Čtvrtek 01 červen 2017
Největší tunel v historii: Česká republika má možnost splatit svůj státní dluh naráz z těžby lithia, ale místo toho vláda jen přihlíží plánům na vytunelování zásob!   
Pridal tk Čtvrtek 01 červen 2017 - 05:40:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Největší tunel v historii: Česká republika má možnost splatit svůj státní dluh naráz z těžby lithia, ale místo toho vláda jen přihlíží plánům na vytunelování zásob! Ze 3 bilionů korun zisku nemá profitovat národ, ale jen lidé jako Karel Janeček, Madla Albright nebo člověk napojený na multikulti hnutí na severu Čech!

V České republice se schyluje k největší celonárodní loupeži v novodobých dějinách. Je třeba spustit varovný občanský alarm a medializovat kauzu, která se v tichosti realizuje v souvislosti s plánovanou těžbou lithia na Cínovci. Jak už posledních několik měsíců probublávají informace na veřejnost, Česká republika je podle posledních geologických průzkumu z ničeho nic najednou kandidátem na těžařskou velmoc v oblasti vzácných kovů. Geologické průzkumy na Cínovci totiž odhalily, že v oblasti se nachází cca. 6,5 milionů tun vytěžitelného lithia. To je nerost, který má dnes cenu zlata, protože lithium je nezbytné pro výrobu li-on baterií, a to nejen do mobilních zařízení jako jsou telefony, tablety a notebooky, ale v poslední době především pro výrobu článků do elektromobilů. Plánem globalistů je odřezání světové ekonomiky od vlivu amerického petrodolaru, a toho lze dosáhnout jen snížením závislosti světa na arabské ropě. Všechny dosavadní alternativní plány na snížení nákupů ropy od Arabů selhaly.

Přidávání biosložek, ethanolu do paliv, se ukázalo jednak jako nedostatečné a zároveň přivodilo obrovský kolaps v zemědělství v celé Evropě, ale i v USA. Pěstování řepky drasticky vyčerpává živiny z orné půdy. Správně se má řepka na konkrétním poli pěstovat jen 1x za 5 let a mezitím se mají na poli pěstovat jiné potravinové plodiny. Jenže v tržním ekonomickém boji o přežití toto zemědělci nedělají, protože by zkrachovali. Řepka má garantované a dotované výkupní ceny, řepka je plevelnatá rostlina, nevadí jí špatné klimatické podmínky. Takže farmáři pěstují na polích řepku nepřetržitě, dokud to jde a z pole se nestane neplodný úhor.

Řepka olejka jako rostlina je v podstatě plevel, který našel průmyslové využití. Jako plevel se chová, roste rychle, vyčerpává živiny a dokáže růst i na velmi na živiny chudých polích, ale pole se stejně po čase vyčerpá. Proces trvá zhruba 8 až 10 let. Všimněte si, že přesně tak dlouho trvá v EU politika podpory biopaliv, ale nyní se s tím přestává. To není kvůli tomu, že by si to v Bruselu někdo rozmyslel, ale jde o to, že orná půda v celé EU je v takové kritické situaci vyčerpání, že hrozí akutní nedostatek potravin. V celé EU není tolik volné půdy, která by dokázala nahradit arabskou ropu, nebo snížit její spotřebu.

Globalisté rozhodli, že ropa do aut končí!

Z tohoto důvodu bylo zataženo za nouzovou brzdu v EU a aparátčíci globalistů dali povel k plánu B, k přechodu automobilismu od spalovacích motorů na elektrické. Ke všemu to směřuje i legislativně, plánované normy emisí Euro 7 a Euro 8 až 10 už budou tak přísné, že spalovací motory je nebudou schopné splňovat ani v laboratorních podmínkách. Všechny automobilové koncerny už proto přechází v plánování produkce pro léta 2020 až 2025 na model 1+X, to je interní označení automobilek pro systém základní nabídky motorizace pro své produkční vozy na 1 elektromotor v základní nabídce + X motorů spalovacích.

Po roce 2035 se má koncept obrátit na X+1, kdy automobilky budou nabízet už jenom X elektro-agregátů + 1 spalovací motor. Jenže k realizaci tohoto konceptu je potřeba jedna zásadní věc, lithium. Elektromobily si dnes představíte asi jenom jako podivná malá nákupní vozítka, malé Smarty apod. Jenže pro běžné použití a dálkovou dopravu s rozumným dojezdem bude třeba přijít s kapacitami baterií natolik velkými, že zajistí dojezd alespoň 800 km a více, což je dnes na vrcholu limitů konstrukcí baterií, aniž by došlo k tak obrovskému zvýšení hmotnosti auta s tolika bateriemi, že by se to ekonomicky nevyplatilo.

