Pondělí 02 leden 2017
Zemřel kníže Dmitrij Romanovič nejstarší člen Romanovců   
Pridal tk Pondělí 02 leden 2017 - 07:27:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Kníže Dmitrij Romanovič Romanov zemřel ve věku 91 let v Dánsku. Oznámil to pro televizi REN TV ředitel kanceláře Ruské carské dynastie Aleksandr Zakatov.

Zakatov řekl, že velkovévodkyně Maria Vladimirovna Romanova truchlí nad smrtí staršího příbuzného. „Pro velkokněžnu je to samozřejmě velká ztráta. Odešel člověk, který nás rovněž do určité míry spojoval s historií starého Ruska," uvedl.

Kníže Dmitrij Romanov je prapravnukem cara Mikuláše I. a patří do mikulášské větve Romanovců. Žil spolu se svou chotí v Kodani a často navštěvoval Rusko, kde se účastnil náboženských a politických ceremonií, a aktivně se zapojoval do charitativní činnosti.

Pravoslavná zádušní bohoslužba bude za knížete Dmitrije sloužena v České republice v lázeňském městě Teplice v kapli Všech sv. země České v sobotu v 9.30 hod. na Wolkerově ulici: https://mapy.cz/zakladni?vlastni-body&x=13.8330120&y=50.6451620&z=16&ut=Teplice%2C%20okres%20Teplice&uc=9fSOix1F-W&ud=50%C2%B038'44.068%22N%2C%2013%C2%B050'0.203%22ESdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRezoluce OSN 2334 je počátkem ofenzívy globalistů proti celosvětovému sionismu a Izraeli! Bude se sídlo OSN stěhovat do Prahy? Trump naznačil, že na servery demokratů neútočili Rusové ale CIA!   
Pridal tk Pondělí 02 leden 2017 - 07:07:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Rok 2017 bude rokem kritických změn v celosvětovém řádu globalizace a mocenského úchopu jednotlivých velmocí. Dočkáme se radikálních posunů stanovisek, žebříčků „hodnot“ (nejen evropských) a dojde k mohutnému faceliftu politiky. Přitom všechno to začalo už na sklonku právě skončeného roku 2016. Za těch pár dnů se stalo několik událostí, které ve světle posledních výroků významných státníků dávají tušit, že se bude měnit všechno okolo nás, protože staré pořádky už nejsou schopné zajistit posun celé zemské civilizace. Abych byl přesnější, posun civilizace žádaným směrem. A ty směry jsou celkem dva a možná se kvůli nim strhne i nová celosvětová válka, ale k tomu se ještě dostaneme. Začneme od hlavního startovacího incidentu, který to všechno začal.

Den před Štědrým dnem došlo v Radě bezpečnosti OSN ke zradě. K největší zradě ve světových dějinách mocenských sil, aniž by tato skutečnost byla mediálně podtržena a rozebrána. K čemu došlo? Barack Obama noc předtím hovořil telefonicky hned s několika státníky a vysokými pohlaváry světového globalismu. Volal s bývalým generálním tajemníkem OSN Kofi Annanem, volal současnému šéfovi OSN Ban Kimunovi a hlavně mluvil s americkou velvyslankyní v OSN Samanthou Power, které přikázal, aby v původně bezvýznamné rezoluci č. 2334 proti Izraeli zaujala neutrální postoj, zdržela se hlasování a umožnila tak rezoluci průchod. Rezoluce se týkala výzvy k Izraeli, aby zastavil výstavbu židovských osad na palestinských území. Izrael považuje sporná území za integrální součást státu Izrael a argumentuje tím, že nikdo nemůže Izraeli diktovat, kde smí a nesmí stavět na vlastním území. Až do pátku 23. prosince stály USA vždy po boku Izraele, i když za Obamovy vlády to už pořádně skřípalo. Jenže den před Štědrým dnem se USA v Radě bezpečnosti postavily bokem a nechali rezoluci proti Izraeli projít. Šok v Izraeli se nedá popsat.

