Z domova - Info kuryr
Muslimský fanatik zbaběle a zákeřně zavraždil českou ženu, maminku malého syna   
Pridal tk Pondělí 02 leden 2017 - 06:30:50 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  
Vážení spoluobčané, milé dámy a pánové,

po léta, rok co rok píšu k novému roku texty, v nichž se pokouším vyjádřit nějaký dobrý pocit a sílu k nadcházejícímu novému roku.

Přiznám se, že většinou jsem ty naděje do lepších světlých zítřků opíral jen o touhu, abychom skutečně byli lepší, a naději, že když budeme chtít tak lepší život mít budeme. Nic se na tom nemění, jen tento nový rok přináší daleko silnější naději, že máme naději se mít lépe, ale dokonce, že vůbec přežijeme.

Ke šťastnému životu potřebujeme zdraví a život - život v míru. A může to znít, jako sebevětší klišé. A věřte mi, že od kubánské krize v šedesátých letech jsme nebyli tak blízko skutečné světové jaderné válce, jako v posledních několika letech a měsících.

Uplynulá léta byla ve znamení rostoucí válečné agresivity Spojených států a jejich vazalů v severoatlantické alianci. Obama bombardoval sedm suverénních zemí, podařilo se vyvolat několik občanských válek, a to i v Evropě na hranicích s Ruskem, podařilo se přivolat migrační vlnu muslimských a černošských kolonistů, kteří zaplavili Evropu. Vojska NATO postupně obklíčila Rusko a vlády USA a Evropské unie urputně stupňovaly agresivní politiku vůči Rusku a připravovali v dezinformačních kampaních evropské národy na válku s Ruskem.

A krize vyvrcholila, když člen NATO Turecko bezdůvodně sestřelil nad cizím územím ruské letadlo. Skutečně jen obrovská zdrženlivost ruské vlády nedovolila, aby vyšel válečný scénář. Ale dalo se čekat, že když nevyšla jedna provokace, přijde další až do trpkého konce.

Americké prezidentské volby udělaly nečekaný střih. Zvítězil nejméně čekaný kandidát – Donald Trump. Zvítězil člověk, kterého americká celostátní média před volbami názorově srovnávala s francouzskou Marine Le Pen a Okamurou z České republiky.

Jsem rád, že zvítězil člověk, kterého jsem od počátku veřejně podporoval, a který prohlásil, že nebude stěhovat do Evropy ani rakety, ani další tanky a bombardéry, ale že si s ruským prezidentem Putinem sedne, a za půl hodiny bude konec celé válečné éry.

Pro nás Evropany je to nejlepší zpráva desetiletí, protože naše sebelepší předsevzetí by nezvrátila válečnické choutky lidí, jako jsou Bushové, rodina Clintonových, nebo Barack Hussein Obama.

Pro nás v malé středoevropské zemi není správnou cestou konfrontace a zvyšování napětí, ale mír a vzájemně výhodná spolupráce se všemi národy. A my dnes na prahu nového roku máme ty nejlepší vyhlídky, že tento rok bude ve znamení míru.

Vážení spoluobčané - omluvte mne, že tak velký čas věnuji vzdálené cizině, ale sebevětší růst HDP nevzkřísí jediného zabitého člověka.

My už v jedné válce jsme, ve válce, kterou jmenovitě i České republice vyhlásili muslimové z takzvaného islámského státu Daeš.

Nemylme se tvrzením, že nás se to netýká. Nejen, že nám ta odporná islamistická havěť válku vyhlásila a podařilo se jim už zavraždit v Evropě prvního českého občana. Muslimský fanatik zbaběle a zákeřně zavraždil minulý měsíc českou ženu, maminku malého syna. Pamatujme přitom, že takové odporné jednání svaté muslimské texty nejen schvalují, ale přímo samozvaný prorok Mohamed je věřícím přikazuje.

