Novinky - Info kuryr
Aktivista, který pořídil fotku zakrváceného chlapce v sanitce, je ve skutečnosti napojený na skupinu teroristů, kterou financují USA!   
Pridal tk Sobota 27 srpen 2016 - 06:31:16 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  
Propaganda západních médií opět překročila další rubikon. Před zhruba týdnem přinesla světová média dojemné video malého chlapce, který byl vytažen z trosek domu v syrském Aleppu a zdravotníci ho posadili do sanitky na křeslo. Dojemné video a fotografie obletěly svět s obrovskou nenávistnou narací proti Rusku a proti vládním vojskům Bašára Asada. Jenže v té samé chvíli, o pár kilometrů dál v Aleppu, rebelové za pomoci amerických raket TOW srovnaly se zemí několik domů. Z jednoho z nich záchranáři vytáhli jiného chlapce, také krvácejícího, ovšem jeho fotografie se do médií na západě nedostala, protože se nehodila do západní propagandy. Druhé dítě totiž bylo obětí minometného a raketového ostřelování vládních pozic ze strany rebelů, kteří používají americké střely TOW i proti statickým cílům, jako jsou budovy.

Ovšem to není to nejzajímavější. Uživatelé internetu upozornili ruskou televizi RT, že autor fotografií chlapce v sanitce je ve skutečnosti člověk, který podporuje teroristickou skupinu rebelů, která se jmenuje Al-Zenki. Tato skupina v červenci podřezala hrdlo palestinsko-syrskému dítěti. A tento fotograf a aktivista si s těmito teroristy klidně pořizoval selfíčka, kterými se chlubil na svém Facebooku. Když se dostal do hledáčku médií, fotku ze svého profilu rychle smazal. Jak je vidět, toto skandální odhalení nechává americké úřady zcela klidné, dokonce od něho dál odebírají fotografie ze Sýrie, jako byla ta s malým chlapcem v sanitce. Aby toho nebylo málo, skupina Zenki je na americkém seznamu „umírněné opozice“ v Sýrii a přijímá od USA materiální, finanční a zbrojní pomoc. Skutečnost, že USA podporují v Sýrii skupinu, která 12-letému dítěti odřeže hlavu, ukazuje na pravý charakter americké vlády.

Západní mainstreamová propaganda využívá služeb teroristických skupin v Sýrii a vůbec jim to nevadí. Konzumenti mainstreamu se to samozřejmě nesmí dozvědět, protože jinak by asi koncový gaučový uživatel televize začal pochybovat nad morálním rozměrem zpravodajství, které mu do hlavy sypou komerční a státní média. Pokaždé, když se objeví na mainstreamu dojemné foto s nějakým dítětem, je třeba se mít na pozoru. Novináři se neštítí pracovat ani s mrtvolkami dětí, jak ukázal případ z loňského roku s malým utonulým chlapcem vyplaveným na pobřeží Turecka. Informovali jsme o něm zde. Poté, co západní média zaplavila fotografií informační prostor, tak se ukázalo, že fotograf, který snímek pořídil, si nechal mrtvolku dítěte naaranžovat jedním ze záchranářů pobřežní stráže.

Vloni to byl utonulý Ajlan, dnes je to zakrvácený Omran. Příště to bude zase někdo jiný. Západní média si vždy ale budou vybírat jen ty děti, které zahynou na moři z řad migrantů, ale ne ty, které zemřou pod koly náklaďáku islámského teroristy v evropské metropoli. Budou ukazovat zakrváceného chlapce po bombardování čtvrti syrskou armádou, ale neukážou celou třídu mrtvých dětí po náletu amerického dronu na školu v Afghánistánu. Mediální spin (faleš) je součástí mainstreamové propagandy, která spolupracuje na konceptech NWO v jednotlivých zemích EU spolu s elitami, neboť ty je financují. Kryjí si vzájemně záda.