Zrada Izraele a plán na vznik Palestiny, hraje se o Jeruzalém

Americká organizace a nejvlivnější lobbistická skupina AIPAC ihned začala hovořit o zradě Bílého domu, Donald Trump krok Obamovy vlády tvrdě odsoudil. Ovšem kdo by si myslel, že šlo o izolovaný incident v OSN, ten by se mýlil. Jde totiž o proces zahájení mohutného plánu na odchod OSN a globalistů z USA. Vzápětí poté se dostala na veřejnost informace, že vedení OSN plánuje na 15. ledna, 5 dnů před inaugurací Donalda Trumpa, pohotovostní zasedání 7 desítek států v Paříži, které mají připravit návrh na vznik státu Palestina s hlavním městem Jeruzalémem. Podle návrhu by se město Jeruzalém mělo dostat pod dohled mezinárodních sil a OSN, které by dohlédly na multinárodní správu tohoto biblického města. No, a v Tel Avivu si neberou servítky a už pohrozili, že každá země, která případný vznik Palestiny podpoří v Paříži, čekají od Izraele mohutné sankce. První byl jmenován Nový Zéland, který je v současné době nestálým členem RB OSN a rezoluci proti Izraeli podpořil. Není specifikováno, jaké sankce by to měly být, ale vzhledem k tomu, že Izrael kontroluje celosvětový bankovní a úvěrový trh, tak by šlo právě o sankce ve vztahu k půjčkám a úvěrům na kapitálových trzích.

To ale není celý obrázek skládačky. Mezi svátky došlo od Obamy k dalšímu úderu. Obama vyhostil z USA celkem 35 ruských diplomatů, a to prý kvůli tomu, že měli prsty v hackerských útocích na servery Demokratické strany. Opřel se o důkazy, které poskytla CIA, ale odborníci důkazy zpochybňují, že z nich nelze nijak vysledovat, že útok byl veden z Ruska, a už vůbec ne, že by byl veden někým z vypovězených ruských diplomatů, přičemž někteří z nich přijeli do USA až poté, co byly emaily demokratů hacknuty. Bílý dům se podle mluvčího opírá o svědectví jistého zdroje, informátora, který Bílému domu poskytl linku a tip na ruské diplomaty, že oni za tím vším stojí. Takže nejde o důkazy technického charakteru, ale o důkazy svědka, jehož totožnost prý prezident Obama zná a také CIA. Ale kvůli utajení není možné uvést více. Je to stejné, jako kdybyste stáli před soudem, ale nesměli jste se dozvědět, kdo proti vám svědčí a jaké důkazy předkládá. Donald Trump vzápětí na Twitteru ocenil Vladimira Putina za zdrženlivost, že nevyhostil v odvetě americké diplomaty.

Trump má důkazy o tom, že servery hacknul někdo jiný

A čepici s korunou tomu dnes nasadil Donald Trump, který uvedl, že on sám má přístup k informacím o celé kauze, a že rozhodně hackerský útok nelze připsat Rusům, ale možná někomu jinému. Vzápětí dodal, že chce mít jako prezident skvělé vztahy s Ruskem, ale také s Čínou. Tyto výroky ihned začal řešit americký mainstream, kam tím asi Trump míří. Výroky budoucího prezidenta ve vztahu k Rusku jsou konzistentní a znovu se potvrzuje, že pro Trumpa jsou skvělé vztahy s Ruskem naprostou prioritou. Na americké alternativě se zcela otevřeně hovoří o tom, že útoky na servery Hillary Clinton, Johna Podesty a Demokratické strany byly provedeny lidmi zevnitř státu, tzv. inside job. Podle názorů stojí za útoky skupina lidí napojená v CIA a NSA na představitele, kteří spatřují v „Obamizaci“ země velké nebezpečí. Jak už zaznělo i na CNN od bývalého šéfa Trumpovy kampaně Paula Manaforta, takových lidí jako je Edward Snowden je v NSA a v CIA mnohem více a mají mnohem větší moc, než právě whistleblower Snowden. Nechtěli, aby Hillary vyhrála a pokračovala v Obamově globalizační politice v USA.

Ale to zajímavé zůstává jinde. Donald Trump prohlásil o OSN, že je to zábavný debatní klub, do kterého USA přispívají moc penězi, a že by se s tím mělo skoncovat. A vzápětí začal americký mainstream spekulovat a řešit téma, které v minulosti už zaznívalo. Podle pozorovatelů situace v USA prý hrozí, že OSN by mohlo vyslyšet názory, že pokud by USA přestaly hrát hlavní finanční roli hostitelské země OSN, že by se centrála mohla přesunout jinam, do Evropy. V této souvislosti se nově hovoří o Paříži, Zurichu, Vídni a Praze. Největší ambice má Paříž, která se dlouho snažila o to, aby centrum OSN bylo právě tam. Paříž je v čele pořádání zasedání OSN, naposledy to byla klimatická konference, teď to bude zasedání kvůli Palestině. Ovšem Paříž by na sebe strhla velmi značnou moc, a to Berlín nepřipustí. A nelíbilo by se to ani Číně.