Nejdále je ve výzkumu a ve výrobě miliardář Elon Musk, který vyrábí automobily na elektrický pohon značky Tesla, ale také rakety SpaceX pro civilní a nákladní dopravu do kosmu. Jenže pro rozšíření elektromobilů je nejprve nutné dostat jejich cenu na srovnatelnou úroveň se současnými auty se spalovacími motory. Toho má být dosaženo v EU třemi cestami. Za prvé, cesta legislativní. Systém norem Euro 7, 8, 9 a 10 nastaví emisní limity tak, že fyzikálně nebudou automobilky schopné vyrobit tak čisté spalovací agregáty, aniž by musely podvádět s úpravami firmwarů do aut, viz. skandál Volkswagenu. Automobilky tak budou nuceny opustit spalovací motory, i když arabské ropy bude pořád dostatek pro spalovací motory, ale zkrátka už tyto motory nebudou splňovat šílené ekologické limity Euro. Automobilky tak přejdou na elektrické agregáty.

Zapomeňte na levnou elektřinu, už se chystá uvalení spotřební daně!

Za druhé to bude cesta ekonomická. Elektromobily budou mít nižší danění v prvních letech a na „čerpacích“ pumpách nebude nabíjecí elektřina z rychlonabíječek zatížena spotřební daní. Později ale již ano. To je mimochodem další věc, o které se mezi laiky zatím nemluví, ale v Evropské komisi již existuje draft zákona na zdanění elektřiny pro auta pomocí digitálního podpisu elektřiny. Jde o technologii na prevenci proti dobíjení aut z běžné elektrické sítě bez spotřební daně.

Jednotlivé vlády zemí EU mají strach, že přijdou o stovky miliard EUR z vybrané spotřební daně za paliva. Chtějí proto po zavedení elektromobilů v masovém měřítku zavést systém, který by zdanil „tankování“ elektřiny do elektromobilů. Společnost TESLA proti tomu protestuje, ale např. německý Siemens tady v Německu již testuje technologii digitálního podpisu elektřinu. V principu jde o to, že nabíjecí hlavice v autě, když připojíte nabíjecí kabel ze stojanu, má namontovaný frekvenční čip. Dobíjecí stojan kromě napětí a dobíjecího proudu pouští do kabelu vysokofrekvenční zakódovaný signál, který slouží jako digitální asymetrický podpis stojanu připojeného online na obdobu EET.

Pokud je digitální podpis přítomen v nosném signálu kabelu, čip v autě asymetricky dekóduje podpis, ověří ho a otevře nabíjecí okruh a začne nabíjení baterií ve vozu. Pokud si ale začnete dobíjet auto doma z kabelu, nabíjecí čip nenajde digitální podpis v signálu kabelu z elektrické sítě a vyzve vás k zaplacení spotřebního kreditu, resp. zálohy na spotřební daň online. V autě přiložíte bezkontaktní běžnou platební kartu k volantu (RFID čip je ve volantu), ozve se pípnutí, strhne se vám záloha 15 EUR online z karty a účtu v bance, na který je karta napojena (auto má mobilní data přes zabudovanou SIM kartu a GSM/LTE modul) a zároveň se karta nalinkuje do platebního systému státní správy, takže podruhé už kartu nepotřebujete, když nabíjíte auto doma. Teprve po této aktivaci nabíjecí čip v autě otevře protokol a povolí baterie dobít z domácí zásuvky. Měl jsem možnost osobně tuto technologii testovat v naší firmě na počátku března v zapůjčeném voze od partnerské firmy, která připravuje tento systém pro koncern VW. Nemohu uveřejnit fotografie, naše firma musela podepsat NDA, ale jakmile bude systém povolen k prezentaci pro veřejnost, uveřejním fotografie a podrobnosti.

Česko by ze zisků z těžby lithia splatilo svůj státní dluh dvakrát!

Tady jsem odbočil tématicky až k realizaci zpoplatnění energií do elektromobilů, ale aby skutečně elektromobilismus mohl fungovat, je potřeba nastoupit kromě zmíněných 2 cest i třetí cestu. Třetí cesta je radikální snížení cen power baterií. V oboru se neříká autobaterie, protože to by si lidé pletli s 12V baterkou do auta. Power baterie pro pohon elektromotorů jsou stále velmi drahé a hlavní příčinou je nedostatek lithia. Jenže objev tak obrovských zásob lithia v ČR rázem staví republiku na špičku producentů lithia ve světě. A podívejte se, co se děje, resp. neděje v české vládě.

