Novinky - Info kuryr
Do amerického rappera během koncertu naletěl dron   
Pridal tk Středa 28 září 2016 - 06:01:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  
Dron narazil do jednoho z muzikantů hip-hop skupiny Bone Thugs –n–Harmony během koncertu na festivalu High Life Music Festival v Kalifornii.

Létající aparát narazil přímo do hlavy rappera, ten ale ve vystoupení pokračoval. Kdo dron ovládal — technici či fanoušci — není jasné. Fanoušci natočili incident na video a dali na YouTube.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRusko pozabíjelo americké, britské a izraelské vojáky v syrském Aleppu, kteří z bunkru řídili operace IS a Fronty Al-Nusrá! Rusko čelí nařčení z barbarismu! Delegace OSN obvinila americkou vládu ze lž   
Pridal tk Středa 28 září 2016 - 05:52:43 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  
Už koncem minulého týdne přinesla íránská státní tisková agentura FARS informaci o tom, že ruská fregata ve Středozemním moři v blízkosti syrských břehů odpálila ze své paluby tři rakety typu Kaliber, které zničily na předměstí syrského Aleppa operační bunkr. V něm zahynulo 30 důstojníků izraelské zahraniční rozvědky, dále řídící důstojníci USA, Velké Británie, Saúdské Arábie, Turecka a Kataru. Informace začala nejprve kolovat na serverech americké a izraelské alternativy bez potvrzení západními médii, jedno z videí přinášíme v tomto článku nahoře, ke kterému jsem připravil české titulky. Přestože jde o obrovský masakr, západní média mlčí, ale co je podstatné a důležité, že nikdo k této informaci nevydal ani žádné tiskové dementi. Informaci nepřináší ani ruská státní média. A ani ruská média informaci nepotvrzují, ani nevyvrací. Co to znamená?

Podle všeho ruské ozbrojené síly chytily západní mocnosti se špinavýma rukama právě během jejich řízení teroristických operací v Aleppu s cílem útočit proti syrské armádě. Rusko si ale podle všeho uvědomuje, že pokud by se pochlubilo, co jeho námořnictvo udělalo za majstrštyk, musel by na toto přiznání západ reagovat, a to buď vydáním dementi, anebo přiznáním a potvrzením, že k útoku došlo. Jenže to by znamenalo, že by západ musel na takový útok potom reagovat a de facto by byl západ nucen přiznat, že ze strany Ruska šlo o tzv. „Akt války“ a západ by musel Rusku vyhlásit válku. To nemohou globalisté připustit a nemohou to připustit ani americké elity před prezidentskými volbami v USA. Obama nedá před volbami souhlas k zahájení války s Ruskem. Rusko tak zřejmě využilo patovou situaci západu, kdy Evropa je na počátku rozpadu po Brexitu, očekává se i rozpad NATO, nebo minimálně odchod USA z NATO, což vyjde nastejno a v USA se schyluje k otočení kormidla směrem od globalizace k izolaci.

Všichni mlčí, aby nemuseli spustit 3. světovou válku… už teď…

Zajímavá souvislost je vidět hlavně v Izraeli. Donald Trump je kandidátem Tel Avivu v USA. A Donald Trump je spojencem Vladimira Putina. Pro Izrael je spojenectví s Trumpem důležitější, než odveta Rusku za pozabíjené izraelské operativce v Aleppu. Mlčení i ostatních zemí, které v bunkru po zasahu ruskými raketami Kalibr přišly o své důstojníky, je potom zcela logické. Přiznání, že v Aleppu operují jejich operativci uprostřed čtvrti Dar Ezza, kterou ovládá Fronta Al-Nusrá, by se médiím vysvětlovalo jen opravdu těžko a válku s Ruskem teď nelze spustit kvůli volbám v USA. Takže došlo k uplatněné sovětského modelu informační blokády, velmi dobře známé z dob Studené války. Západní média mlčí, nekomentují, nevyjadřují se, nepotvrzují, ani nevyvrací. Je ale už zcela zjevné, že informace je nejenom pravdivá, ale už má dokonce své následky.

Po zničení bunkru přišel řev, USA obvinily Rusko z barbarismu!