Globalisté v USA balí v OSN kufry, míří do Paříže nebo do Prahy?

Čína si pro vstup do Evropy vybrala Prahu a ne náhodou je právě Praha centrem globalizačních snah. Jenže stejně tak je Praha centrem světového židovstva. A Praha je i pod kuratelou a kontrolou Berlína. Fakticky by tak Praha mohla být spatřována jako skvělé multikulturní centrum, doslova ideální pro OSN. Jaké by to mělo důsledky, to je předčasné spekulovat, ale precedens tu už máme, globalisté umístili do Prahy centrum navigačního systému Galileo. V Praze podepsali Putin a Obama odzbrojovací smlouvu, Praha je přijatelná pro Berlín i Moskvu. Souvislosti jsou opravdu dechberoucí. Ovšem celé to odstartoval Obama poté, co se nepodařilo okrást Donalda Trumpa o jeho volební vítězství.

Přepočty hlasů buď vůbec nebyly soudy povoleny a ve Wisconsinu po přepočtu dokonce dostal Donald Trump více hlasů. Nepovedlo se ani přemluvit volitele a ti před Vánoci potvrdili Trumpa jako vítěze. Takže globalistům a Obamovi nezůstaly v ruce žádné jiné karty, než karty s politikou spálené země. Globalisté pověřili Obamu, aby začal likvidovat moc a pozici USA ve světě ještě předtím, než opustí Bílý dům, aby začal pálit mosty a bourat americké a spolu s nimi izraelské pozice ve světě. Zároveň s tím, aby začal útočit na Rusko a vypovězením ruských diplomatů aby rozeštval Putina proti USA a proti Trumpovi. Vladimir Putin se ale nenechal nachytat a k odvetě proti USA nepřistoupil, dokonce pozval děti amerických diplomatů v Moskvě na jolku a připomněl, že on se bude bavit už jenom s novým prezidentem USA. A právě Donald Trump tento balónek dnes Putinovi s láskou vrátil, když zpochybnil obvinění z ruské úlohy v hacknutých serverech a když zopakoval, že chce mít s Ruskem jen skvělé vztahy.

Čekání na Trumpa

Izrael teď s napětím počítá dny a hodiny, než se stane Trump prezidentem 20. ledna. Globalisté do tohoto data budou finišovat a budou se snažit útočit proti Izraeli a Obama se bude snažit likvidovat USA zevnitř, protože to není jeho vlast a jeho domov, jak ukazují poslední důkazy. Barack Obama je keňský občan Barry Soetoro, už bez jakýchkoliv pochybností. Nemá vztah k zemi a lásku k vlasti, je typickým globalistou, který udělá, co je nutné, pokud mu k tomu dají globalisté příkaz. Chová se stejně k USA, jako se chová Angela Merkel k Německu. Čím hůře pro vlastní zemi, tím lépe pro globalisty. Barack Obama končí v pozici prezidenta USA a může za sebou nechat spálenou zemi, může oslabit moc USA a postavení Izraele. Z těchto kroků je patrné, že globalisté panikaří a chtějí narychlo, ještě než přijdou odchodem Obamy z funkce o kontrolu nad chodem USA, zlikvidovat a poškodit mocenské postavení USA, Ruska a Izraele společně a dohromady.

Pouze se tím potvrzují moje dřívější prognózy, že USA, Rusko a Izrael budou v budoucím rozdělení světa stát na společné straně světového mocenského hřiště. USA bude zajišťovat technologie a spotřebu, Rusko bude zajišťovat zdroje v lepším postavení, než nabízelo NWO a Izrael bude zajišťovat finance a kontrolu světových kapitálových trhů s důrazem na uchování dolaru pod kontrolou sionisty ovládaného FEDu. Číně má zůstat role laciné manufaktury, jako dosud. Turecku bude nabídnut ze strany Ruska vojenský mandát k blokaci Kurdů. Donald Trump hodí Kurdy přes palubu výměnou za podporu od Izraele a Ruska k blokaci Íránu a tím k ochraně Izraele.

