Z domova - Info kuryr
Lidl letákovou reklamu s černochem z Etiopie převzal z německého portfolia. Kamiony Lidlu přitom pašují ve Francii migranty do Velké Británie. Německo se chce zbavit černého oblečení v Česku.   
Pridal tk Čtvrtek 05 leden 2017 - 06:57:31 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  
Lidl letákovou reklamu s černochem z Etiopie převzal z německého portfolia. Kamiony Lidlu přitom pašují ve Francii migranty do Velké Británie. Německo se chce zbavit černého oblečení v Česku. Bude se chtít zbavit v Česku i svých migračních černochů?

Obrovský skandál protlačování multikulti dnes otřásá celou Českou republikou. Řetězec Lidl začal do schránek rozesílat nabídkové letáky na oblečení a spodní prádlo s etiopským modelem a podle informací jde o francouzského občana Mustaffu Ardeye, který je imigrantem z Etiopie a dnes se živí fotomodelingem. Tuto informaci nám před chvílí zaslala jedna z pracovnic pražské reklamní agentury, jenž s námi spolupracuje a která nám potvrdila, že focení přišlo jako hotové portfolio z Německa pro Lidl. Na internetu o tomto muži nic není, žádná profesionální kolekce, takže tuto informaci musíme nejprve verifikovat. Ale je zjevné, že focení neprobíhalo v ČR, protože oblečení si „český Lidl sám nedělá“, jak nám kolegyně sdělila, tedy v tom smyslu, že si nefotí kolekce oblečení sami. „To chodí už hotové z centrály Lidlu z Německa“, uvedla na náš dotaz. České zastoupení Lidlu kolekci oblečení Livergy Urban Looks pouze převzalo. Společnost Lidl se podle všeho nechala inspirovat americkou reklamou na deodorant Old Spice, kde svalnatý černoch křičí, že žádný citron, ale použijte timber. Old Spice je americká značka a černoši k Americe patří, takže spotřebitele v ČR to asi neurazí, ale zde evidentně Lidl přestřelil.

Kolekce Livergy Urban Looks se prodává v Lidlu i ve Velké Británii, ale žádné černochy do letáků s oblečením britský Lidl nedává. Černošský model Lidlu z Etiopie vypadá opravdu jako migrant a uprchlík, to prostě je první věc, která spotřebitele napadne. Proč ale český Lidl přebírá fotomodelaci z německého portfolia? Může jít prostě jenom o pohodlí, dělá se to tak standardně se vším, že jedna reklama jede v několika zemích, pouze se změní hlasy a dabing reklamy anebo nápisy do různých jazyků. Co je průchodné v Německu, nemusí ale projít v Česku, které není tak multikulturně ještě obohaceno, jako nebohý Deutschland pod šílenou vládou Angely Merkel, která naštěstí tento rok konečně skončí a prohraje volby. Český občan je extrémně háklivý na provokace a dávat babičkám do schránek slevové letáky s černochem z Etiopie, to je opravdu úlet.

Etiopan v Německu nikoho nepřekvapí, v Česku je to ale FAIL!

Podle informací Novinky.cz se vedení Lidlu přiznává, že použilo pro kampaň, která běží ve více zemích, materiály a podklady z domova, ale také z ciziny. To tedy potvrzuje i naší informaci od kolegyně z mediální agentury, která pro Lidl v minulosti kampaně připravovala. Lidl na celou věc reaguje sluníčkově, že Evropa je multikulturní a Lidl se nebojí propagovat Etiopana na letácích, které právě v případě Lidlu jsou hlavním cílem zájmu důchodců v ČR. Jak se na to budou dívat starší zákazníci, to je otázka. Nabídka oblečení Livergy Urban Looks je však určena mladým lidem a vyobrazení „statného migranta“ je 4 dny po Silvestru možno chápat jako německý balónek na český spotřebitelský trh, jak reaguje na multikulturní kolekce oblečení.

