Novinky - Info kuryr
D. Herman nikdy neměl být ministrem české vlády   
Pridal tk Středa 07 prosinec 2016 - 10:04:52 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  
Koaliční jednání při sestavování vlády však často nejsou jednoduchá. Pokud pan P. Bělobrádek, předseda kádéuáků, naordinoval vládě léčbu Hermanem na postu ministra kultury, nebylo asi ani zbytí. Nesmíme však zapomínat, že bratrem v Kristu je Bělobrádkovi a Hermanovi i sám pan premiér B. Sobotka. O to bylo člověka jako je Herman snadnější propašovat do vlády ČR.

Předseda vlády, i kdyby chtěl, na KDU nedosáhne. Pakliže by přesto chtěl tvrději sáhnout na Hermana, narazil by na koaliční smlouvu a mohl by tak riskovat existenci své vlády. Tak to vypadá na první pohled. Ale ve skutečnosti je to asi zcela jinak. My přece víme, že dlouhodobé a stále opakované hermanovské paktování se sudety, které čeští národovci zcela zásadně odmítají, pan Sobotka v Poslanecké sněmovně PČR dokonce i obhajoval. Dělá to již delší dobu.

Kdo jiný by to měl provádět prosudeťácké aktivity na úrovni vlády, než právě D. Herman? Všichni víme, že tento pán je předsedou Sdružení Ackermann-Gemeinde (SAG), jež je sice podle registrace samostatným spolkem v republice zapsaným, ale ze struktury mnichovské Ackermann-Gemeinde (AG) však vyplývá, že SAG je organizační složkou AG, jež jako celek je součástí „sudetoněmeckého landsmanšaftu“. A tak jsme trefili, pokud předmětné internetové údaje jsou v pořádku, do černého. Pak Herman není jen dlouholetým přítelem „sudetoněmecké věci“ (SL), ale zřejmě, s největší pravděpodobností, je i členem SL.

Svůj k svému! A tak jezdí za svými soukmenovci, paktuje se s nimi. Mluví k nim na jejich sjezdu. Dalo by se říci, že zastupuje jejich zájmy v české vládě. Resort kultury tuto jeho bohatou činnost nepokryje. To je zjevné. Ale samozřejmě P. Bělobrádkovi ani B. Sobotkovi to nevadí. Ba, naopak jej v tom nejen neomezují, ale i podporují a hájí, v případě Sobotky dokonce nepravdivými argumenty, pravděpodobně až lživými.

Ano, můžeme konstatovat, že D. Herman by neměl být dále ministrem vlády ČR. Ale podobné důvody, které jsou neslučitelné s funkcí ministra, jíž zastává D. Herman, jsou i na straně P. Bělobrádka a B. Sobotky. Ano, je to tak! Požadovat dnes jen odvolání mistra Hermana, je pro české vlastence, již málo. Stále více si uvědomujeme, že by měl být odvolán i P. Bělobrádek. Vedení ČSSD, pokud má ještě pud sebezáchovy, by se mělo co nejdříve postarat o Sobotkovo uvolnění z funkce ministerského předsedy a rovněž i z funkce předsedy stran. V našich očích je současná vláda protinárodní. Poškozuje i naší státnost.

Sobotka republiku pozemšťuje. Je až směšné, pokud by to nebylo k pláči, že vláda ČR jedná dokonce i se spolkem sudetů. Naplnění jeho platného programu znamená nový Mnichov. Odmítáme jakékoliv kontakty se SL na vládní úrovni. S tímto pochybným spolkem, o němž dr. E. Hahnová řekla, že je nositelem henleinovských tradic, může jednat jiný čs. spolek či spolky, nikoliv však vláda. Ale asi takováto jednání v Českém svazu bojovníků za svobodu, v němž ne dávno doporučoval D. Herman B. Posselta jako člověka, kterého, když by poznali, by si i oblíbili, směřující do náruče SL, neuspěla.

Spolkovatět vládu nenecháme! Vláda se má starat o státní a národní záležitosti a ne pečovat o „sudetské“ Němce. Tato vládní politika poškozuje nejen republiku, ale i křesťanství, jímž se D. Herman, P, Bělobrádek spolu se Sobotkou a dalšími, ohánějí. Jejich prosudetoněmecké aktivity nemají s křesťanstvím co dělat. Odpuzují mnohé z nás od „křesťanství“, které tito pánové představují.

Měli bychom již zcela otevřeně říci, že se nespokojíme jen s odvoláním D. Hermana, ale že požadujeme odchod celé vlády. Čím dříve k němu dojde, tím lépe! Další její aktivity by mohly být pro nás katastrofou.