Globalisté evakuují pozice v USA, Obama odpaluje nálože pod USA

Odchod globalistů z USA po dochodu Obamy je na spadnutí. Obama se chová v této chvíli jako vykonavatel vůle globalistů, kteří vědí, že už nemůžou situaci zvrátit a proto dali povel k evakuaci a k vyhození plavidla do povětří, aby se nedostalo do rukou nepříteli (Trumpovi a americkým národním elitám). Přesně takto to působí a není to daleko od pravdy. Donald Trump nebude jenom izolacionista, ale i ochránce Izraele a partner Ruska. Pro globalisty je něco takového naprosto nepřijatelné. Hrozí jim totiž upevnění světového sionismu, upevnění systému Pax Americana, upevnění petrodolaru a juandolaru a především sblížení Moskvy a Washingtonu ke vzájemné spolupráci. Dá se proto očekávat, že do 20. ledna se dočkáme od Obamy, OSN a globalistů ještě dalších útoků proti Rusku, USA a Trumpovi.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj a převzetí: http://aeronet.cz/news/rezoluce-osn-2334-je-pocatkem-ofenzivy-globalistu-proti-celosvetovemu-sionismu-a-izraeli-bude-se-sidlo-osn-stehovat-do-prahy-trump-naznacil-ze-na-servery-demokratu-neutocili-rusove-ale-cia/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTohle vám v České televizi neukázali. Takto se u nás chovají imigranti...   
Pridal tk Pondělí 02 leden 2017 - 06:38:52 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Od dnešního dne začíná působit na Ministerstvu vnitra České republiky útvar pro cenzuru nezávislých a pravdivých informací. Podle zkorumpovaných a provládních medií, které podporují zločinný režim zde vládnoucí, jde prý údajně o proruské weby!

Tento cenzurní útvar chce údajně napravovat nepravdivé informace, které jsou veřejnosti z těchto webů poskytovány! (pozn. redakce: mezi údajné lživé weby má patřit i tento náš zpravodajský web INFOKURÝR.cz) Zajímavé však na tom bude to, jak bude postupovat tento nový cenzurní útvar ve věci zatajovaných a lživých informací z veřejnoprávních médií! Popřípadě Babišovo mediálního impéria! Budeme vše velice pozorně sledovat a veřejnost informovat.

Každopádně se podívejte na video a informace, které nám právě státní média zatajují! Stojí to za to!Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMuslimský fanatik zbaběle a zákeřně zavraždil českou ženu, maminku malého syna   
Pridal tk Pondělí 02 leden 2017 - 06:30:50 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vážení spoluobčané, milé dámy a pánové,

po léta, rok co rok píšu k novému roku texty, v nichž se pokouším vyjádřit nějaký dobrý pocit a sílu k nadcházejícímu novému roku.

Přiznám se, že většinou jsem ty naděje do lepších světlých zítřků opíral jen o touhu, abychom skutečně byli lepší, a naději, že když budeme chtít tak lepší život mít budeme. Nic se na tom nemění, jen tento nový rok přináší daleko silnější naději, že máme naději se mít lépe, ale dokonce, že vůbec přežijeme.

Ke šťastnému životu potřebujeme zdraví a život - život v míru. A může to znít, jako sebevětší klišé. A věřte mi, že od kubánské krize v šedesátých letech jsme nebyli tak blízko skutečné světové jaderné válce, jako v posledních několika letech a měsících.

Uplynulá léta byla ve znamení rostoucí válečné agresivity Spojených států a jejich vazalů v severoatlantické alianci. Obama bombardoval sedm suverénních zemí, podařilo se vyvolat několik občanských válek, a to i v Evropě na hranicích s Ruskem, podařilo se přivolat migrační vlnu muslimských a černošských kolonistů, kteří zaplavili Evropu. Vojska NATO postupně obklíčila Rusko a vlády USA a Evropské unie urputně stupňovaly agresivní politiku vůči Rusku a připravovali v dezinformačních kampaních evropské národy na válku s Ruskem.

A krize vyvrcholila, když člen NATO Turecko bezdůvodně sestřelil nad cizím územím ruské letadlo. Skutečně jen obrovská zdrženlivost ruské vlády nedovolila, aby vyšel válečný scénář. Ale dalo se čekat, že když nevyšla jedna provokace, přijde další až do trpkého konce.

Americké prezidentské volby udělaly nečekaný střih. Zvítězil nejméně čekaný kandidát – Donald Trump. Zvítězil člověk, kterého americká celostátní média před volbami názorově srovnávala s francouzskou Marine Le Pen a Okamurou z České republiky.

Jsem rád, že zvítězil člověk, kterého jsem od počátku veřejně podporoval, a který prohlásil, že nebude stěhovat do Evropy ani rakety, ani další tanky a bombardéry, ale že si s ruským prezidentem Putinem sedne, a za půl hodiny bude konec celé válečné éry.

