Sobota 23 červen 2018
Blíží se konec Schengenu? V Bavorsku začaly v noci manévry, země se připravuje na obnovu hraničních kontrol! Angela Merkel připustila, že Dublin IV je mrtvý...   
Pridal tk Sobota 23 červen 2018 - 06:12:11 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Blíží se konec Schengenu? V Bavorsku začaly v noci manévry, země se připravuje na obnovu hraničních kontrol! Angela Merkel připustila, že Dublin IV je mrtvý, ale je třeba přijmout náhradní řešení v podobě výstavby migračních center v Severní Africe. Jenže, kdo bude migranty posuzovat? V plánu jsou neziskovky, Frontex, Úřad vysokého komisaře OSN pro migraci a dokonce Amnesty International!

V noci na dnešek začaly na bavorské straně státní hranice s ČR přípravy na zavedení hraničního, celního a pasového režimu po očekávaném zavedení hraničních kontrol ze strany německého ministra vnitra a šéfa CSU Horsta Seehofera po 1. červenci. Jak nám potvrdilo více než 5 zdrojů, před budovami celnic a pasových průjezdů byly v noci na dnešek registrovány práce, auta, technika, vykládka Unimo buněk, dopravních kuželů a další dopravně-logistické techniky. Stejné operace probíhají i na severu na německé straně v Sasku. Situaci sledujeme. Ministerstvo vnitra Německa se tak podle všeho připravuje na situaci krachu jednání o Dublinu IV na konci příštího týdne během unijního summitu v Bruselu, který by měl na úrovni Evropské rady a na úrovní Rady ministrů EU jednat a posléze hlasovat o kvótách a přerozdělování migrantů.

Angel Merkel svolala na neděli emergency meeting představitelů hlavních migračních zemí, na schůzce budou zástupci Německa, Rakouska, Francie, Řecka, Itálie, Bulharska, Malty, Španělska, Belgie, Nizozemska, Chorvatska, Slovinska, Dánska, Finska, Švédska a Lucemburska. Země V4 se po schůzce v Budapešti dohodly, že se tohoto mini-summitu nezúčastní, protože by se závěry setkání určitě nesouhlasily. Sebastian Kurz, který se za Rakousko jako host zúčastnil setkání představitelů V4, slíbil zástupcům Česka, Slovenska, Polska a Maďarska, že bude v neděli tlumočit v Bruselu nesouhlasný postoj zemí V4 ke kvótám a mechanismu přerozdělování. Angela Merkel dnes ráno pro ARD připustila, že text Dublinu IV dozná výrazných změn a v podstatě je text v současné podobě mrtvý.

Angela v neděli zahraje africkou kartou, varuje dopředu německá alternativa a lidé z okruhu AfD

Stále častěji se začíná hovořit o novém plánu, kompromisním řešení, které ovšem na německé alternativě vyvolává doslova zděšení a server Aeronet je zřejmě první, který v ČR přináší tuto zásadní informaci, jakým způsobem chtějí evropské elity obejít Dublin v mediální rovině. A je to opravdu síla. Podle návrhu Itálie, který podporuje i rakouský premiér Sebastian Kurz a podle informací nově i země V4, by měla Evropská unie vybudovat záchytná a azylová střediska na území Severní Afriky, kde by evropské úřady rozhodovaly, kdo je ekonomický migrant a kdo je doopravdy uprchlík. Alespoň takto to dnes uvádí německý i rakouský tisk, který jsem procházel a vypadá to velmi slibně, dokonce až neuvěřitelně pozitivně. Jenže už v noci na německé alternativě napojené úzce na německou AfD začaly probublávat dokumenty a informace, ze kterých doslova mrazí.

