Novinky - Info kuryr
Proč se tak ztrapňují?   
Pridal tk Pondělí 20 únor 2017 - 03:57:52 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  
Zbožnuji superkomedie, proto sleduji i pořad "Máte slovo" s Jílkovou. Názory některých trollů skutečně stojí za to.

Soudruh Dienstbier : "Trump je hrozbou pro celý svět. Je proti imigrantům a tím ohrožuje USA. Nabádá k rozpadu EU. Vláda USA je neschopná a ohrožuje celý svět. Těším se , až bude evropská armáda. Trump nedělá vůbec nic."

Soudruh Klvaňa : "Trump zakazuje vstup imigrantů do USA a muslimy to štve. Trump má domy s pozlacenými klikami. Reaguje jen podle twitteru, na který se dívá každý večer. Každému miliardáři v ČR jde o lidi. Slibuje nesplnitelné. Nerozumí poválečnému spojení, které se tak dlouho budovalo, a těm institucím, které budovaly stabilitu, mír a prosperitu. K nim patří NATO a EU. Primitivně slibuje stavět proti imigrantům ploty."

Soudruh Kozák : "Trumpovi jde jen o voliče. Nahrává imigrantům a je nebezpečný demagog a je nepředvídatelný. Ruku má na atomovém tlačítku. Hlavní nebezpečí je v nevzdělané populaci. Trump manipuluje s medii. Jeho psychika je nebezpečná pro celý svět."

Názory diváků : "Donald je jako Hitler. Hájí zájmy své země. Povinnost USA je zajištovat mír. Trump se má starat o svět. V Evropě už má připraveny rakety. Jsme v nebezpečí. Budeme zemí Putina. Trump si přišel nahrabat další miliony. Je to slabomyslný blb. Rusko je agresivní, anektovalo Krym, Putin podporuje ukrajinské teroristy, snaží se o destabilizaci Evropy. Ruští hackeři ovlivnili volby v USA. V zájmu Ruska byl Brexit, Rusko financovalo Le Pen. V zájmu Ruska bylo, aby vyhrál Trump, a za všechno může Putin."

Komentář k názorům je snad zbytečný. Jedna věc je mi však záhadou. Kdysi byl dobrý jen a jen Sovětský svaz a Západ byl jen a jen špatný. Pak tomu bylo přesně naopak. Ted je špatné Rusko, USA i Čína. Jsou-li všichni úplně špatní, ke komu budeme análně vstřícní, pardon, s kým budeme spolupracovat?

Autor: Miroslav Petr

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Británii zachránili tisíc kuřat, vyhozených do pole   
Pridal tk Pondělí 20 únor 2017 - 03:28:59 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  
Ve velké Británii objevili asi tisíc právě vyklubaných kuřat, která někdo vyhodil do polem píše Daily Mail.

Kuřat si všimli místní obyvatelé nedaleko města Pterborough v hrabství Cambridgeshire. Inspektoři z Královské společnosti pro ochranu zvířat (RSPCA) řekli, že po příjezdu na místo uviděli opravdové žluté moře z kuřat a byli ohlušeni jejich pískotem. Většinu ptáčat ochránci zvířat zachránili, některé z nich ale museli usmrtit kvůli úrazům, jiná zahnula ještě před jejich příchodem, informuje Daily Mail.

​Jak se ukázalo, pocházela kuřata z místní drůbežárny, její zaměstnanci je zase vzali zpátky. Zatím se ale nepodařilo ochráncům zvířat zjistit, kdo a proč kuřata do pole vyhodil, zdůrazňuje britský list.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKrymská vína se dostala mezi nejlepší italská   
Pridal tk Pondělí 20 únor 2017 - 03:24:05 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  
O veletržní stánek, kde byla vystavena vína dvou krymských výrobců, projevovali nesmírný zájem návštěvníci veletrhu Nejlepší italská vína (I migliori vini italiani), který se v těchto dnech pořádá v hlavním městě Itálie.

Svou produkci přivezl k posouzení místnímu publiku a známému kritikovi vín Lucu Maronimu Valerij Zacharjin a vinařský podnik Alma Valley, kteří přivezli na Apeniny dohromady asi 100 lahví červeného, bílého a růžového vína.

„Na Krymu věnují místní a federální úřady obrovskou pozornost rozšiřování plochy zdejších vinic. Díky dotacím do tohoto odvětví se plochy osázené vinnou révou začaly rozšiřovat. Hlavní je ale zájem ruských spotřebitelů, kteří začali oceňovat vlastní produkci, když najednou zjistili, že i my v Rusku můžeme vyrábět dobrá vína," řekl RIA Novosti Valerij Zacharjin.

„Moc nás potěšilo, že nás Luca Maroni pozval, i přes to, že teď do všeho zasahuje politika. Potěšující rovněž je, že naše vína jsou populární: Italové se zajímají o krymské druhy a chtějí ochutnat to, co nikdy nepoznali," řekl vinař RIA Novosti.

Podle jeho slov se stala výsledkem cesty kromě toho, že Italy seznámili s krymskými víny, dohoda o dodávkách vína do dvou místních restaurací.

Produkci z Krymského poloostrova ocenili nejen obyčejní znalci vín, ale i profesionální kritici.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2 3 ... 5800 5801 5802
Hledat Info kuryr
Datum / Čas
 
Vítejte,
Uživatelské jméno:

Heslo:
Pamatuj si mě

[ ]
[ ]
Novinky pro 2017
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 
 
Počítadlo
Dnes na této stránce ...
celkem: 4085
unikátních: 1956

Celkem na této stránce ...
celkem: 5215261
unikátních: 2007756

Stránka ...
celkem: 5463581
unikátních: 2004120
Reklama
 

Facebook KURÝR

Wedos

NovyCas.org - Vaše cesta z dluhů

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.cz


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3786 sec,0.1482 z toho dotazů.Dotazů v DB:25. Použitá paměť:1,633kB