Ze světa - Info kuryr
Írán zablokoval mobilní hru Clash of Clans   
Pridal tk Pondělí 02 leden 2017 - 06:01:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  
Íránské ministerstvo spravedlnosti zablokovalo hru pro smartphony Clash of Clans (bitva klanů). Informoval o tom portál TechCrunch. Rozhodnutí bylo přijato na základě zprávy psychologů, ve které stojí, že hra propaguje násilí a provokuje „konflikty mezi klany".

Podle expertů hra má negativní dopad na dětské chování. Alespoň jednou si hru Clash of Clans zahrály dvě třetiny íránských hráčů. Mnozí z nich upadli do vážné závislosti.

V srpnu se Írán stal první zemí, kde byla zakázána hra PokemonGo. Íránské úřady se rozhodly zakázat herní aplikaci rozšířené reality kvůli bezpečnosti: hra měla zakomponovaný systém geolokace sledující pohyb mobilních uživatelů. Hra Clash of Clans byla vyvinuta společností Supercell. V íránské herní komunitě se domnívají, že úřady zablokují i další její herní produkt Clash Royale.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZ Washingtonu v neděli odletělo letadlo s ruskými diplomaty   
Pridal tk Pondělí 02 leden 2017 - 05:58:45 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  
Letadlo s ruskými diplomaty, kteří byli vypovězeni americkou administrativou, vyletělo z Washingtonu. Oznámila v neděli tisková služba ruského velvyslanectví.

„Letadlo vzlétlo, všichni odletěli," uvedli ve velvyslanectví. V tiskové službě dodali, že „před odletem kapitán letu oznámil, že všichni děti letící do Moskvy jsou pozvání do Kremlu na vánoční představení."

Administrativa Baracka Obamy zavedla dříve sankce vůči několika ruským úřadům, společnostem a fyzickým osobám. Na seznamu jsou mj. FSB a GRU. Kromě toho oznámil Bílý dům vypovězení ze země 35 diplomatů.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponIS plánuje nasazení chemických zbraní ve Velké Británii   
Pridal tk Pondělí 02 leden 2017 - 05:55:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  
Teroristická fronta Islámský stát plánuje teroristické útoky ve Velké Británii s nasazením chemických zbraní, řekl náměstek britského ministra vnitra Ben Wallace.

„Cílem IS jsou nepochybně útoky s velkým počtem obětí. Nemají morální zábrany, jež by nedaly nasadit chemické zbraně proti civilistům," prohlásil Wallace v interview pro list The Sunday Times.

Náměstek ministra poznamenal, že nemá na mysli konkrétní plán IS, ale jeho eventuální ambice. „Viděli jsme zprávy o použití chemických zbraní v Iráku a Sýrii. Viděli jsme, že to chtějí udělat také v Evropě," řekl.

Jako důkaz uvedl zatčení členů buňky IS v Maroku, kterým byly zabaveny toxické chemické a biologické látky. List také sdělil s odkazem na britskou rozvědku, že bojovníci IS dokáží samostatně vyrobit yperit a konali pokusy s biologickými zbraněmi.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  1 2 [3] 4 5
Hledat Info kuryr
Datum / Čas
 
Vítejte,
Uživatelské jméno:

Heslo:
Pamatuj si mě

[ ]
[ ]
Novinky pro 2017
Počítadlo
Dnes na této stránce ...
celkem: 1240
unikátních: 444

Celkem na této stránce ...
celkem: 5343827
unikátních: 2064271

Stránka ...
celkem: 5582960
unikátních: 2053713
Reklama
 

Facebook KURÝR

Wedos

NovyCas.org - Vaše cesta z dluhů

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.cz


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3310 sec,0.1113 z toho dotazů.Dotazů v DB:28. Použitá paměť:1,668kB