Jen před několika hodinami přinesl server Financial Times informaci, že poté, co bylo svoláno mimořádné zasedání Rady bezpečnosti OSN minulý týden, tak Rusko brutálně zaútočilo v Aleppu. USA proto odsuzují „Barbarismus Ruska v Sýrii!“ a předmětem kritiky je bombardování Aleppa, ale bez konkrétní specifikace. Chápete? Všechno to do sebe zapadá. Rusko vybombardovalo koncem minulého týdne zpravodajský bunkr v Sýrii s Izraelci, Američany, Brity a dalšími a hned v pondělí média tlumočí stanovisko, že Rusko je obviněno z barbarismu. Potřebuje snad teď někdo více důkazů? Je to naprosto jasný diplomatický řev bez pojmenování důvodu, ale je to útok proti pachateli tohoto činu, ze kterého však nemůže být veřejně obviněn, protože by vyšlo najevo, že Rusko jednalo správně a pozabíjelo tam západní šíbry, kteří koordinovali útoky teroristů z bunkru umístěného v srdci regionu, který ovládá teroristická organizace Al-Nusrá.

Delegace OSN vedená Američany potvrdila to, co AE News ví už dva roky!

A největší pecka je zpráva komise OSN pro lidská práva, která byla vedena Američany a odjela do Sýrie, aby zjistila skutečnou situaci v Damašku a jeho okolí. Delegace se vrátila a poskytla šokující tiskovou konferenci v OSN, na kterou přišla jen směšná hrstka novinářů, ale informace, které zazněly z úst amerických delegátů, ty doslova novináře šokovaly. Američtí delegáti obvinili vlastní vládu ze lživé propagandy, ze lží proti Bašáru Asadovi a jeho vládě, z manipulací s americkým veřejným míněním. Tisková konference s titulky je součástí videa nahoře, je to ve druhé půlce videa a navazuje to na předešlou zprávu Israeli News Live. Všechny tyto informace dávají naprosto pitoreskní obrázek ubohosti západních mocností, které dostaly výprask, ale byl to výprask natolik zasloužený, že nemohou proti Rusku otevřeně jít s obviněním, ale jdou na to přes Radu bezpečnosti OSN s reklamními proklamacemi o barbarismu. Tak určitě, Rusko pozabíjelo operátory, kteří řídili a finančně vypláceli bojovníky Al-Nusrá a IS, ale barbaři jsou oni.

AE News již dlouho upozorňuje na to, že západní mocnosti v čele s USA koordinují a financují činnosti teroristických skupin v Sýrii, včetně těch největších a nejznámějších, ale mainstreamová média na západě o tomto mlčí, všude vládne jen hrobové ticho. Výzvy k tomu, aby země v EU vystoupily z NATO, jsou nyní aktuálnější, než kdykoliv předtím. Dá se dokonce tvrdit, že politická strana, která nemá ve svém volebním plánu vystoupení z NATO a vyhlášení neutrality, není stranou pro-národní a lze ji v podstatě označit za fiat-alternativu na politické mapě. Strany, které podporují setrvání v NATO, tím pádem podporují potažmo i teroristické skupiny v Sýrii, neboť NATO je provozováno hlavně z kapes daňových poplatníků. A důstojníci jsou poté tajně vysíláni do Sýrie, aby v nějakém bunkru řídili operace teroristů proti armádě demokraticky zvolené vlády a prezidenta. Rusko tomuto učiní přítrž, raketami bunkr zničí a západ začne ječet a obviňovat Rusko z barbarismu. Volba slova je důležitá. Rusko z terorismu obvinit nemohou, protože západ ví, co v tom bunkru probíhalo. Takže alespoň ten barbarismus Rusku zůstal. Ale i s ním mají Američané zkušenosti, stačí si vzpomenout na Vietnam a napalmové přelety nad hustě obydlenými vesnicemi v povodí řeky Mekkong. Tam by se Rusové od Američanů mohli v barbarismu opravdu učit.

VIDEO: https://vimeo.com/184354206

*Titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem „CC“ v liště videa.

-VK-
Šéfredaktor AE News

Zdroj: http://aeronet.cz/news/video-rusko-pozabijelo-americke-britske-a-izraelske-vojaky-v-syrskem-aleppu-kteri-z-bunkru-ridili-operace-is-a-fronty-al-nusra-rusko-celi-narceni-z-barbarismu/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPrvní prezidentskou debatu vyhrál s přehledem Donald Trump. Přesto západní mainstream cituje „prefabrikovaný“ průzkum CNN o vítězství Hillary! Důkazy jsou zdrcující!   
Pridal tk Středa 28 září 2016 - 05:42:25 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  
Ve spojených státech včera večer proběhla první prezidentská debata mezi Donaldem Trumpem a Hillary Clinton. Jen několik málo minut poté začala západní mainstreamová média chrlit průzkum americké televize CNN, které se kvůli její podpoře Hillary Clinton přezdívá „The Clinton News Network“ a od CNN tuto informaci převzala i všechna evropská a v neposlední řadě česká mainstreamová média. Jenže ouha, chyba lávky. Všechna mainstreamová média skočila na špek interní prefabrikaci televize CNN.

