absurdní se to může stát, nemusí být toto tvrzení daleko od reality. Pokud vypukne válka mezi Ruskem a NATO (protože USA nepůjdou do války s Ruskem samy za sebe), potom po jaderné výměně se opravdu může stát, že ruské jednotky budou okupovat Aljašku. A závěr videa končí záběrem na tři kopule kostela s pravoslavnými kříži.

Tahle píseň je opravdu hezká, chytlavá, ale nahání mi trochu děs, protože popisuje geopolitické procesy natolik přesně, že skladatelé museli text písně psát s určitými znalostmi a po jistých konzultacích ohledně geopolitické situace. Americký prezident je odstaven od zahraniční politiky a celé USA a ozbrojené síly teď řídí neoconi a váleční jestřábi. A ti nikdy nepřestali usilovat o dobytí a ubití Ruska. Všechno co vidíme, je cestou k zatlačení Ruska do kouta, aby bylo donuceno se ohnat tlapou a začít se bránit. Vyhánění ruských diplomatů z USA, což nebylo ani za dob Studené války. Kradení a konfiskace budov ruských ambasád v USA, ani to se nedělo v dobách Studené války. Bránění ruským novinářům v přístupu na tiskové konference amerických ministerstev a použití zákona z roku 1938, původně určeného proti nacistům, na ruskou televizi RT. Za Studené války to bylo nemyslitelné. Americké útoky v Sýrii na ruské a syrské jednotky. A tristní pohled na amerického prezidenta Trumpa v Dan Nangu ve Vietnamu, kde se bál posedět s Vladimirem Putinem, aby ho doma v USA neoconi nesežrali zaživa, že si dovolil jednat s Putinem bez jejich svolení.

Exploze v centrále tajné služby SVR v Moskvě

O to více je podivná událost, ke které došlo už 8. listopadu v Moskvě. V centrále ruské zahraniční rozvědky SVR (nástupkyně KGB) došlo v podzemních prostorách k explozi a k mohutnému požáru, který si vyžádal 3 lidské životy. Oficiálně došlo v bunkrech pod budovou SVR k závadě na elektrickém rozvodu a k následnému požáru. Očití svědci však informovali na VKontakte, že slyšeli otřes a explozi. Požár zachvátil prostor technického zázemí komplexu SvR a na místo vyrazilo 15 hasičských vozů, ale nedostali přístup na místo incidentu ihned, protože neměli povolení pro vstup do přísně střeženého objektu. Místo, kde se v té době nacházel Vladimir Putin, není jasné. Podle informací nebyl v Kremlu, ale na své dače v Lužnikách, ovšem lidé chtěli vidět, že Vladimir Putin je v pořádku, protože je známý tím, že o víkendech pořádá nehlášené přepadové kontroly vojenských útvarů, ministerstev a organizačních složek států, takže doufejme, že incident v sídle SVR neměl nic společného s jeho očekávanou kandidaturou na prezidenta. Poslední události z USA a tristní pohled na Donalda Trumpa v Dan Nangu ve mně vyvolávají obavy.

FOTO: Z komplexu SVR v Moskvě stoupal dým, hasiči bojovali uvnitř komplexu v podzemí s požárem.
Pokud děti zpívají ruské vlastenecké písně, je to v pořádku a není důvod se tím zabývat. Ale pokud vyjedou skladbu, která popisuje geopolitické reálie v tak dokonalém popisu a informačním přesahu v rámci 3 kruhů národa, a pokud se ptají, co se stane s jejich generací, zatímco video ukazuje záběry na mohylu ve Volgogradu a na pravoslavné kříže na kopuli kostela, potom člověk, který sleduje takovéto programovací video, musí pochopit velmi zásadní vzkaz, který zdaleka není směřován jenom do Ruska, ale je to apel na záchranu slovanské křesťanské rodiny.

VIDEO s českým překladem zde: https://vimeo.com/243482878

*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-
Šéfredaktor AE NewsZdroj: https://aeronet.cz/news/video-strycku-vovo-jsme-s-tebou-nove-ruske-patrioticke-video-vyvolalo-pozdvizeni-v-eu-i-v-usa-deti-z-kadetni-skoly-zpivaji-o-tom-ze-eu-nema-vlastni-nazor-prezident-za-morem-ztratil-moc/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2 3 ... 1951 1952 1953
Výsluní a stíny tk @ (20 lis : 06:18) (Z domova)
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2017
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
 
Facebook KURÝR

Wedos

NovyCas.org - Vaše cesta z dluhů

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.cz


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:3.0636 sec,2.9915 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,336kB