Pro nás Evropany je to nejlepší zpráva desetiletí, protože naše sebelepší předsevzetí by nezvrátila válečnické choutky lidí, jako jsou Bushové, rodina Clintonových, nebo Barack Hussein Obama.

Pro nás v malé středoevropské zemi není správnou cestou konfrontace a zvyšování napětí, ale mír a vzájemně výhodná spolupráce se všemi národy. A my dnes na prahu nového roku máme ty nejlepší vyhlídky, že tento rok bude ve znamení míru.

Vážení spoluobčané - omluvte mne, že tak velký čas věnuji vzdálené cizině, ale sebevětší růst HDP nevzkřísí jediného zabitého člověka.

My už v jedné válce jsme, ve válce, kterou jmenovitě i České republice vyhlásili muslimové z takzvaného islámského státu Daeš.

Nemylme se tvrzením, že nás se to netýká. Nejen, že nám ta odporná islamistická havěť válku vyhlásila a podařilo se jim už zavraždit v Evropě prvního českého občana. Muslimský fanatik zbaběle a zákeřně zavraždil minulý měsíc českou ženu, maminku malého syna. Pamatujme přitom, že takové odporné jednání svaté muslimské texty nejen schvalují, ale přímo samozvaný prorok Mohamed je věřícím přikazuje.

Vážení spoluobčané, letos nás v České republice krom jiného čekají na podzim klíčové parlamentní volby. Nebudu tady žádat vaše hlasy, ale zcela bez ostychu vás vyzývám, nevolte ty, kteří byli vytrvale slepí a hluší k nebezpečí, které se k nám po desetiletí valí z muslimského světa.

Současný ministr zahraničí Lubomír Zaorálek z ČSSD řekl, cituji: "Doufal jsem, že se český občan v Evropě nikdy nestane obětí teroristického útoku“. Konec citátu.

A já na to říkám - chápu, že v české nebo moravské hospodě by bylo takové naivní a hloupé vyjádření ministra vlády na pár facek, ale je to horší - to je na ústavní léčbu. Islám nerozlišuje mezi Francouzem nebo českým občanem - rozlišuje jen jedno: na ty, kdo slepě věří v Mohameda a jeho přikázání, a na zbytek, který je lovná zvěř určená k převýchově nebo vyhubení. Třetí cesty v islámu není.

Drazí spoluobčané, navzdory všemu co nám hrozí, věřím, že je v našich silách ubránit bezpečnou zemi pro nás a naše děti. Mír a bezpečí musí být naší absolutní prioritou. Musíme se postavit šíření nenávisti a náboženskému fašismu.

A jako vždy je to jen v našich rukou a dnes, kdy USA přestanou vyzbrojovat islamisty, máme naopak ty největší šance válku s Islámem vyhrát. Abychom ji vyhráli, musíme ovšem v prvé řadě pochopit, že v ní už dávno jsme.

Přeji vám i vašim blízkým v novém roce hodně zdraví, dobrou náladu a co největší dávku zdravého rozumu - naše země to potřebuje jako sůl.

Autor: Tomio Okamura

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Kyjevě zadrželi Rusa, po němž pátral Interpol   
Pridal tk Pondělí 02 leden 2017 - 06:07:59 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ruský občan, který byl v databázi hledaných osob Interpolu kvůli své účasti na teroristické činnosti, byl zadržen na kyjevském letišti Boryspil. Oznámila to Státní pohraniční služba Ukrajiny.

Podle pohraniční služby pětatřicetiletý ruský občan byl zadržen minulý večer, když se snažil odbavit na let Istanbul-Kyjev.

„Občan Ruské federace byl v květnu 2015 zařazen na seznam mezinárodně hledaných osob Interpolu v souvislosti se zločiny, které jsou spojeny s účastí v teroristické skupině," stojí v prohlášení pohraniční služby. Zadržený muž byl předán policejním orgánům.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJihokorejské vojenské letadlo omylem shodilo do moře rakety, torpéda a miny   
Pridal tk Pondělí 02 leden 2017 - 06:05:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jihokorejské vojenské letadlo Lockheed P-3CK omylem shodilo protilodní rakety Harpuna, torpéda a hlubinné miny během letu nad Japonským mořem, informuje agentura Renhap s odkazem na vojenský zdroj.

„Jeden z členů posádky omylem stiskl tlačítko shození zbraní," sdělil oficiální mluvčí.