Mezi migranty v Německu frčí hlavně černá. Všechno v černé barvě. Boty, kalhoty, mikiny, bundy, spodní prádlo. Je to možné vidět i v nákupních centrech, kde se obměnil sortiment od předminulého roku, přibylo hodně černého oblečení, černých šátků, riflí a také černých sukní. Nejde ale o nějakou novou vlnu Emo nebo Gothic, ale jde o reakci německého trhu na migrační vlnu a změnu nákupních stylů obyvatelstva. Němci se totiž bojí oblékat vyzývavě, takže pestré barvy jsou na ústupu a Němci volí šedou a černou. Když se podíváme na nabídku Lidlu a jeho Livergy Urban Looks, tak to jenom potvrzuje kopírování německého módního trendu.

Německý Lidl se chce v ČR zbavit skladových zásob černého oblečení

To není dobrý spotřebitelský signál. Lidl se snaží do ČR importovat německý styl v oblékání a nebojí se k tomu přibalit model s etiopským mladíkem. Podle názoru kolegy na marketing se německý Lidl „jen“ snaží na českém spotřebním trhu prodat zásoby černého oblečení, které v poslední době už je v Německu okoukané a Lidl očekává, že se Němci vrátí letos zpátky k barvám, alespoň se to očekává. Livergy Urban Looks s Etiopanem je tak reklama na výprodej zásob oblečení původně vyrobeného pro Německo a minulý rok, kde oděvní trh a konfekce upřednostňovala černou a šedou. Lidl k tomu napsal: „Jsme v Evropě v 21. století, kde spolu soužijí různé rasy. A protože Lidl najdete také po celé Evropě, nevidíme rozdíly. Čím více ze světa totiž poznáte, tím větší toleranci vůči jiným máte. Proto jsou naši modelové ze všech koutů světa…“

Já bych firmě Lidl vzkázal, že lidé v ČR nejsou v Evropě, ale u sebe doma! Evropu si laskavě Lidl může nechat do propagandistických agitek, protože realita je taková, že zákazník v ČR očekává české zboží, a když už není české, tak alespoň ty letáky by nemusely vzbuzovat dojem, že Lidl zahájil import migrantů na akci. Je sice pravda, že TV Nova má svého Korantenga a také Old Spice má svého černocha se svaly, ale pouštět v Česku mezi lidi letáky s Etiopanem a se spodním prádlem, to je opravdu marketingový úlet. Česko je země extrémně proti-migračně orientovaná a rozdráždit si zákazníky takovou provokací, to opravdu není dobrý nápad. Určitě se objeví i výzvy k bojkotu Lidlu, ale já bych spíš sledoval jinou věc, jestli se Lidl ponaučí a příště si dá pozor, anebo jestli bude v propagaci multikulti pokračovat. Protože to by potom byl důvod k masivnímu celoplošnému bojkotu tohoto řetězce. Do ČR Lidl žádné multikulti manýry tahat nesmí!

Ve Francii totiž byly zaznamenány případy, kdy řidiči kamionů Lidl ve spolupráci s pašeráky lidí nabízeli převoz uprchlíků z Calais ve Francii do Velké Británie. Za Íránce si pašeráci účtovali 5,000 liber, za Afghánce minimálně 3,000 liber, policie dosud kauzu vyšetřuje. Jak je možné, že zapečetěné kamiony šlo takto využívat, to není jasné a policie podezřívá i zaměstnance jednoho ze skladů Lidlu, který kamiony pečetil a podepisoval transportní deklarace. Nebo snad máme brzy čekat i na zásilku migrantů na slevové akci Lidlu, až se jednoho dne vysypou v ČR z kamionů tohoto řetězce?