Podle nového plánu Berlína, který v neděli má kancléřka Angela Merkel předložit v Bruselu na mini-summitu evropským partnerům, by měla Evropská unie vytvořit na základě dohod s africkými zeměmi detašovaná pracoviště Frontexu a Evropského komisaře pro migraci, která by posuzovala žádosti migrantů o azyly v Evropské unii. Až do tohoto okamžiku se to nezdá jako špatný nápad. Jenže informace poslanců německé AfD hovoří o tom, že proces posuzování budou organizovat s pověřením Bruselu lidsko-právní organizace, nevládní a neziskové organizace, a to v úzké spolupráci s Úřadem vysokého komisaře OSN pro migraci. Na seznamu jsou německé, holandské, francouzské a italské lidsko-právní organizace, které ve spolupráci s Amnesty International mají provádět tzv. “background check” žadatelů o azyl přímo na místě v Africe.

Berlín podle informací chce nově odsunout migranty z moře a řešit je v tichosti už v Africe

Jenže největší perla, kterou Angela Merkel v neděli předloží v Bruselu, je garance tohoto nového plánu ze strany afrických zemí v rámci tzv. Rabatského procesu, tedy v souladu s Marakéšskou deklarací. A právě v této deklaraci je ukotvena migrace jako lidské právo, bez ohledu na to, jestli faktorem této migrace je válka, anebo ekonomická či ekologická krize. Migrantům ve střediscích EU v Severní Africe tak stačí uvést, že prchají ze svých domovů kvůli suchu a nedostatku vody a podle Rabatského procesu a Marakéše to bude dostatečný důvod pro udělení azylu. A to je něco úplně jiného, než co je veřejně v mainstreamových médiích uváděno v těchto hodinách v německém, rakouském, ale potažmo i v českém informačním prostoru. Jediné, co se tímto dosáhne, je zmizení nafukovacích člunů ze Středozemního moře a tiché dopravování již legalizovaných migrantů ze Severní Afriky do zemí EU.

Pokud se totiž v neděli potvrdí, že Berlín plánuje vybudovat azylová centra v Severní Africe na základech Rabatského procesu, tak to bude ještě horší, než jsme čekali. Bude to ještě nebezpečnější, než celý Dublin IV se svými kvótami a přerozdělováním, bude to horší než hordy migrantů na barevných člunech ve Středozemí, protože do Severní Afriky evropská média nedosáhnou, nedostanou se do pouště, do odlehlých měst v písečných dunách, protože tam budou mít neziskovky klid na práci a budou certifikovat a legalizovat tisíce a tisíce migrantů, kteří s azyly a vízy budou proudit do Evropy, ne okatě na lodích jako uprchlíci, ale s největší pravděpodobností letecky, kdy letadla budou přistávat v noci na speciálně oddělených a upravených terminálech evropských letišť. Jeden takový terminál se chystá i v Praze na Ruzyňském letišti, přinesli jsme o tom informace už dříve ve článku zde: https://aeronet.cz/news/investigativni-bomba-letiste-ruzyne-a-sprava-uprchlickych-zarizeni-se-potaji-chystaji-na-1-migracni-vlnu-v-cr-ceske-kontraktorske-firmy-zahajily-rekonstrukce-budov-a-staveb-suz-za-ucelem-rozsireni/

Migranti neutíkají z Afriky před válkou, ale před změnami klimatu a důsledky z toho plynoucími, včetně důsledků ekonomických, tvrdí Marakéšska deklarace, neziskovky a Vysoký komisař OSN pro migraci. Nikdo z evropských politiků nechce ve skutečnosti migraci zastavit, pouze ji manažovat a řídit, podle potřeb a možností

“Největším problémem dnešní migraci je mediálně negativní profilace migrantů.” Takto to nazvala nedávno německá ministryně obrany Ursula von der Leyen. V překladu do hovorové řeči to znamená, že obrázky migrantů na nádražích, v ulicích, na lodičkách na moři a v ulicích a na silnicích vykreslují negativní emoce a vzniká tím odpor vůči migrantům. Pokud se tyto obrázky nebudou do médií v Evropě dostávat, veřejné mínění se uklidní a migrace přestane být problém. Když se o migrantech nebude rozhodovat v Bruselu, ale někde v Severní Africe uprostřed pouště, veškerá migrace zmizí ze sdělovacích prostředků, protože migranti budou proudit do EU už jako obyčejní turisté, s vízy a dokumenty, pouze nebudou mít zpáteční letenky. Jednotlivé země EU dostanou kompenzace za přijetí azylantů, za jejich ochranu a integraci. Kompenzace podle informací má představovat vyšší dotační rámce z fondů EU pro léta 2020 až 2035.

