Pondělí 23 září 2019
Máme se nejlíp co jsme se měli, a budeme se míti ještě lépe a radostněji. Kupředu pravá   
Pridal tk Pondělí 23 září 2019 - 05:33:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Na dějinném obzoru se rýsuje nová společnost, silně demokratická a silně blahobytná, která bude sestávat z prodejců, advokátů, soudců a exekutorů, státních úředníků, policistů a hasičů, politiků a jiných manažerů státního rozpočtu. V této společnosti se nebude provozovat zemědělství, neb smrdí a je s tím práce. Potraviny se dovezou. Domy a silnice budou stavět pracovití imigranti z východu, společnost budou léčit báječní doktoři z jihu, banky ze západu budou tisknout peníze z ničeho a politici tyto peníze budou přerozdělovat moudře a spravedlivě zbytku společnosti. Ze severu budou foukat chladné větry chladící procesory serverů, které budou shromažďovat všechny údaje o všech.

Všichni budou žít z dotací a vytištěných peněz. No není to krásné?

Vše, od špendlíku po lokomotivu se bude vyrábět v nedemokratické Číně, kterou lze snadno zastrašit mácháním tibetskými vlajkami na pražském magistrátu. A proto bude možné Číně platit za zboží penězi vytištěnými z ničeho v bankách ze západu.

Už se na to těším, i když se toho asi nedožiji, přeji to svým dětem i vnukům. Pouze nevím, čím mé děti budou, jestli exekutorem, nebo policistou, nebo podnikatelem podnikajícím z dotací.

Myšlenka dotací je geniální, měly by vzniknout i dotace na důchody, na platy pracujících, aby se vyrovnala výše mezd mezi pracujícím východem a ještě více pracujícím západem. Taky by měly vzniknout dotace na zvýšení dotací na podnikání. Uznejte, že pokud je vše dotováno, nedá se podnikat se ziskem, jak má potom chudák podnikatel platit daně. Takže by měly být i dotace na placení daní.

Všichni budou jezdit elektromobily, protože je to tiché, levné a baterie v elektromobilech mají nekonečnou kapacitu, takže i v zimě se elektromobil spolehlivě vytopí a kamkoliv dojede.

Zdá se, že vývoj je uspokojivý, dotace na elektromobily už jsou, v některých zemích prý až 80%. No a elektromobily se budou nabíjet z dotované energie z dotovaných větrných fofrníků a dotovaných slunečných fotočlánků. Kruh dotací bude uzavřen.

Urození potomci šlechticů dostanou v restitucích veškeré pozemky ve státě a pak dostanou dotace na sázení stromečků a úpravy zámeckých parků. Církev svatá dotace již dostává i za majetek vydaný v restitucích, kdy bylo vráceno to, co církvím nikdy nenáleželo, jak šlechetné a demokratické.

Nikdo nebude pracovat, proč taky, budeme mít roboty. Všichni budou mít vysokoškolské vzdělání na plzeňské univerzitě, zdá se, že není kvalitnějšího, takže roboti a soudy budou v dobrých rukách.

No vidím tu budoucnost opravdu dobře.

Vladimír Balhar
23. 9. 2019
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2 3 ... 2575 2576 2577
Maduro obvinil Kolumbii z přípravy atentátů tk @ (23 zář : 04:39) (Ze světa)
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
PoÚtStČtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:8.3871 sec,8.3135 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,262kB