Z domova - Info kuryr
Všeci kradnú   
Pridal tk Sobota 07 leden 2017 - 06:31:29 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  
Bureš veřejně oznamoval zavedení webu, kam mají lidé udávat, pardon, hlásit, v kterých restauracích jim nebyla vydána účtenka. Lže stejně jako lhal, že Čapí hnízdo není jeho. Před nějakou delegací se chlubil, že jde o jeho nápad, aby nemusel děti vodit do ZOO. Podvodů má více, policie je údajně "vyšetřuje".

Na Čapím hnízdě je prakticky nulová návštěvnost, kromě občasných kongresů. Nocleh stojí přes pět tisíc, káva kolem stokoruny. Kdo z vás na to má? Hnízdo vůbec nesnížilo nezaměstnanost, jde o vyhozené dotace, které by měla EU požadovat zpět, protože nezaměstnanost tento projekt vůbec nesnížil.

Bureš veřejně jmenoval astroložku, jako důležitou osobu v této kauze. Tato mu radila, kdy má co začít dělat. Dotyčná však do dnešního dne nebyla policií vyslýchána. Je to náhoda, tak jako je náhoda, že slovenský soudce uvěřil dvěma estébákům a nikoli písemným dokumentům z ČR a SR?

Jestliže bylo nahlášeno přes 700 udání, pardon, hlášení, je to důkaz že EET lze obejít mnoha způsoby. Dalším důkazem je to, že v Chorvatsku se danové úniky vůbec nesnížily. Tam všechny malé hospůdky zanikly, a jen díky cestovnímu ruchu přežily pouze ty velké. Nechává-li Bureš ročně unikat kolem půl bilionu, pak mu nejde o daně, ale chce za každou cenu zničit doslova veškerou konkurenci. Tím pádem nemusí vyrábět kvalitní potraviny a jejich cena může být libovolně vysoká. Marxova teorie o jednom výrobci se plní.

Bureš zakazoval hazard a sám ho zavádí. Je-li měsíčně vydáno několik milionů stvrzenek, jakou máte naději na výhru?

Burešův slavný přebytek vůbec neexistuje, je to pouhá fikce. Loni EU proplatila předlonský nedoplatek 30 miliard, a loni zaplatila o 35 miliard víc díky vyšší zaměstnanosti. Celkem to dělá údajný "přebytek" 65 miliard. Ve skutečnosti byl realizován naplánovaný schodek 7O0 miliard. Kvůli neexistenci těchto peněz - "přebytku", nechtěl Bureš, aby se kamkoli investovaly, ani dluh by jimi nešel zaplatit. K vyššímu výběru daní pomohla konjunktura, která rekordně snížila nezaměstnanost, jaká byla v začátcích vlády dnes už nevolitelné ODS. Vždy bude kolem pěti procent nefachčenků. Katastrofou je, že utratil veškeré rezervy. Kde vezme peníze na případné živelní pohromy? Jako ministr financí /a údajně i ekonom /?!/, si plete obrat se ziskem. Jako správce více než bilionu korun vůbec nepočítá s tím, že konjunktura nepotrvá věčně. Skuteční ekonomové ví své, nejen o hrozícím krachu bank, katastrofálním dluhu v Itálii a Řecku...

Živnostníci, kromě rodiny, armády a hranic, jsou základem státu. Ničí-li se všechny tyto základy státu, spěje to ke katastrofě. Bureš dělá maximum pro zánik všech malých hospůdek, obchůdků, drobných firem, služeb, a řemeslníků. Výběr daní se bude postupně snižovat. Nezaměstnanost a zadluženost dosáhne rekordních čísel. Teprve potom oVčané pochopí. Nebude už pozdě?

Miroslav Petr

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTOHLE ČESKÁ TELEVIZE NIKDY NEUKÁŽE! "Uprchlíci" kradou v obchodech   
Pridal tk Sobota 07 leden 2017 - 06:23:50 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  
Co nikdy v České televizi neuvidíte! Uprchlíci kradou jako straky a policie si již s nimi neví rady.

Cenzura v České televizi a prorežimních médií běží na plný plyn. Občan se nesmí dovědět pravdu za žádnou cenu. Prostě z nás vychovávají tupé stádo, které se dá jejich cinknutým zpravodajství manipulovat.

Je tudíž již zřejmé proč si dnešní zločinný režim zřídil při ministerstvu vnitra cenzorský útvar! Jen proto, aby zabránil šíření pravdivých informací a poskytovatele těchto informací pak následně likvidoval. Nepřipomíná vám to něco?Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPutin se účastní dnešních oslav pravoslavných Vánočních svátků   
Pridal tk Sobota 07 leden 2017 - 06:09:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  
Ruský prezident Putin se dnešní noci účastnil oslav narození Ježíše Krista.

Pravoslavní křesťané slaví Vánoční svátky podle Juliánského kalendáře, tudíž Štědrý večer připadá na 6. ledna a Boží hod Vánoční na dnešní sobotu 7. ledna.

Po celém světě si proto dnes pravoslavní křesťané v chrámech připomínají narození Ježíše Krista při slavnostních bohoslužbách.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2 3 4
Hledat Info kuryr
Datum / Čas
 
Vítejte,
Uživatelské jméno:

Heslo:
Pamatuj si mě

[ ]
[ ]
Novinky pro 2017
Počítadlo
Dnes na této stránce ...
celkem: 1120
unikátních: 399

Celkem na této stránce ...
celkem: 5361687
unikátních: 2070844

Stránka ...
celkem: 5602796
unikátních: 2060415
Reklama
 

Facebook KURÝR

Wedos

NovyCas.org - Vaše cesta z dluhů

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.cz


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2758 sec,0.0777 z toho dotazů.Dotazů v DB:27. Použitá paměť:1,635kB