VIDEO ZDE: https://vimeo.com/180205734


-VK-
Šéfredaktor AE News

Zdroj: http://aeronet.cz/news/video-aktivista-ktery-poridil-fotku-zakrvaceneho-chlapce-v-sanitce-je-ve-skutecnosti-napojeny-na-skupinu-teroristu-kterou-financuji-usa-cz-titulky/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSliby před vstupem do EU   
Pridal tk Sobota 27 srpen 2016 - 06:20:31 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  
V současnosti je velmi žádoucí si zopakovat sliby, do jakého "ráje" jsme měli vstoupit. Proto si připomeneme deset bodů, které se nám propagovaly.

1/ Bude zachována plně národní suverenita. V současné době jsme povinni odsouhlasit každý zákon, nařízení i zákaz EU, a to bez diskuse. Tohle má být národní suverenita? Někteří politici mluví o sdílené suverenitě. Znáte někdo sdílenou samostatnost?

2/ Půjde o společnost stejně si rovných. Lisabonská smlouva tuto rovnost zrušila. Každá země má počet hlasů podle své velikosti a podle množství obyvatel, takže velké země si prohlasují co chtějí. To je ta stejná rovnost?

3/ K obchodní a hospodářské integraci přispěje jednotná měna. Jaká integrace byla v krizi, když si každý stát řešil krizi po svém? Řecko nemůže splatit dluh. Kdyby mělo svou drachmu, problém by byl řešitelný. Státy s tak rozdílnou ekonomikou nemohou mít stejnou měnu, to pochopí i ekonom začátečník. Euro bylo vymyšleno se stejným záměrem, jako zrušení armády, jednotná armáda, zrušení států, jednotný stát atd. Jeden stát s jednou měnou bez hranic lze ovládat mnohem snadněji než velké množství třeba i menších států. Německo si stanovilo výhodný kurs eura, ale jen pro svůj export. Zemím se slabší ekonomikou euro velmi škodí, což je původním účelem. Hodnota měny se řídí produktivitou a jinými ekonomickými parametry. Vstup do eurozony by znamenal povinnost platit dluhy cizích zemí / ESM - euroval /.

4/ Jednotný evropský svobodný trh umožní našim výrobcům se na něm lépe uplatnit. Jednotný trh brání konkurenci. Díky nestejným dotacím je náš trh záměrně ničen než podporován. Svobodný trh neexistuje díky desetitisícům zbytečných socialistických regulací a zákonů, zatěžujícím podnikání. Svobodný trh začíná v současnosti v Británii - o rozkvětu její ekonomiky se samozřejmě mlčí. Nekvalitní takzvané potraviny z dovozu jsou tak levné, že ničí naše zemědělce, výrobce a zpracovatele potravin, kteří vyráběli čerstvé a kvalitní potraviny. Jednoho kvalitního českého řezníka zničil i náš agent ze Slovenska. O záměrném zničení našeho doslova všestranného průmyslu ani nemluvě.

5/ Zrušením hranic se odbourají překážky v obchodu a turistice. Dnes poznáváme, jak nesmyslné a samozřejmě záměrné zrušení hranic ohrožuje bezpečnost našeho státu. Kolik promile z nás jezdí každodenně do ciziny za prací? Je skutečně takový problém několikaminutové zdržení na hranicích? Nebo je lepší pustit k nám všechny imigranty? Nesmysly o znovuzadrátování hranic snad nebere nikdo vážně.

6/ Vznikne demokratický moderní a funkční systém řízení evropských záležitostí. Jaká demokracie, když EU nám vyhrožuje, vydírá nás kvotami, přikazuje, zakazuje, co musíme a nesmíme dělat? Jak dlouho se řeší zabezpečení evropských hranic a pomoc válečným zemím? Tohle je ten moderní a funkční systém? Opravdu nejde o záměr? Notabene, když evropský soud zakazuje jakékoli trestání imigrantů?

7/ Politika EU bude mít větší váhu ve světě. No comment....

