Ze světa - Info kuryr
Izraelský diplomat nazval Borise Johnsona za idiota   
Pridal tk Pondělí 09 leden 2017 - 03:31:45 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  
Izraelský diplomat Shai Masot označil britského ministra zahraničí Borise Johnsona za idiota. Taková charakteristika padla na schůzce s jednou britskou úřednicí. V neděli 8. ledna o tom napsaly noviny The Independent.

Masot se setkal s britskou úřednicí Marií Strizzolovou v jedné z londýnských restaurací v říjnu 2016. Třetím účastníkem schůzky byl člověk, kterého nazývají Robinem.

Jednalo se o přestrojeného novináře televize Al Jazeera, jenž předstíral, že zastupuje vůči Izraeli přátelsky naladěnou skupinu labouristů. A právě on nahrál celý rozhovor. Výsledky jeho šestiměsíčního vyšetřování byly zveřejněny právě dnes.

Izraelský diplomat prohlásil, že britský ministr zahraničí je „idiot, který neplní žádné dohody." Přitom ale dodal, že je „docela dobrej", protože podporuje Izrael. Dále se pak rozhovor stočil na jiné téma — jak „odstranit" několik poslanců včetně náměstka ministra zahraničí sira Alana Duncana, který je znám svým propalestinským postojem a svou kritikou Izraele. Izraelský velvyslanec v Británii Mark Regev podle Al Jazeery se již siru Duncanovi za celou událost omluvil.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDěti vyhoštěných ruských diplomatů z USA se zúčastnily novoročních svátků v Kremlu   
Pridal tk Pondělí 09 leden 2017 - 03:19:17 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  
Třicet rodin ruských diplomatů, jež se vrátily z USA, navštívily s dětmi novoroční představení v Kremlu, sdělila tisková mluvčí prezidentské kanceláře Jelena Krylovová.

„Dnes končí novoroční představení v Státním Kremelském paláci. Třicet rodin ruských diplomatů navštívily na prezidentovo pozvání Kremelský stromeček. Prezidentská kancelář poslala všem pozvání s ohledem na jejich přání, co se týče času a data," řekla Krylovová.

USA zablokovaly 30.prosince dva obytné areály, tak zvané vily ruského zastupitelství v New Yorku a ambasády ve Washingtonu, jež jsou ruským diplomatickým majetkem. 35 ruských diplomatů bylo vyhlášeno za persony non grata.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVe Francii byl představen další kandidát na prezidentský úřad   
Pridal tk Pondělí 09 leden 2017 - 03:17:00 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  
Bývalý bankéř a zakladatel hnutí Milovat Francii Olivier Régis oznámil, že bude kandidovat na francouzského prezidenta. Informovala o tom rozhlasová stanice France Info.

Podle stanice dvaapadesátiletý Régis získal podpisy 597 francouzských starostů a dalších volených úředníků. Dalších 150 mu slíbilo svou podporu. Přitom je nutné získat alespoň 500 podpisů. Régis prohlásil, že do konce předvolební kampaně se chce zaručit podporou tisíce úředníků.

Podle France Info do roku 2003 Régis působil v bankovním sektoru a pak se stal „obyčejným magistrátním úředníkem" ve francouzském departmentu Val-d'Oise. Je zakladatelem hnutí Milovat Francii, jež vystupuje proti fatalismu, populismu a extremismu. Régis vystupuje za vytvoření vlády národní jednoty, která má vzdorovat nebezpečí, jež podle něj vychází ze strany Národní fronta, v jejímž čele stojí prezidentská kandidátka Marine Le Penová.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2 3
Hledat Info kuryr
Datum / Čas
 
Vítejte,
Uživatelské jméno:

Heslo:
Pamatuj si mě

[ ]
[ ]
Novinky pro 2017
Počítadlo
Dnes na této stránce ...
celkem: 1239
unikátních: 443

Celkem na této stránce ...
celkem: 5343826
unikátních: 2064270

Stránka ...
celkem: 5582959
unikátních: 2053712
Reklama
 

Facebook KURÝR

Wedos

NovyCas.org - Vaše cesta z dluhů

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.cz


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.4549 sec,0.1219 z toho dotazů.Dotazů v DB:28. Použitá paměť:1,668kB