Ze světa - Info kuryr
Trump během inaugurace odmítl služby 89letého hlasatele   
Pridal tk Úterý 10 leden 2017 - 05:28:45 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  
Zvolený prezident USA Donald Trump odmítl služby 89letého Charlieho Brotmana, který komentoval inaugurace během posledních 60 let. Informuje o tom televizní kanál ABC7 News.

Místo Brotmana se hlasem inaugurační přehlídky stane rozhlasový moderátor Steve Ray. Ze slov bývalého komentátory vyplývá, že je rozhodnutím Trumpa sklíčen. Jak uvádí kanál, hlasatel již začal s přípravou na přehlídku na počest 45. prezidenta Spojených států a byl doslova „zabit zármutkem", když se dozvěděl, že jeho služby nejsou potřeba.

Organizační výbor pro přípravu a provedení akcí u příležitosti inaugurace prezidenta to vysvětlil tak, že Ray byl pozván, aby „představoval nové pokolení Američanů, kteří podporují tradici přehlídek na počest inaugurace". Současně Brotmanovi udělili titul čestného předsedy hlasatelů.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponLet zářivého meteoru zaznamenali V Archangelské oblasti   
Pridal tk Úterý 10 leden 2017 - 05:26:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  
Let bolidu zaregistrovali očití svědkové v Oněžském okresu Archangelské oblasti, sdělil v pondělí zaměstnanec Pulkovské astronomické observatoře.

Místní média zveřejnila na Internetu video pádu nebeského tělesa.

„Proletělo těleso, kterému říkáme bolid, tedy velmi zářivý meteor," řekli zaměstnanci observatoře.

Trajektorie kosmického tělesa bude vypočítána odborníky po rozboru video záznamů a foto očitých svědků. Spolubesedník agentury dodal, že každých 24 hodin spadne do zemské atmosféry 100-150 tun meteoritní substance.

Podle zpráv v regionálních médiích shořel meteor v hustých vrstvách atmosféry ve výšce přibližně 50 km od zemského povrchu. K žádným škodám nedošlo.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAlexandrovci zahájili nábor nových členů   
Pridal tk Úterý 10 leden 2017 - 05:20:17 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  
Uchazeče o členství v souboru písní a tanců Ruské armády A.V. Alexandrova začnou přijímat a hodnotit 16. ledna a první vystoupení souboru se očekává 23. února.

Jak informuje Gazeta.Ru hudební kolektiv v nové sestavě bude účinkovat na slavnostním koncertu na počest Dne obránců vlasti v Kremlu, kterého se zúčastní vedení země.

Podle údajů webu státních zakázek věnuje ministerstvo obrany na uspořádání této akce 35 milionů rublů.

Informaci potvrdili na ředitelství akademického souboru písní a tanců A.V. Alexandrova. „Ano, takové plány existují. Zúčastnit se mohou zájemci ve věku od 18 do 45 let s akademickým hudebním (vokálním, choreografickým) vzděláním a zkušenostmi v profesionální činnosti. Žádosti o účast v konkursu je možné zasílat emailovou poštou, tanečníci musí přiložit video se svými vystoupeními a zpěváci uvést druh hlasu," oznámili na ředitelství.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2 3 4 5 6
Hledat Info kuryr
Datum / Čas
 
Vítejte,
Uživatelské jméno:

Heslo:
Pamatuj si mě

[ ]
[ ]
Novinky pro 2017
Počítadlo
Dnes na této stránce ...
celkem: 1255
unikátních: 449

Celkem na této stránce ...
celkem: 5343842
unikátních: 2064276

Stránka ...
celkem: 5582975
unikátních: 2053718
Reklama
 

Facebook KURÝR

Wedos

NovyCas.org - Vaše cesta z dluhů

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.cz


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2927 sec,0.1439 z toho dotazů.Dotazů v DB:28. Použitá paměť:1,673kB