Čtvrtek 13 prosinec 2018
Útok ve Štrasburku je Macronův a Rothschildův “vrtěný pes” na odvedení pozornosti médií od událostí v Paříži   
Pridal tk Čtvrtek 13 prosinec 2018 - 05:41:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Každému je jasná, že střelba ve Štrasburku je vrtění psem francouzského prezidenta Emmanuela Macrona, resp. jeho páníčků z Domu Rothschild. Jedná se totiž o snahu Elysejského paláce odvést pozornost světových médií od demonstrací Žlutých vest v Paříži do jiného města a k jiné kauze, v tomto případě do Štrasburku na východě země a k hrozbě terorismu. Žluté vesty v Paříži se totiž nepodařilo úplně sabotovat zevnitř, jak to bylo původně v plánu.

Proč jsou Žluté vesty tak nebezpečné? A pro koho? A kdo vlastně použil a zneužil Žluté vesty? K tomu si musíme říct, co vlastně Žluté vesty požadují a okolo čeho se definují. Jeden ze čtenářů Aeronetu, který nechce být jmenován, byl tak laskav a poslal nám do redakce překlad Charty Žlutých vest. Moc mu děkujeme za překlad. V ní se dočtete šílené a neuvěřitelné věci, které vám konečně otevřou oči a pochopíte, proč Žluté vesty ve Francii byly infiltrovány násilníky, kteří zapalují auta a ničí obchody v ulicích, protože hlavním cílem je zdiskreditovat Žluté vesty v původní nenásilné podobě a naopak změnit éthos do takové míry, aby je každý považoval za násilníky. Podívejte se, jak Charta Žlutých vest vypadá. Překlad do češtiny najdete dole pod obrázkem.Oficiální charta žlutých vest (gilets jaunes)


25 návrhů jako východisko z krize

Vzhledem k tomu, že politici se tváří, že nechápou požadavky Žlutých vest. Vzhledem k tomu, že požadavky některých nejsou zdaleka postačující pro vážnou a trvalou změnu, zde je neúplný seznam, který však představuje záruku výsledku z dlouhodobého hlediska. Nejsme naivní, plutokrati u moci udělají vše, aby tomu zabránili, ale nicméně je podstatné, aby se uplatnilo těchto několik návrhů

EKONOMIE PRÁCE

Obecný zákon pro daně. Zabudovat do ústavy nemožnost pro stát odebírat na daních více než 25% bohatství obyvatelstva
Okamžité zvýšení minimální mzdy, důchodů a životního minima o 40%
Masivní nárůst zaměstnanosti státních zaměstnanců pro navrácení kvality veřejných služeb: nádraží, nemocnice, školy, pošty,…
Bydlení: plán vybudovat 5 milionů nízkonákladových bytů s cílem snížení nájemného, cen nemovitostí a zvýšení dynamiky hospodářství a zaměstnanosti. Těžce trestat prefekty a starosty, kteří nechají nocovat bezdomovce venku
Banky: snížit jejich velikost, aby byla zajištěna větší ochrana před krizemi, rozbít monopoly, oddělit spekulace od úspor a zakázat veřejné podpory
Zlikvidovat zadluženost: tato byla již několikrát splacena

POLITIKA

Ústava: přepsat ústavu lidem a pro lid a ve prospěch suverénního lidu. Zavést referendum na základě lidové iniciativy
Zákaz lobování a dalších vlivových sítí. Definitivní vyloučení z politického života všech, kteří nemají čistý rejstřík, skončit s kumulací funkcí
FREXIT: vystoupit z EU, abychom znovuzískali politickou, peněžní a hospodářskou suverenitu (respektování referenda z roku 2005), znovuzískání práva na vydávání naší měny vystoupením z článku 123 Lisabonské smlouvy (50 miliard € uspořených ročně)
Daňové úniky: získat 80 miliard € vydaných státem ročně na CAC 40 (40 největších firem z burzovního indexu)
Okamžitý zákaz privatizací a navrácení veřejných statků: dálnice, letiště, parkoviště, dráhy,…
Radary a pokuty: zrušení zbytečných radarů a pokut na základě videa, což není nic jiného, než skryté zdanění
Veřejné vzdělávání: vyloučit jakoukoli ideologii příslušného ministerstva a prověřit destruktivní výukové postupy (methode globale,…)
Soudnictví: zečtyřnásobit jeho rozpočet a zkrátit čas projednávání. Zjednodušit soudnictví a zajistit jeho bezplatnost a dostupnost všem
Média: rozbít monopoly a medio-politické propojení. Zpřístupnit sdělovací prostředky veřejnosti a zajistit pluralitu názorů. Ukončit propagandu editokratů (laiků, kteří jsou mediálními hvězdami a ovlivňují veřejné mínění). Odstranit subvencování sdělovacích prostředků (2 mld € ročně) a daňových úlev novinářů.
Zajistit svobodu obyvatelstva a zakotvit do ústavy zákaz zasahování státu do výuky, vzdělávání, zdravotnictví, rodiny,…