8/ Zvýší se životní úroven a brzo doženeme Západ. Skutečnost za dvacet sedm roků? Nekvalitní takzvané potraviny, skutečné potraviny jen ve specializovaných obchodech za nedostupnou cenu pro většinu lidí, často velmi vysoké nájmy, nízké platy atd. Za celou tu dobu jsou platy v poměru k Západu velmi nízké. Průměrný důchod a běžný plat nekvalifikovaného dělníka je kolem 420 euro, což je zhruba třetinový plat na Západě. Proč má dělník v automobilce u nás menší plat než v Německu, když oba vyrobí stejné množství výrobků? Jaká je tu ochrana zákazníka, když EU nás neochrání ani před dovozem amarounů? U nás je kolem deseti tisíc bezdomovců, půl druhého milionu rodin, které nemají na školní obědy, pořádají se sbírky na dětské operace, je tu snad milion dlužníků, sto tisíc lidí patří do sociální sítě. Dřív byly výhodné půjčky pro mladé rodiny, jak jsou rodiny podporovány dnes? Propagací Gay Pride? Dřív si dělník mohl z platu ušetřit pár stokorun, ale dnes musí počítat každou korunu a čekat na den kdy bude další výplata a mnozí žijí ze dne na den. O svobodných matkách s dětmi ani nemluvě. Životní úroven se celkově zhoršila.

9/ Brusel nám finančně pomůže k vybudování moderní infrastruktury silnic, firem a služeb. Dotace křiví trh, podporují korupci. Proto se jich žádný politik nevzdá. A hlavně pomáhají těm nejbohatším, ty nejchudší zpravidla nemají podmínky, aby na ně dosáhli. Mnoho projektů je proto zbytečně předražených, aby se mohli přiživit další politici či jejich známí či rodina. Bez dotací by byly projekty mnohem levnější. Dotace se vyhazují za sklápěcí mosty nad potokem, rozhledny v údolí, golfová hřiště, soukromá Čapí hnízda, soukromé hotely / ale jen ty velké/, dokonce penzion pro svobodné pány atd.

l0/ Staneme se Evropany. Celý život mluvím česky, proto jsem Čech. Evropa je světadíl s asi třiceti různorodými státy, z nichž každý má jiné tradice, zkušenosti a zvyky. V různosti je krása. Kdyby kdysi žil jen mamut, celý svět by vyhynul. Celých deset let marně sháním učebnici Evropštiny. Prý není ani v Bruseli. Nestojím o Santa Klause, ani o Dědu Mráze, máme svého Ježíška. Jak vůbec vypadá skutečný Evropan, jaké má zvyky, tradice a mentalitu? Čím se ličí od Čecha, Němce, Itala, Angličana? Jakou má hudbu, divadlo a další umění? Copak hudba italská, řecká, jugoslávská a francouzská vůbec není odlišná? Je snad Evropan ten, kdo nenávidí svou rodnou vlast, tradice a křestanství? Takovým Evropanem odmítám být.

Jestliže jsme Slované, pak máme jazyk velmi podobný polštině, slovenštině, ukrajinštině, ruštině a některým jihovýchodním státům v Evropě. Máme i podobnou mentalitu. Geograficky jsme v střední Evropě. Jaká je logika v tvrzení, že patříme k západní Evropě?

V současné době nám naši politici díky EU přinášejí každý den nezvratné změny, které poškozují naši suverenitu, ekonomiku a bezpečnost. Nezvratné změny směřující ke katastrofálnímu zániku celé Evropy, tudíž i naší země. Už před deseti lety jsem věděl, že začátek naší hymny bude megahitem celého národa. Tehdy jsem náš stát považoval za součást velkoněmecké říše, nyní jde o německý protektorát a americkou kolonii, která bude zpečetěna trvalou okupací našich "spojenců". "Zvací dopis" je dávno poslán vlastizrádným soudruhem Hamáčem . Bohužel, všechny Klausovy vize se plní. Můžete mi říci jediný rozumný důvod setrvání v EU?