Průzkum totiž televize CNN autorizovala pro agenturu Reuters více než 40 minut před koncem debaty. Průzkum byl už v té chvíli hotový a předplatitelé tzv. Premium channel Reuters dostali přístup k průzkumu před skončením debaty. Nehorázný podvod, ale karavana jede dál, nic se neděje. Překvapuje to někoho? Televize CNN si nechala průzkum dopředu „prefabrikovat“ a ten proběhl tak, že dotaz průzkumu, který zněl „Kdo podle vás vyhrál dnešní debatu?“, byl položen skupině respondentů, kde bylo zastoupeno 41% Demokratů, ale jen 26% Republikánů a 33% nezávislých. Ano, čtete správně. Ne, zrak vás nešálí. Informaci přinesl server Infowars.

Před dvěma roky náš server přinesl klíčový rozhovor se zástupcem jedné přední české průzkumové agentury. Ten nám v rozhovoru odhalil metody průzkumů vyráběných na zakázku, prefabrikování výsledků, účelové zajišťování žádoucích výsledků průzkumu atd. Jak je vidět, prefabrikace neprobíhá jen v ČR, ale naprosto nestydatě i pod taktovkou snad nejznámější americké zpravodajské televize. Pokud by průzkumová otázka byla položena tzv. reprezentativnímu vzorku voličů, které se používají v USA pro klasické průzkumy volebních preferencí, Trump by musel v průzkumu CNN s přehledem zvítězit. V čem CNN prefabrikovala průzkum? To si pojďme nyní podrobně vysvětlit, bude to velmi zajímavé a otevře vám to oči.

CNN si udělala průzkum, aby jí vyšel ve prospěch Hillary

V USA je voličský elektorát velmi polarizovaný, takže Republikáni a Demokraté mají dlouhodobě zastoupení v orgánech půl napůl, rozdíly jsou pouze v jednotkách procent. Nezávislí v USA nezastupují tradičně více, než 10% a obvykle je počet nezávislých mezi 3 až 7%, takže průzkumové agentury, pokud chtějí zachytit stav volebních preferencí, musí pokládat dotazy tzv. reprezentativnímu vzorku, který je namíchaný podle percentuálního zastoupení Republikánů, Demokratů a ostatních, mezi které patří nezávislí spolu s dalšími malými stranami, které nehrají v USA roli. Jenže co udělala CNN? Průzkumovou otázku položila dvojnásobnému počtu Demokratů a téměř o 300% nafouknutému počtu nezávislých! V USA není 33% nezávislých ani omylem, v prezidentských volbách se nezávislí pohybují okolo zmíněných 3 až 7% všech voličů. Správné rozložení reprezentativního vzorku mělo být 47% příznivců republikánů, 45% příznivců demokratů a 8% nezávislých. To je rozložení sil v USA dnes.

Takže, to se nám to pěkně zprefabrikovalo, že? Takto se dělají průzkumy v USA na zakázku, a dokonce se s tím CNN ani netají, viz. kopie jejich informace z webu CNN. Hillary Clinton si vedla opravdu jako Hillary Clinton v debatě. Podle reakcí z internetu lidi nejvíce iritoval její falešný divadelní úsměv, který držela celých 90 minut. Nadlidský výkon a lidé si všimli i botoxu okolo očí, aby neměla hluboké vrásky. Úsměv je velmi důležitý, ale v jejím podání to bylo kontraproduktivní, protože její úsměv působil jako výsměch americkým občanům. A že se opravdu v Americe lidé naštvali, to ukazují průzkumy ostatních amerických médií, které jasně ukazují, že v debatě podle Američanů zvítězil Donald Trump, viz. galerie níže. Níže připojené kopie amerických serverů jasně ukazují, kdo v debatě opravdu zvítězil. CNN vůbec nic nenechala na náhodě a ve spolupráci s Reuters tak zajistila, že před-připravený průzkum vyjede do tiskařských mašin amerických novin ještě před skončením debaty. To je Amerika.

Americká média napříč zemí hlásí výhru Trumpa, svět ale cituje CNN

Zajímavá kauza se točí i okolo časopisu Time. Ten uveřejnil hlasování čtenářů, kteří reprezentují americkou střední třídu. Donald Trump s přehledem vyhrál, viz níže. Jakmile se informace ale dostala k volebnímu štábu demokratů, že Trump zvítězil podle hlasování čtenářů Time, tak najednou se objevilo 300,000 nových hlasů pro Hillary Clinton a hlasování Time tak Hillary srovnala na 50:50, takže globalističtí mazlíčci ze CNN nedostanou kopřivku.