Zásoby 6.5 milionů tun lithia by republice vynesly spolu s wolframem a cínem, které by se vytěžili navíc spolu s lithiem, do státního rozpočtu ČR prakticky celé 3 biliony korun, takže Česká republika by pohodlně mohla splatit svůj státní dluh, a to ne jednou, ale skoro dvakrát. Takovéto národní bohatství musí být využito pro národní zájmy, nesmí být převedeno do soukromých rukou zahraničních firem. Bohužel, přesně k tomu se schyluje. A kdo za tím stojí? No, budete v šoku.

Průzkumné vrty na Cínovci prováděla společnost Geomet, která patří australskému holdingu European Metals Holdings. Podle serveru Týden se hodnota firmy na australské burze v Sydney zvedla za poslední rok desetkrát. Kromě tohoto holdingu se o naleziště zajímá i americký miliardář a podnikatel Elon Musk, který podle serveru The Space Invader dokonce zvažuje, že v Česku postaví továrnu na své elektromobily TESLA. Dalším zájemcem o těžbu je i Karel Janeček, český podnikatel v oblasti burzovních systémů s napojením na americkou ambasádu. Ten má ovšem primárně zájem pouze o již vytěženou cínovou hlušinu, ve které se nachází lithium. Jeho společnost Cínovecká deponie má dokonce už licenci na těžbu lithia z této již vytěžené hlušiny. Jenže okolo těžebních práv se pohybuje i konzultantská společnost Albright Stonebridge Group, kterou vlastní Madeleine Albright. Její firma dnes v Kosovu ovládá prakticky veškerý telekomunikační trh.

Střelba v Chomutově, městská radnice a neziskovky… peníze vedou k Janečkovi

V minulých dnech jsem tady psal články o Chomutově a tím spíš vás všechny asi šokuje, kdo že se to také pohybuje okolo těžby lithia na Cínovci. Podle informací to vypadá, že Karel Janeček na severu Čech spojil síly s místním podnikatelem a regionálním politikem Martinem Hausenblasem. Za upozornění děkujeme našemu čtenáři, panu Burianovi, viz. jeho informace uvedené ve včerejším článku z Chomutova. Právě Hausenblas propaguje otevření Muskovy továrny na vozy TESLA v České republice a současně založil i regionální hnutí PRO! Kraj a pobočku PRO! Ústí, které je stejnou pobočkou hnutí, jako je PRO! Chomutov, které ve spolupráci se Zelenými a Piráty dovedlo chomutovskou politiku do náruče multikulturalismu, psali jsme o tom včera zde: http://aeronet.cz/news/chomutov-je-peklem-na-zemi-shoduji-se-mistni-politiku-ve-meste-ovladli-neziskovky-clovek-v-tisni-pirati-zeleni-a-podivne-multikulti-hnuti-na-radnici-vedeni-mesta-se-obmenilo-zustalo-ghetto/ . To je ale náhoda? Cesta peněz opět vede z Chomutova přes Hausenblase až k velkému guru Janečkovi.

Karel Janeček využil podle všeho toto regionální hnutí PRO! jako vlivový prostředek na místní úřady v souvislosti s posvěcením Janečkovy těžby lithia na severu Čech. Janeček ale se zahájením těžby lithia otálí a má se za to, že Cínoveckou deponii chystá prodat právě Elonu Muskovi z USA a jeho firmě TESLA. To by byl pro Janečka kauf. A nejen pro něho. Najednou je jasné, proč na Chomutovsku, Děčínsku a Ústecku vznikají tato hnutí, kdo je financuje a kdo má zájem na tom, aby proudily peníze do ghett. A je jim jedno, kdo tato hnutí potom volí, kupují si totiž hlasy cikánů, kteří uvěří nastrčené loutce z jejich řad, kterou Janečkovy peníze pomohou udržet ve funkci po potřebně dlouhou dobu.

Jde o politickou podporu v zastupitelstvech měst pro mohutnou těžbu a budoucí průmysl, který by měl rozjet Elon Musk a veškerý profit by tak plynul do USA, pochopitelně za určité drobky a všimné pro politiky v severočeských městech. Český stát by ale kompletně ostrouhal. Dámy a pánové, nejde o sociální dávky pro cikány, tady se hraje o 3 biliony korun! A to už někomu stojí za to, aby zafinancoval pár drobnými místní politiky, neziskovky, organizace a koupil si cikánské voliče a dohnal je k volbám.