Vážení spoluobčané, letos nás v České republice krom jiného čekají na podzim klíčové parlamentní volby. Nebudu tady žádat vaše hlasy, ale zcela bez ostychu vás vyzývám, nevolte ty, kteří byli vytrvale slepí a hluší k nebezpečí, které se k nám po desetiletí valí z muslimského světa.

Současný ministr zahraničí Lubomír Zaorálek z ČSSD řekl, cituji: "Doufal jsem, že se český občan v Evropě nikdy nestane obětí teroristického útoku“. Konec citátu.

A já na to říkám - chápu, že v české nebo moravské hospodě by bylo takové naivní a hloupé vyjádření ministra vlády na pár facek, ale je to horší - to je na ústavní léčbu. Islám nerozlišuje mezi Francouzem nebo českým občanem - rozlišuje jen jedno: na ty, kdo slepě věří v Mohameda a jeho přikázání, a na zbytek, který je lovná zvěř určená k převýchově nebo vyhubení. Třetí cesty v islámu není.

Drazí spoluobčané, navzdory všemu co nám hrozí, věřím, že je v našich silách ubránit bezpečnou zemi pro nás a naše děti. Mír a bezpečí musí být naší absolutní prioritou. Musíme se postavit šíření nenávisti a náboženskému fašismu.

A jako vždy je to jen v našich rukou a dnes, kdy USA přestanou vyzbrojovat islamisty, máme naopak ty největší šance válku s Islámem vyhrát. Abychom ji vyhráli, musíme ovšem v prvé řadě pochopit, že v ní už dávno jsme.

Přeji vám i vašim blízkým v novém roce hodně zdraví, dobrou náladu a co největší dávku zdravého rozumu - naše země to potřebuje jako sůl.

Autor: Tomio Okamura

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Kyjevě zadrželi Rusa, po němž pátral Interpol   
Pridal tk Pondělí 02 leden 2017 - 06:07:59 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  
Ruský občan, který byl v databázi hledaných osob Interpolu kvůli své účasti na teroristické činnosti, byl zadržen na kyjevském letišti Boryspil. Oznámila to Státní pohraniční služba Ukrajiny.

Podle pohraniční služby pětatřicetiletý ruský občan byl zadržen minulý večer, když se snažil odbavit na let Istanbul-Kyjev.

„Občan Ruské federace byl v květnu 2015 zařazen na seznam mezinárodně hledaných osob Interpolu v souvislosti se zločiny, které jsou spojeny s účastí v teroristické skupině," stojí v prohlášení pohraniční služby. Zadržený muž byl předán policejním orgánům.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJihokorejské vojenské letadlo omylem shodilo do moře rakety, torpéda a miny   
Pridal tk Pondělí 02 leden 2017 - 06:05:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  
Jihokorejské vojenské letadlo Lockheed P-3CK omylem shodilo protilodní rakety Harpuna, torpéda a hlubinné miny během letu nad Japonským mořem, informuje agentura Renhap s odkazem na vojenský zdroj.

„Jeden z členů posádky omylem stiskl tlačítko shození zbraní," sdělil oficiální mluvčí.

Rakety spadly, podle zprávy, do vody 30 km od východního pobřeží Jižní Koreje. Nablízku byl jeden rybářský člun, ale poškozen nebyl. Vojenské námořnictvo sdělilo, že zbraň nebyla nabita a riziko výbuchu neexistovalo.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  1 [2] 3 4 5
Hledat Info kuryr
Datum / Čas
 
Vítejte,
Uživatelské jméno:

Heslo:
Pamatuj si mě

[ ]
[ ]
Novinky pro 2017
Počítadlo
Dnes na této stránce ...
celkem: 1267
unikátních: 456

Celkem na této stránce ...
celkem: 5343854
unikátních: 2064283

Stránka ...
celkem: 5582988
unikátních: 2053725
Reklama
 

Facebook KURÝR

Wedos

NovyCas.org - Vaše cesta z dluhů

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.cz


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:1.2201 sec,0.0786 z toho dotazů.Dotazů v DB:28. Použitá paměť:1,675kB