ZDRAVÍ, EKOLOGIE

Naprogramovaná obsolence: prodloužit záruky výrobců na nejméně 10 let, pokud jde o zajištění náhradních dílů
Plasty: co je nejrychleji zakázat plastové lahve a další znečišťující obaly
Farmaceutické firmy: oslabit jejich vliv, zdanění zdraví a nemocnic
Zemědělství: zákaz GMO, karcinogenních pesticidů, látek ovlivňujících hormonální systém, monokultur,
Reindustrializace Francie, aby se snížily dovozy a tím znečištění

GEOPOLITIKA

NATO: okamžité vystoupení ze Severoatlantického paktu a zákaz účasti francouzské armády v agresívních válkách
FRANCAFRIKA: skončit s okrádáním, s politickým a vojenským ovlivňováním. Vrátit peníze diktátorů a zločinně získaných statků lidu afrických zemí. Repatriovat okamžitě všechny francouzské vojáky. Ukončit systém franku CFA (koloniální africká měna), který udržuje Afriku v chudobě. Uspořádat mezinárodní vztahy s africkými státy na úrovni rovný s rovným.
Imigrace: zabránit imigračním tokům, které jsou vyloučené nemožností příjmu a integrace vzhledem k hloubce civilizační krize, kterou prožíváme.
Zahraniční politika: přísné dodržování mezinárodního práva a podepsaných závazků

Jak sami vidíte, požadavky Charty Žlutých vest jsou doslova jako vystřižené z programových cílů alternativy, vystoupení z EU, vystoupení z NATO, rozbití bankovních kolosů, výstavba nájemních bytů, aby nájmy v zemi nerostly do astronomických výšek, rozbití monopolů, zabránění spekulacím a bankovním únikům atd. Pokud si přečtete Chartu, tak rázem pochopíte, proč bylo nutné Žluté vesty zdiskreditovat a masivně je infiltrovat zevnitř násilníky, kteří na demonstracích Žlutých vest potom zapalují a převracejí auta, mobilními telefony přijímají instrukce, co mají dělat, ve spolupráci s americkými televizními štáby se domlouvají, jak budou natáčet převrácení a zapálení policejního vozu atd.

Slušní Francouzi, kteří podporují Žluté vesty, se okamžitě leknou, když v průvodu Žlutých vest najednou zažijí brutalitu, násilí, zapalování aut a rozbíjení výloh obchodů. Toto nemá nic společného se Žlutými vestami. Tito sabotéři ve Žlutých vestách mají za úkol zdiskreditovat hnutí Žlutých vest v očích veřejnosti, jsou to provokatéři, aby poté židovská Rothschildova loutka v Elysejském paláci, Emmanuel Macron, mohla proti Žlutým vestám nasadit tvrdou sílu a armádu. Jenže to se nepovedlo. Něco se včera dopoledne stalo.

Právě včera dopoledne a odpoledne vyšly do ulic Paříže další desítky tisíc demonstrantů, tentokrát studentů, kteří odmítají zavedení poplatků za vzdělání a zvýšení těch současných. Video ze včerejší demonstrace je níže. Studenti se taktéž připojili k Žlutým vestám, a to už je nebezpečná situace pro židovský chazariát, protože židé považují univerzity za své líhně budoucích servilních gójů, kteří jim půjdou na ruku. Jenže ve chvíli, kdy se proti Macronovi obrací i studenti na univerzitách, kteří ho dostali k moci ve volbách, tak to zcela mění situaci. Proto muselo dojít k plánu B a bezpečnostní složky státu zinscenovaly teroristický útok ve Štrasburku. A jak se zdá, opravdu to zabralo, světová a hlavně francouzská média jsou plná teroru ve Štrasburku, na Žluté vesty je rázem zapomenuto. Včerejší studentská demonstrace v Paříži proběhla několik hodin před terorem ve Štrasburku.A aby celá věc nevyšuměla do ztracena a pozornost médií se nevrátila zpět ke Žlutým vestám, tak pro jistotu byl údajný terorista nedopaden, bylo mu umožněno z místa činu odjet taxíkem a pryč ze země, aby se kauza v médiích prodloužila. Strach z teroristy tak nekončí, lidé se budou dále strachovat, média každý den budou informovat a honu na teroristu. Žluté vesty budou zapomenuty. Dokonalé zavrtění psem. Terorismus odvede pozornost od požadavků obyčejných Francouzů na spravedlivý stát bez jařma židovské moci ukotvené v bankách, v daních a ve státní moci, která je plně pod kontrolou sionistického řízení globalizace a Domu Rothschild, pro který Emmanuel Macron dokonce dlouhou dobu pracoval na úrovni bankovního makléře Rothschild Bank.

Šiřte prosím tento článek, ať se lidé dozví, jaká je skutečná pravda o Žlutých vestách, jaký mají manifest a proč musí být jejich hnutí zdiskreditováno a rozloženo zevnitř, protože Žluté vesty ohrožuji sionistický světový řád a jeho figuru u moci v Paříži – Emmanuela Macrona.

redakčně kráceno
Zdroj: AE News
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2 3 ... 2329 2330 2331
Agrofert má po dotacích tk @ (13 pro : 04:21) (Z domova)
Egypt má strach ze žlutých vest tk @ (13 pro : 04:16) (Ze světa)
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2018
PoÚtStČtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:5.3939 sec,5.3176 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,412kB