Přitom vláda v Praze mlčí jako zařezaná husa. Na ministerstvo financí se po Babišovi na půl roku dostal Ivan Pilný, kterému se v ANO přezdívá „pan všehoschopný“. Jeho působení v pražském Microsoftu by vydalo na knihu podle informací zaměstnanců. Ten záhy šokoval veřejnost svým výrokem v rozhovoru pro Právo, že důchodci v budoucnu nebudou mít žádné důchody, takže budou muset pracovat, že třeba budou sekat trávu v parku. Od někoho, jako je ministr financí a bývalý šéf českého Microsoftu, by člověk čekal racionální uvažování. Sekání trávy je finančně velmi nákladné. Tráva se kosí motorově, traktůrkem na tzv. „landscaping“ nebo sekačkou na tyči. Musí se zaplatit nafta, resp. benzín. Techniku je třeba přivézt na valníku, ten valník musí táhnout větší auto, dodávka nebo truck (ve smyslu SUV trucku). Ale to není všechno. Posekanou trávu je třeba odvézt, protože mulčování nelze provádět s půlmetrovou trávou. A když někdo řekne OK, budeme mulčovat pravidelně, tak tu trávu bude nutné sekat 1x týdně, od dubna do října. No, tak to chci vidět ty peníze, náklady na člověkohodiny, techniku, odvoz a likvidaci (spalování?) posekané trávy, které město nebo obec to zaplatí.

Nový ministr financí posílá důchodce sekat trávu, ale 3 bilionů korun, které by mohly přitéct do státní pokladny ze státní těžby lithia, si nevšimne!

Landscaping je nesmírně finančně náročný a v USA je z toho celé jedno průmyslové odvětví, které okupují ovšem mladí migranti z Mexika. V USA jsem sám do tohoto odvětví dělal jistý čas a znám i náklady. Mladíci ve věku okolo 20 let, ilegálové z Mexika a Hondurasu, rajtují na traktůrcích od rána do večera a jeden akr posekají za 20 dolarů, ovšem pouze mulčing a bez tzv. detailingu (ruční dosečení rohů, kam nevjede traktor). Detail je za příplatek 15 dolarů na akr. Pokud trávu chcete odvézt, akr je za příplatek 55 dolarů a tráva nesmí být vyšší než 1 stopu a ani nesmí být mokrá, protože potom hmotnost trávy a její objem je tak velký, že se připlácí další horentní peníze navíc.

Posekaná tráva se prodává na siláž farmářům v USA. Jenže proboha, komu by jí ale prodávaly v ČR města a obce, když státní a družstevní statky byly po roce 1989 zlikvidovány a dnešní farmáři skot v takových objemech nechovají, protože se orientují buď jenom na řepku nebo na chov prasat a drůbeže? Pane Pilný, jako šéf Microsoftu jste možná rozuměl BSOD ve Windows, ale rostlinnému a živočišnému hospodářství opravdu nevládnete. Poslat důchodce na sekání trávy ve věku 70 let, když hrozí pád pod sekačku z traktoru, srdeční slabost z horka v létě (na traktůrku běžně je po 9. hodině ráno už 60 stupňů Celsia od motoru a kapoty), pracovní úraz a průser BZP, to si žádný zaměstnavatel provozující landscaping nevezme na triko. A pokud pošlete na trávu důchodce jenom s klasickou kosou, tak se pro změnu nedoplatíte na normohodinách.

Proč jsem ale odbočil od těžby lithia k sekání trávy důchodci? Protože vám chci ukázat kontrast, jací diletanti a nekompetentní politici v pozici ministrů financí se vyjadřují k řešení ekonomické situace důchodů, že stát nebude mít v budoucnu na jejich výplaty. Jenže tady v případě lithia vidíte, že to není pravda! Česká republika by mohla profitovat, mohla by splatit své dluhy, mohla by financovat důchody a státní podnik Diamo by mohl těžit lithium a zisky z těžby odvádět do státního rozpočtu a používat ho na řešení aktuálních problémů, třeba výplat důchodů.

Jenže místo toho je k celé věci těžby lithia jenom mlčení z vlády, nikdo o tom nechce slyšet, v tichosti se tutlá a zakopává pod koberec, aby si národní zásoby lithia shrábly zahraniční holdingy, různé Madly Albrightové, Janečkové a další. Namísto toho, aby politik řekl, že lithium patři lidu a lid bude z těžby profitovat, tak namísto toho ministr financí plánuje české důchodce v budoucnu posílat místo do důchodu za volanty sekaček, dokud ze sekaček nepadnou rovnou do papundeklových rakví. Arbeit Macht Frei! Upozorněte své politiky, že lithium a zisky z těžby musí zůstat v ČR! Upozorněte mimoparlamentní opozici, aby medializovala před volbami tento hrozící tunel národních zdrojů!