Dr. O. Tuleškov

České národní listy

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponCestování a svoboda...   
Pridal tk Středa 07 prosinec 2016 - 09:40:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  
Úvaha českého občana. Cestování a svoboda...

Tak do západní Evropy - kam jsme skoro celej život nemohli , tak tam to asi nepude. Německo, Francie, Anglie, Švédsko aj. to asi nebude ono - samej lágr, samej muslim. Domácí se tam sami bojí ven a navíc většina památek, kvůli čemu bych tam jel, je ve velkých městech a tam je muslimů nejvíc...

A s babou, dcerou, vnučkou už vůbec ne.
 
S děckama raději ani do Norska ne! Dám jim na prdel a domů jedu bez nich...

Na jih Evropy raději taky ne. Všude černo a plno. Tam bych se bál i bez bab. Už to nepůjde ani do jihovýchodní Asie - i tam řádí IS, hoří a bouchají sebevrazi. Tam, kam se ještě nedávno jezdilo - Egypt, Tunis, Afrika a Arábie, tak tam ani náhodou...

Zbývají velcí bratři. Ten nový - USA mně nechce. Musí vědět proč, co tam chci, nač tam chci, jak tam a kde a proč budu a jak dlouho a s kým a s čím tam budu. Když si na letišti kýchnu, o tom , že bych si prdnul ani neuvažuji, tak mně z letiště vrátí a kufry pošle za mnou...

Tak mi zbývá ten druhý - Rusko. Když se mrknou do pasu a uvidí, že jsem z Kocábova, tak dostanu na budku a pomažu zpět, jak nejmenovaný poslanec...

Tak jsem ještě ve větší prd... jak před revolucí.

Havel říkal, že se nemám bát. Nezaměstnanost, že nebude, abych se nenechal zastrašit.

Zdražovat se nebude, abych se nenechal zastrašit.

Že nebudu moct cestovat po celým světě, abych se nenechal zastrašit.

Že budu moct říkat, co si myslím. O všem, že budeme rozhodovat v referendu, abych se nenechal zastrašit.

Potom prdnul do hlíny a zůstalo po něm jen jméno na korejským letišti a na nějaký lavičce v Japonsku...

Až na jaře vyrazí další várka muslimských doktorů a inženýrů do Němec a až to Makrela přebere a podlidi pošle k nám, tak se opět nenechám zastrašit...!
 
To se rovnou pose..!  To už nebudu moct vylézt ani před barák. Tam by mně umyli vodním dělem ti, co mně mají pomáhat a chránit...
  
No, nejsme na tom hůř než za  bolševika?

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUkrajina spočítala ztráty v případě 10 denní války s Ruskem   
Pridal tk Středa 07 prosinec 2016 - 09:31:24 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  
Šéf Generálního štábu Ukrajiny Viktor Muženko řekl o možných ztrátách armády v případě odražení útoku. V rozhovoru s „Hlasem Ukrajiny“ poznamenal, že pravděpodobnost takové agrese existuje ze strany Ruska.

„Podle našich výpočtů a odhadů za 10 dnů operace na odražení rozsáhlé agrese celkové ztráty mohou činit až 10-12 tisíc lidí," řekl velitel.

Muženko toto číslo nazval děsivým a porovnal ho s číslem zemřelých vojáků, které se účastnili tzv. antiteroristické operace na jihovýchodě Ukrajiny. Podle šéfa Generálního štábu za 2,5 roku ozbrojeného konfliktu na Donbasu je ztráta vojáků 2 636 a z toho 2 148 zemřelo v boji. Velitel také prohlásil, že v případě rozsáhlého napadení Ukrajiny bude muset Kyjev vytvořit nové vojenské jednotky a rozvinout další skupiny vojsk na potenciálně nebezpečných směrech.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2 3 ... 5538 5539 5540
Hledat Info kuryr
Datum / Čas
 
Vítejte,
Uživatelské jméno:

Heslo:
Pamatuj si mě

[ ]
[ ]
Novinky pro 2016
PoÚtStČtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
 
Počítadlo
Dnes na této stránce ...
celkem: 1640
unikátních: 472

Celkem na této stránce ...
celkem: 4923512
unikátních: 1907415

Stránka ...
celkem: 5148487
unikátních: 1904552
Reklama
 

Facebook KURÝR

Wedos

NovyCas.org - Vaše cesta z dluhů

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.cz


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:1.4340 sec,1.0884 z toho dotazů.Dotazů v DB:28. Použitá paměť:1,679kB