Kromě časopisu Time zvítězil v debatě Trump i podle čtenářů časopisu Fortune a v mnoha dalších průzkumech novin a televizí. Média si taktéž všimla, že moderátor debaty Lester Holt nepoložil žádné klíčové a nepříjemné dotazy Hillary Clinton, zatímco Trumpa griloval na jeho daňovém přiznání. Všichni očekávali, že moderátor Holt otevře na Hillary jednak téma jejího privátního serveru, kami si přeposílala poštu s označením „tajné“, že otevře kauzu neprůhledného financování její rodinné nadace The Clinton Foundation a že se dotkne i jejího podílu na kauze Benghází v Libyi, kvůli které jí vyšetřuje americký kongres. Nic z toho se nestalo, Lester Holt griloval hlavně Trumpa a Hillary se tak starala jen o údržbu svého nuceného botoxovaného úsměvu celých 90 minut.

Ve videu nahoře (poznámka redakce: u nás dole odkaz pod článkem) poskytl Donald Trump po skončení debaty rozhovor reportérovi televize Fox News, který ho vyzpovídal z jeho pocitů. Donald Trump prohlásil o Hillary, že je to nečestná osoba. Taktéž uvedl, že s ohledem na rodinu Clintonových a hlavně jejich dceru Chelsea nevytáhl na přetřes historii jejího otce, jeho zálety a podvádění manželky Hillary. Je zajímavé, že Donald Trump vytáhl v debatě na světlo i kauzu rodného listu Baracka Obamy, což je jedna z věcí, která byla dlouho považována za pouhou konspiraci. Poslední informace ale ukazují, že Barack Obama se opravdu narodil v Keni a nikoliv na Hawaii. Na YouTube je video, které dokazuje, že rodný list Baracka Obamy byl vyroben v Adobe Illustrator, obsahuje vrstvy a editace, takže nejde o kopii dokumentu z papíru, ale o elektronicky vyrobený a sestavený dokument. Video je zde:
Vítězem debaty je Trump!

Donald Trump zanechal po první debatě jasnou stopu přímočarého politika, který mluví k věci a nevybírá slova. Jeho podporovatele trochu vyděsil především Trumpův útok proti vedení FEDu, na což publikum v sále reagovalo zahučením v úžasu (útok na FED je pro politika životu nebezpečný krok), ale televize ruchové mikrofony měla vypnuté, televizní diváci tak prakticky nic neslyšeli. Donald Trump už dříve obvinil FED z toho, že škodí americké ekonomice a dolaru. Trump tradičně pokračoval v kritizování americké a západní dohody s Íránem, zatímco Hillary Clinton normalizaci vztahů mezi západem a Íránem obhajovala. Trump znovu zopakoval deportace migrantů z USA, Hillary zdůraznila potřebu integrace. V debatě nezazněla žádná nová fakta, postoje nebo názory, oba kandidáti chtěli pouze posílit své voličské základny a otestovat svoje šance do další debaty. V televizi bylo vidět, jak je Donald Trump obrovsky urostlý, resp. Hillary je maličká svojí postavou. Další debata se odehraje 9. října a bude zajímavé sledovat, jestli zdravotní stav Hillary vydrží i za necelé dva týdny.

*Titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem „CC“ v liště videa.

VIDEO: https://vimeo.com/184554915


-VK-
Šéfredaktor AE News

Zdroj: http://aeronet.cz/news/prvni-prezidentskou-debatu-vyhral-s-prehledem-donald-trump-presto-zapadni-mainstream-cituje-prefabrikovany-pruzkum-cnn-o-vitezstvi-hillary-dukazy-jsou-zdrcujici/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2 3 ... 5252 5253 5254
Kategorie novinek
Hledat Info kuryr
Datum / Čas
 
Vítejte,
Uživatelské jméno:

Heslo:
Pamatuj si mě

[ ]
[ ]
Novinky pro 2016
Počítadlo
Dnes na této stránce ...
celkem: 3459
unikátních: 1121

Celkem na této stránce ...
celkem: 4543539
unikátních: 1769106

Stránka ...
celkem: 4763107
unikátních: 1773512
Reklama
 

Facebook KURÝR

Wedos

NovyCas.org - Vaše cesta z dluhů

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.cz


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:1.9293 sec,1.4712 z toho dotazů.Dotazů v DB:27. Použitá paměť:1,726kB