Miroslav Petr

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTato fakta je nutné připomínat pokaždé, když si pustíme proud lží z České televize a z Českého rozhlasu. Občané by si měli uvědomit, jak gigantický a závažný problém před námi stojí   
Pridal tk Sobota 27 srpen 2016 - 06:16:23 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  
Prolhaná a zmanipulovaná média a různé tzv. neziskovky se snaží neinformované občany neustále přesvědčit o tom, že existují dva druhy islámu, tedy že prý existuje také umírněný islám a umírnění muslimové. Přestaňme naslouchat těmto placeným manipulátorům a podívejme se na realitu věci.

V islámu totiž není nic takového, jako radikální nebo umírněný muslim. Podle výkladů koránu byl nejlepším muslimem prorok Mohamed a nejlepší dobou pro islám byla doba, kdy chodil po zemi (přelom 6-7.st.našeho letopočtu).

Každý muslim se snaží proroka následovat, tedy žít jako on podle jeho způsobů. Ti, kteří tak nečiní, nejsou tedy umírnění muslimové, ale pouze špatní muslimové. Ti, kteří se snaží proroka následovat tak těsně , jak to jenom jde, nejsou tedy radikálními muslimy, ale dobrými muslimy.

V Koránu je rovněž přikázání o nápravě těch špatných muslimů těmi dobrými, byť i silou. Spoléhat na špatného muslima je špatná sázka, protože může být kdykoliv „napraven“ nebo prozřít a stát se tím opravdovým muslimem.

Termín „umírněný muslim“ musela zřejmě vymyslet nějaká mediální agentura pro podporu islámského přesídlování do Evropy, aby otupila odpor místních obyvatel. To jsou ty řeči typu: „vždyť to jsou přece přátelští, umírnění muslimové“ a tak podobně...

Ti všichni Sobotkové, Dienstbierové (oba ČSSD), Pelikánové (hnutí ANO) a další se snaží veřejnost obelhat, když říkají, že se do Evropy stěhují pouze „umírnění“ muslimové, kteří přitom vznášejí čím dál větší požadavky a naprosto se odmítají adaptovat na náš způsob života, neřkuli dokonce integrovat do společnosti nevěřících. A tady znovu připomentu nedávný výrok tureckého prezidenta Erdogane, který řekl, že „islamismus neexistuje, jen islám“.

Když k tomu všemu přidáme institut islámského pokrytectví Taqíya, zjistíme, že „umírnění“ muslimové jsou vlastně všichni, dokud jich není mezi nevěřícími dostatek, řekněme přibližně nad 3% obyvatel, aby mohli začít klást „radikální“ požadavky. Pak ovšem jejich diskuze s nevěřícími končí.

Nařízení Hidžry (šíření islámu stěhováním) a Džihádu (prosazování islámu) totiž platí už od Mohameda, a protože to za svého života neodvolal, nikdo jiný to odvolat nemůže, a tudíž platí dodnes bez přestávky a v plné síle. Od 7. století dosud.

To, že se o této skutečnosti nemluví, je pozoruhodné. Jsme svědky nestydaté fabulace a pokrytectví. A proto je pro mne nutné si tato fakta připomínat pokaždé, když si pustíme proud lží z České televize a z Českého rozhlasu.

Proto považuji za nutné šířit pravdivé informace o islámu, aby si všichni občané uvědomili, jak gigantický a závažný problém před námi stojí.

Autor: Tomio Okamura

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2 3 ... 5114 5115 5116
Hledat Info kuryr
Datum / Čas
 
Vítejte,
Uživatelské jméno:

Heslo:
Pamatuj si mě

[ ]
[ ]
Novinky pro 2016
Počítadlo
Dnes na této stránce ...
celkem: 1998
unikátních: 549

Celkem na této stránce ...
celkem: 4397658
unikátních: 1715134

Stránka ...
celkem: 4623665
unikátních: 1724872
Reklama
 

Facebook KURÝR

Wedos

NovyCas.org - Vaše cesta z dluhů

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.cz


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:1.2264 sec,0.9232 z toho dotazů.Dotazů v DB:27. Použitá paměť:1,698kB