Novinky - Info kuryr
Boje v syrském Aleppu stále pokračují   
Pridal tk Úterý 30 srpen 2016 - 03:49:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  
V jihozápadní části syrského Aleppa zuří boje mezi vládními jednotkami a skupinami islámských teroristů vyzbrojených a podporovaných z USA.

Armádě se postupně daří krok za krokem za podpory ruského letectva vytěsňovat islámisty z jejich pozic.

Islámisté se nejvíce snaží ostřelováním zabránit humanitární pomoci místnímu obyvatelstvu.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Norsku zabil blesk více než 320 jelenů   
Pridal tk Úterý 30 srpen 2016 - 03:33:05 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  
323 jelenů bylo nalezeno mrtvých po úderu blesku v národním parku Hardangervidda na jihu Norska. Agentura BNO informuje, že zemřelé jeleny objevil myslivec 26. srpna, ale místní orgány mohly navštívit místo až za dva dny.

„Naši lidé tam našli 323 mrtvých jelenů, pět z nich sami uspali kvůli ranám, které utrpěli," cituje agentura slova představitelky Norské agentury pro ochranu okolní přírody Elin Fosshang Olse.

Informuje se, že jeleni byli nalezeni v rádiu 50 metrů.

„Myslíme si, že všichni jeleni zemřeli v důsledku jednoho úderu blesku, soudě podle jejich rozmístění. Nikdy jsme se nesetkali s tak velkým množstvím jelenů, jež by byli najednou zabiti bleskem. Nakolik je nám známo, je to unikátní případ," dodala Olse.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMetody komunistického režimu využívá i dnešní multikulturní režim!   
Pridal tk Úterý 30 srpen 2016 - 03:20:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  
Proč komunistický režim nařídil své tajné policií, aby infiltrovala protikomunistickou opozici? A to až do takové míry, že po změně režimu mnozí z těchto komunistických agentů se dostali k moci, jako údajní antikomunisté?! Ze stejného důvodu proč dnešní multikulturní režim pracuje na infiltraci opozice proti multikulturalismu a Bruselu …

Cílem je mít tzv. Řízenou opozici. Tedy opozici, kterou by vedli agenti režimu a ona byla řízená režimem dle potřeby. Mohli jsme to vidět jak v Polsku, kde například zveřejnili dokumenty o tom, že vůdce protikomunistické opozice Lech Walesa byl ve skutečnosti komunistický agent.

Podobné informace jsou i o současné německé kancléřce Merkelové, která měla pracovat jako studentka pro obávanou STASI, nebo i o mnoha naších protikomunistických disidentech. Možná to i vysvětluje proč Václav Havel nezasáhl do perzekuce Hučína, když byl Havel obklopen tolika věrnými soudruhy ... V ostatních zemích východního bloku to bylo podobné, jakmile komunistický režim byl neudržitelný, tak mnozí „věrní“ soudruzi se stali největšími kapitalisty.

Proč ovšem o tom píši? Protože metody komunistické tajné služby nebyly založeny jen na brutálním násilí a infiltraci. Byly založeny i na rozeštvávání opozice a společenské likvidaci nepohodlných jedinců, kteří se nepodvolili nátlaku a nespolupracovali s režimem či byli už moc úspěšní.

Komunistické režimy se nebály ani tak intelektuálu, jako pracujícího lidu, který dokázal opakovaně schopnost postavit se režimu a se zbraní v ruce, například u nás v roce 1953 v Plzni. A z chyb i úspěchů komunistické diktatury se poučil i současný režim. Bylo by naivní si myslet, že dnešní režim neuplatňuje tajné služby v boji proti odpůrcům imigrace, islamizace a Bruselské lobby. Naopak využívá je ještě aktivněji, s tím jak roste odpor obyvatel proti mmultikulti politice režimu a zničující politice Bruselu.

Co ovšem je asi cíl dnešního multikulturniho režimu v boji proti odpůrcům islamizace, Bruselu a masové imigrace?

1. Mít přehled o opozici

2. Mít opozici řízenou nasazenými nebo získanými agenty

3. Bránit opozici v tom, aby byla jednotná. A pokud bude i přesto některá frakce silnější, tak ji mít řízenou.

4. Bránit tomu, aby došlo k masovému „povstání“ větší části populace proti multikulturnímu režimu, ať již formou demonstrací nebo rozhodováním u volebních uren.

Když si tohle promyslíte, pak se zamyslete nad tím, proč například Konvička s Hamplem zničili alianci Bloku proti islámu s Úsvitem a režim ihned poté přerušil Konvičkovo stíhání a hrozbu vězením …

O tom, čeho se bojí dnešní multikulturní režim hovoří velice dobře v polštině komentátor na tomto videu:

Oni se bojí revoluce, oni se bojí Vás! Obyčejných občanů!
Autor: Lukáš Lhoťan

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2 3 ... 5126 5127 5128
Hledat Info kuryr
Datum / Čas
 
Vítejte,
Uživatelské jméno:

Heslo:
Pamatuj si mě

[ ]
[ ]
Novinky pro 2016
Počítadlo
Dnes na této stránce ...
celkem: 407
unikátních: 96

Celkem na této stránce ...
celkem: 4405388
unikátních: 1718002

Stránka ...
celkem: 4631840
unikátních: 1727781
Reklama
 

Facebook KURÝR

Wedos

NovyCas.org - Vaše cesta z dluhů

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.cz


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:1.4178 sec,0.9590 z toho dotazů.Dotazů v DB:27. Použitá paměť:1,674kB