Všimněte si, co se děje v EU, ale i v České republice. Všechny evropské televize začínají vysílat pořady o nedostatku vody, o problémech s vodou a Úřad vysokého komisaře OSN pro uprchlíky už několik let argumentuje, že útěk lidí z Afriky a arabských zemí nastává nejen kvůli válkám, ale hlavně kvůli změnám klimatu. V České republice se na Jižní Moravě objevili nilští komáři, kteří přenášejí tzv. nilskou horečku. Jak se dostali do ČR, to není úplně jasné, ale skutečnost, že přežívají a dokonce se množí, naznačuje jasný fakt, že Česká republika a její klima se postupně přesunuje z mírného pásu do pásu semi-subtropického až subtropického.

Vysychání vodních zdrojů na Moravě má potom s tímto klimatický procesem přímou souvislost. Migrace se tudíž stává objektivním procesem, a tím nemám na mysli migraci jenom lidskou, ale i migraci fauny a flóry. V celé Evropě probíhá boj s tzv. invazními druhy rostlin a živočichů, kteří nepatří do biotopu Střední Evropy, ale prostě najednou tu jsou. Jenže spolu s těmito invazními druhy probíhá ještě jedna invaze, ta skutečná, invaze migrujících etnik, za lepším životem, za ekonomikou, za vodou, za půdou, za mírnějším klimatem.

Přesunutí Dublinu do Rabatu je to nejhorší možné řešení ze všech, migranti zmizí z TV obrazovek v Evropě, z tisku, všechno se schová pod agentury a střediska v afrických pouštích

Tím chci pouze vysvětlit, že nikdo z evropských politiků ani na okamžik nebude prosazovat zastavení migrace, ale pouze úřední přenálepkování migrantů z nelegálních migrantů na obyčejné turisty bez zpáteční letenky nebo lodního lístku. Všichni politici v Evropě dnes sedí na dvou židlích. Jedna židle je národní, kvůli voličům, bez kterých se politici ještě stále neobejdou, a druhá židle je globalistická, ekonomická, hypotéková, bankovní, úvěrová, splátková, osobně-zájmová.

Evropská unie nemůže už před voliči migranty vítat, jako to dělala v roce 2015, ale nikdy nedojde k tomu, že by EU migranty vracela tam, odkud přichází. Kdo si to myslí, je zoufale naivní. Uzavření hranic a pasové kontroly na hranicích jsou tlakem Berlína na země V4, aby přestaly blokovat politiku přijímání migrantů. Horst Seehofer opravdu může od 1. července akci spustit jako varování na několik dnů, ale v této chvíli už nejde o Dublin, ale o tiché přesunutí celé problematiky do Severní Afriky do rukou neziskovek a Vysokého komisaře OSN pro migraci.

-VK-
Šéfredaktor AE NewsZdroj: https://aeronet.cz/news/blizi-se-konec-schengenu-v-bavorsku-zacaly-v-noci-manevry-zeme-se-pripravuje-na-obnovu-hranicnich-kontrol-angela-merkel-pripustila-ze-dublin-iv-je-mrtvy-ale-je-treba-prijmout-nahradni-reseni/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2 3 ... 2181 2182 2183
Stanovisko ANS ke slovům A. Merkelové tk @ (23 čen : 05:50) (Z domova)
Kladivo na muže tk @ (23 čen : 05:48) (Z domova)
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2018
PoÚtStČtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:4.5654 sec,4.5031 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,274kB