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: http://aeronet.cz/news/lidl-letakovou-reklamu-s-cernochem-z-etiopie-prevzal-z-nemeckeho-portfolia-kamiony-lidlu-pritom-pasuji-ve-francii-migranty-do-velke-britanie-nemecko-se-chce-zbavit-cerneho-obleceni-v-cesku/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTomio Okamura a Ukradená revoluce (1-10)   
Pridal tk Čtvrtek 05 leden 2017 - 06:46:04 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  
Předseda SPD Tomio Okamura uveřejnil na svém youtubovém profilu sérii videí a komentářů vysvětlující některé deziformace šířené o sametovém předání moci a Václavu Havlovi polistopadovou politickou a mediální garniturou. Tento seriál navazuje na putovní výstavu téhož názvu a obsahu. Dosud uveřejněné části tohoto celkem 18ti-dílného seriálu jsou: Amnestie aneb Havlovy děti, Podpora vraždění jako odkaz Sametové revoluce, Sametová revoluce byla lidem ukradena, Výroky Václava Havla a realita, Ikona Václav Havel, Revoluce jako pimprlové představení, Revoluční pravidla dialogu, Už nikdy o nás bez nás, Demokracie – to je vláda spravedlnosti, Sociální spravedlnost = férovost.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBašta: Centrum podpory terorismu a hybridních hrozeb?   
Pridal tk Čtvrtek 05 leden 2017 - 06:28:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  
Tento paradoxní název nové instituce mě napadl, když jsem si přečetl příspěvky, které o problematice, jíž se nově vzniklá instituce na Ministerstvu vnitra bude zabývat, napsali Ingrid Romancovová a Jakub Janda jako zástupci mladšího pokolení bijců ruských špionů.

A spolu s nimi Eva s Michaelem Romancovem coby představitelé generace starší, již etablované a dostatečně okoukané na obrazovkách České televize. Základním úkolem totiž bude přesvědčit občany, že jsme (aniž bychom si toho všimli) v hybridní válce s Putinovým Ruskem. Píše v komentáři pro Prvnizpravy.cz Jaroslav Bašta.

Podstata této hybridní války podle nich tkví v tom, že náš nepřítel pomocí desinformačních webů (v zavedené demokracii by se nazývaly opozičními či protirežimními internetovými novinami) úspěšně přesvědčuje občany, že nám vládnou neschopní a zkorumpovaní politici, že Evropská unie trpí nedostatkem demokracie, že svým fungováním se začíná nebezpečně podobat Sovětskému svazu a jeho satelitům v poslední dekádě jejich existence, takže není schopma vyřešit ani jednu závažnou krizi. Ani bankovní, ani migrační, ani nastupující ekonomickou.

A proruští hybridní válečníci se neštítí ničeho. Předsedu Evropské komise Junckera pomlouvají, že je opilec, předsedu Evropského parlamentu Schulze, že je nevzdělanec a hrubián. Když evropské banky odmítnou úvěrovat antisystémové politické strany (např. Národní frontu Marine Le Pen), klidně se toho chopí soukromé banky ruské. A Putinem řízené desinformační weby nestydatě zveřejňují jinak neveřejné informace o migraci, jejím průběhu a jejích rizicích. Proto vznikl ten plán s Centrem boje proti terorismu a hybridním hrozbám.

Jeho prvým úkolem samozřejmě bude přesvědčit veřejnost, že jsme ve válce. Válce tak rafinovaně vedené, že ji dokáží odhalit jen takové instituce jako Evropské hodnoty Jakuba Jandy nebo Evropský rozhled Ingrid Romancovové, případně moudrý politický geograf Michael Romancov. Samozřejmě není možné, aby s takovou hydrou bojovaly pouze nadšenci z nevládních neziskových organizací, proto vzniklo ono zmíněné centrum jako zárodek příštího Orwellova Ministerstva Pravdy a Lásky pod vedením Evy Romancovové. To dodá váhu a finanční podporu názorům nadšených obhájců Evropských hodnot a zadupe do země šiřitele podvratných myšlenek. Konec konců, toho nejdůležitějšího vítězství už dosáhli, když se jim podařilo pojmenovat opoziční protirežimní weby, weby desinformačními a prokremelskými. Josef Goebels s Vasilem Bilakem v záhrobí tiše závidějí, že je něco podobného nenapadlo.

