Neděle 01 leden 2017
Generální tajemník OSN Pan Ki-mun se přirovnal k Popelce   
Pridal tk Neděle 01 leden 2017 - 05:26:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Generální tajemník OSN Pan Ki-mun se přirovnal žertem Popelce, protože zítra o půlnoci se u něho také „všechno změní“, oznámila agentura Associated Press.

Podle informace agentury, kdy vystupoval před diplomaty OSN, řekl, že se cítí „jako Popelka, vždyť zítra o půlnoci se všechno změní".

„Zítra o půlnoci budu přítomen ceremoniálu stažení koule na Times Square (tradiční novoroční ceremoniál v centru New Yorku — red.). Miliony lidí uvidí, jak ztratím zaměstnání", zažertoval.

Generální tajemník Organizace spojených národů Pan Ki-mun opustí svůj úřad v sobotu 31. prosince po dvou pětiletých mandátech. Od 1. ledna 2017 bude generálním tajemníkem OSN Portugalec António Guterres.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSýrie dostala od Ruska mobilní nemocnici   
Pridal tk Neděle 01 leden 2017 - 05:22:25 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ministerstvo pro civilní obranu, mimořádné situace a likvidaci následků živelných pohrom RF (MČS) darovalo Sýrii mobilní nemocnici, která funguje nedaleko Aleppa, informuje tisková zpráva úřadu.

„MČS Ruska darovalo Sýrii mobilní nemocnici fungující nedaleko Aleppa. Na příkaz prezidenta RF byla mobilní nemocnice MČS Ruska fungující nedaleko Aleppa darována syrské straně společně se zdravotnickým vybavením, zdravotnickými preparáty a spotřebním materiálem," uvádí se ve zprávě.

Poznamenává se, že akt o bezplatném převodu nemocnice podepsal ředitel úřadu mezinárodní činnosti MČS Ruska Alexandr Romanov a hlava úřadu zdravotnictví Aleppa Ziad al Haj Džaha. „Doufáme, že to bude významný vklad pro poskytování medicínské pomoci v Sýrii a pro ochranu obyvatelstva této země před mimořádnými událostmi," oznámil Romanov.

Na druhé straně Ziad al Haj Džaha poděkoval specialistům MČS za pomoc, kterou poskytli Syřanům. Dodal, že darovaná nemocnice je velmi důležitá, protože je mobilní a může být nasazena v jakémkoliv regionu Sýrie.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2017
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3842 sec,0.2570 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,489kB