Rakety spadly, podle zprávy, do vody 30 km od východního pobřeží Jižní Koreje. Nablízku byl jeden rybářský člun, ale poškozen nebyl. Vojenské námořnictvo sdělilo, že zbraň nebyla nabita a riziko výbuchu neexistovalo.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponÍrán zablokoval mobilní hru Clash of Clans   
Pridal tk Pondělí 02 leden 2017 - 06:01:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Íránské ministerstvo spravedlnosti zablokovalo hru pro smartphony Clash of Clans (bitva klanů). Informoval o tom portál TechCrunch. Rozhodnutí bylo přijato na základě zprávy psychologů, ve které stojí, že hra propaguje násilí a provokuje „konflikty mezi klany".

Podle expertů hra má negativní dopad na dětské chování. Alespoň jednou si hru Clash of Clans zahrály dvě třetiny íránských hráčů. Mnozí z nich upadli do vážné závislosti.

V srpnu se Írán stal první zemí, kde byla zakázána hra PokemonGo. Íránské úřady se rozhodly zakázat herní aplikaci rozšířené reality kvůli bezpečnosti: hra měla zakomponovaný systém geolokace sledující pohyb mobilních uživatelů. Hra Clash of Clans byla vyvinuta společností Supercell. V íránské herní komunitě se domnívají, že úřady zablokují i další její herní produkt Clash Royale.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZ Washingtonu v neděli odletělo letadlo s ruskými diplomaty   
Pridal tk Pondělí 02 leden 2017 - 05:58:45 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Letadlo s ruskými diplomaty, kteří byli vypovězeni americkou administrativou, vyletělo z Washingtonu. Oznámila v neděli tisková služba ruského velvyslanectví.

„Letadlo vzlétlo, všichni odletěli," uvedli ve velvyslanectví. V tiskové službě dodali, že „před odletem kapitán letu oznámil, že všichni děti letící do Moskvy jsou pozvání do Kremlu na vánoční představení."

Administrativa Baracka Obamy zavedla dříve sankce vůči několika ruským úřadům, společnostem a fyzickým osobám. Na seznamu jsou mj. FSB a GRU. Kromě toho oznámil Bílý dům vypovězení ze země 35 diplomatů.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponIS plánuje nasazení chemických zbraní ve Velké Británii   
Pridal tk Pondělí 02 leden 2017 - 05:55:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Teroristická fronta Islámský stát plánuje teroristické útoky ve Velké Británii s nasazením chemických zbraní, řekl náměstek britského ministra vnitra Ben Wallace.

„Cílem IS jsou nepochybně útoky s velkým počtem obětí. Nemají morální zábrany, jež by nedaly nasadit chemické zbraně proti civilistům," prohlásil Wallace v interview pro list The Sunday Times.

Náměstek ministra poznamenal, že nemá na mysli konkrétní plán IS, ale jeho eventuální ambice. „Viděli jsme zprávy o použití chemických zbraní v Iráku a Sýrii. Viděli jsme, že to chtějí udělat také v Evropě," řekl.

Jako důkaz uvedl zatčení členů buňky IS v Maroku, kterým byly zabaveny toxické chemické a biologické látky. List také sdělil s odkazem na britskou rozvědku, že bojovníci IS dokáží samostatně vyrobit yperit a konali pokusy s biologickými zbraněmi.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Kolíně nad Rýnem bala policií zadržena stovky mužů afrického původu   
Pridal tk Pondělí 02 leden 2017 - 05:53:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Policie Kolína nad Rýnem v noci na 1. leden zadržela několik stovek lidí, pravděpodobně afrického původu, během operace, jež měla předejít násilí a krádežím. Informovala o tom agentura Associated Press.

Podle agentury AP k policejní operaci došlo na dvou hlavních městských nádražích. Policie prováděla výslechy a kontrolovala průkazy totožnosti zadržených osob.

Úřady se rozhodly nasadit 1500 policistů pro zajištění veřejného pořádku během silvestrovských oslav. Jedná se o reakci na ostrou kritiku z minulého roku, kdy během loňských oslav došlo k řadě sexuálních útoků a krádeží, ze kterých byli obviňováni přistěhovalci z Afriky.

AP rovněž dodává, že mnozí uživatelé sociálních sítí kritizovali postup policistů za to, že zadržovali lidi pouze kvůli jejich vzhledu. Podle AP k nedělnímu ránu policie v Kolíně obdržela dvě zprávy o útocích sexuálního charakteru proti ženám. Jeden muž již byl zatčen.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2017
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.8490 sec,0.6606 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,997kB