Ze světa - Info kuryr
K Novému roku popřál Trump i „početným nepřátelům“   
Pridal tk Neděle 01 leden 2017 - 05:39:24 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  
Zvolený prezident USA Donald Trump zveřejnil na twitteru přání k Novému roku.

„Šťastný Nový rok všem, a to i mým početným nepřátelům a těm, kdo se mnou bojoval a prohrál a teď neví, co dělat," napsal.

​Republikánec Donald Trump 8. listopadu vyhrál prezidentské volby. Nehledě údajům většiny sociálních průzkumů porazil hlavní soupeřku z Demokratické strany — Hillary Clintonovou. Clintonová a současný prezident Barack Obama uznali výsledky hlasování, ale současně s tím oznámili o vměšování „ruských hackerů" do voleb, kteří prý pomáhali Trumpovi.

Žádné důkazy účasti Ruska v hackerských útocích s cílem ovlivnit výsledek prezidentských voleb orgány USA ani jednou nepředložily. Ruské úřady odmítají taková obvinění.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUkrajinská společnost Naftogaz podepsala dohodu o úvěru na 500 milionu USD pro nákup plynu   
Pridal tk Neděle 01 leden 2017 - 05:36:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  
Naftogaz Ukrajiny podepsal úvěrovou dohodu o zapojení úvěrové linky na záruku Světové banky v částce 500 milionů USD na nákup plynu, oznámila v sobotu tisková služba společnosti.

„Naftogaz Ukrajiny podepsal úvěrovou dohodu se Citibankem a Deutsche Bankem o poskytnutí obnovitelné úvěrové linky denominované v eurech pro nákup plynu v částce 500 milionů USD. Tato úvěrová linka se zabezpečuje zárukou Světové banky, což se zabezpečuje ze své strany státní zárukou v rámci dodatečného formování energetického fondu", podotýká se ve zprávě společnosti.

Platnost úvěrové linky činí čtyři roky: dva roky na načerpání plynu a dva roky na zaplacení úvěru. Přitom bylo oznámeno, že podmínky úvěru jsou ekonomicky výhodnější ve srovnání s jinými úvěrovými dohodami Naftogazu. Podle podmínek kontraktu bude Naftogaz i nadále kupovat plyn podle platných smluv, a změní formu jejich zaplacení z předplacení na zaplacení dodávek. Přitom se Naftogaz zavazuje zaplatit poskytované úvěry v průběhu 12 měsíců po jejich poskytnutí.

Dohoda rovněž předpokládá, že Naftogaz bude moci využít úvěru na načerpání plynu jak ze západního, tak i z východního směru. Rozhodnutí o směrech importu plynu se bude přijímat na základě konkurenceschopnosti nabídek dodavatelů.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon7 lži, které si sami vymýšlíme   
Pridal tk Neděle 01 leden 2017 - 05:33:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  
Uvádíme 7 nejrozšířenějších druhů lži, kdy klameme sebe samy a bráníme vlastním úspěchům.

1. Jsem obětí minulosti

Nejste obětí vlastní minulosti, ale obětí současnosti kvůli minulosti. Vaše minulé činy určily, jaký jste. Můžete ale udělat chybu, když budete neustále rozebírat minulé události. Vaše minulost bude vás pronásledovat, dokud jí to dovolujete.

2. Jsem na to příliš starý

Nikdy nebudete příliš starý na něco. Například Nelson Mandela měl 76 let, kdy se stal prezidentem, a Leonardo da Vinci namaloval v 51 letech Giocondu. Dokud o sobě pochybujete a myslíte si, že váš čas už pominul, ztrácíte sebevědomí a síly pro realizaci svých možností.

3. Když budu mít…, budu šťastný

Štěstí nepřijde s dosažením cíle, vaše radost bude pomíjivá. Soustřeďte se na schopnost cítit se šťastný bez toho, abyste si kladl ultimata.

4. Mohl bych to udělat až potom

Ta nejrozšířenější lež ze všech, které si říkáme. Jde o to, že nikdy nevíme, kolik máme ve skutečnosti času. Budeme-li stále čekat na okamžik, když budeme na něco připraveni, tento okamžik možná vůbec nenastane.

5. Jsem smolař, protože všechny moje pokusy byly marné

Zapomeňte na to, jak má váš život vypadat, soustřeďte se a začněte pracovat s tím, co je. Úspěch je proces, který se skládá z malých krůčků — rozhodnutí a akcí, které nás postupně přivedou k cíli.

6. Nejsem jako on, nedokážu to

Všichni lidé jsou různí, každý má vlastní start a vlastní možnosti. Rádi se srovnáváme s lidmi, kteří jsou na vrcholu kariéry. Změňte své myšlenky takto: „Když to dokázal on, já to také dokážu".

7. Komplexy blokují schopnosti a úsilí To, co v sobě nejvíce nenávidíte, a to, co se stále pokoušíte utajit, dělá vás ve skutečnosti jedinečným a přitažlivým.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  1 [2] 3
Hledat Info kuryr
Datum / Čas
 
Vítejte,
Uživatelské jméno:

Heslo:
Pamatuj si mě

[ ]
[ ]
Novinky pro 2017
Počítadlo
Dnes na této stránce ...
celkem: 1256
unikátních: 449

Celkem na této stránce ...
celkem: 5343843
unikátních: 2064276

Stránka ...
celkem: 5582977
unikátních: 2053718
Reklama
 

Facebook KURÝR

Wedos

NovyCas.org - Vaše cesta z dluhů

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.cz


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2374 sec,0.0949 z toho dotazů.Dotazů v DB:25. Použitá paměť:1,635kB