Věc však má jeden háček a ten se jmenuje Cesta k opaku. Velice přesně ji definoval biolog a filosof Stanislav Komárek, který si všiml záludnosti západního polárního myšlení. Jak ukázala historie, důsledné prosazování určitých idejí a politiky nakonec přináší pravý opak. A tak duchovně a nábožensky orientovaní jezuité vychovali racionální osvícence, ti zase svůj přímý opak – rozevláté romantiky, romantici kritické realisty, ti pak napomohli vzniku a rozvoji spiritismu, a tak dále. Funguje ještě jedno nebezpečné pravidlo – čím větší silou se prosazuje jeden směr, tím rychleji přichází jeho opak.

Obávám se, že jedno z těch období, kdy se svět převrací z nohou na hlavu, zažíváme právě dnes. Naše euroatlantická civilizace prosazuje svobodu, rovnost, nenásilnost, neustálý růst a blahobyt. V praxi to začíná vypadat úplně jinak. Svobodu a demokracii začíná nahrazovat zvůle samozvaných elit, které neuznávají jiný výsledek voleb než své vítězství, lidská práva jsou redukována na práva menšin a tím zachází na úbytě i rovnost. Tento proces velmi urychluje prosazování politické korektnosti. V jejím důsledku jsou určitým sociálním či etnickým skupinám tolerovány činy jinak trestné.

Nejlépe se tento jev dá ilustrovat na pachatelích atentátů za poslední dva roky (Charlie Hebdo, Paříž, Brusel, Nice, Berlín). Všichni měli za sebou kriminální minulost, všechny nějakou dobu sledovali pro podezření z terorismu, u posledních dvou z nepochopitelných důvodů nedošlo k jejich vyhoštění (zvláště pikantní je skutečnost, že o Anise Amniho tajná služba i policie ztratila zájem, když zjistila, že se nejspíše živí prodejem drog)... V důsledku faktické nerovnosti občanů před zákonem dostává na frak i další ideál – nenásilnost, protože nerovnost a násilí mohou zplodit jen ještě větší násilí. Protože je neustále zdůrazňován pozitivní vliv migrace, zamlčuje se, že její dopad může být stejně destruktivní jako sobeckost a nenažranost ekonomických elit. Zejména pro blahobyt a další modlu – neustálý růst.

Domyslím-li myšlenku Stanislava Komárka až do logického konce, euroatlantickou civilizaci čeká cesta do nového středověku, v němž bude vládnout ideologie a poměry ze sedmého století a jejich vyznavači. Nejspíš budeme tak zabráni do neviditelné války s vymyšleným nepřítelem, že to budeme považovat za Putinovu ďábelskou intriku a nikoli za důsledek naší zaslepenosti a zbabělosti. Jakub Janda a Romancovovi nám to tak nejspíš vysvětlí. A ono vznikající centrum pak bude fungovat v novém ministerstvu Lži a Nenávisti, jak velí logika cesty k opaku.

Jako optimista vidím ještě jednu možnost – ve volbách na podzim tuto pečlivě naplánovanou evropsky hodnotovou a politicky korektní budoucnost nakopeme do zadku. Zatím bychom měli důsledně kárat každého, kdo se ještě odváží opoziční protirežimní internetové noviny nazývat desinformačními weby.

Jaroslav Bašta

Zdroj: http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy.php?id=c35f8122-cf6b-11e6-9304-003048df98d0&language=cs&preview=true

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2 3 4 5
Hledat Info kuryr
Datum / Čas
 
Vítejte,
Uživatelské jméno:

Heslo:
Pamatuj si mě

[ ]
[ ]
Novinky pro 2017
Počítadlo
Dnes na této stránce ...
celkem: 1258
unikátních: 451

Celkem na této stránce ...
celkem: 5343845
unikátních: 2064278

Stránka ...
celkem: 5582979
unikátních: 2053720
Reklama
 

Facebook KURÝR

Wedos

NovyCas.org - Vaše cesta z dluhů

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.cz


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3284 sec,0.1437 z toho dotazů.Dotazů v DB:25. Použitá paměť:1,672kB