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: http://aeronet.cz/news/nejvetsi-tunel-v-historii-ceska-republika-ma-moznost-splatit-svuj-statni-dluh-naraz-z-tezby-lithia-ale-misto-toho-vlada-jen-prihlizi-planum-na-vytunelovani-zasob/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPoslanec Fiedler se nas.al a napsal kolegům z ANO   
Pridal tk Čtvrtek 01 červen 2017 - 05:22:31 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vážení poslanci hnutí ANO2011 !!!

Přestaňte už konečně žvanit blbosti (řečeno terminologií vašeho předsedy) o tom, jak si občané mají všímat odložených podezřelých tašek (člen výboru pro bezpečnost Chalupa), nebo prohlášení (řady jiných) jak cítíte s obětmi pozůstalých – tím se nic nezmění, další atentát přijde a pouze nevíme kde? Přestaňte hrát už tu komedii s lidmi, že vy chcete něco řešit a ve Sněmovně „makáte“.

A ZVEDNĚTE UŽ KONEČNĚ TY VAŠE PRACKY PRO NÁVRHY, KTERÉ JSTE V TOMTO VOLEBNÍM OBDOBÍ ZAMÍTLI – abychom se začali zabývat tím, jak posílit ostrahu na hranicích, kde na to získat vycvičené lidi (NEJSOU !!!), přesunout a zvýšit výdaje na obranu nikoliv na nákupu letadel a těžké techniky, ale prioritně na ostrahu hranic, kybernetickou bezpečnost, zvýšení branné zdatnosti obyvatelstva a znovuzavedení povinné vojenské služby alespoň na tři měsíce a řady dalších vámi a celou vládní koalicí ruku v ruce s ČSSD a KDU zamítnutých návrhů.

Prioritní (už nějakou dobu) jsou zákony ne o biopalivech a inkluzi, prebendy pro solární barony a různé pochybné neziskovky a protokol o udržitelném rozvoji Karpat. PRIORITNÍ JE BEZPEČNOST NAŠÍ ZEMĚ A JEJICH OBČANŮ !!!

(a občané-voliči prosím, přestaňte už jim baštit ty jejich volební koblihy….)

Zdroj: http://blokprotiislamizaci.cz/poslanec-fiedler-se-nas-al-napsal-kolegum-z-ano/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV domě Johna Lennona došlo k trojnásobné vraždě   
Pridal tk Čtvrtek 01 červen 2017 - 05:13:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V domě v Liverpoolu, kde žil John Lennon, zabili tři lidi, uvádějí noviny The Independent.

K tragédii došlo včera pozdě večer. Těla ženy a dvou dětí byla objevena náhodou: policisté přijeli na místo události po oznámení o úniku plynu.

Z vraždy je podezřelý místní občan, který byl zatčen. Další podrobnosti události nejsou uvedeny.

Dům na Faulkner Street je jednou z nejpopulárnějších městských památek. Právě v něm žil hudebník The Beatles s první ženou Cynthií do roku 1963. Podle místních obyvatel k domu pravidelně přijíždí obdivovatelé Lennona i obyčejní turisté.

Zdroj: The Independent

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOdporná praxe odposlechů v Česku   
Pridal tk Čtvrtek 01 červen 2017 - 05:04:10 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Česko je zřejmě jedinou zemí v té vyspělejší části Evropy, kde je připuštěna u soudů důkazní praxe opírající se o odposlechy. Akce vůči Davidu Rathovi měla od počátku všechny rysy konspirativního spiknutí.

O povolení odposlechů na základě nicotného podezření rozhodlo územně nepříslušné státní zastupitelství v Ústeckém kraji. Poté co byly odposlechy pořízeny a David Rath byl zatčen, docházelo k masivním únikům, často zřejmě podivně upravených odposlechů, do českých médií. Tyto úniky byly řízeným procesem.

David Rath tak byl odsouzen ještě dříve, nežli vyšetřovatelé dokončili svoji práci a soudci zahájili svou činnost. Proces s ním měl od začátku zcela politický charakter. Vrchní soud velmi odvážně rozhodl o zrušení rozsudku na 8,5 roku pro hejtmana Ratha prostě proto, že kromě odposlechů, pořízených nezákonně a manipulativně, soud žádné důkazy na něj prostě neměl.

Do celé záležitosti ovšem poté zasáhl politicky ministr spravedlnosti Pelikán, který de facto nařídil projednání u Nejvyššího soudu a nešťastně do něj zasáhl také prezident Zeman se svými názory o tom, kdo je zloděj a podobnými nesmysly. Byly to neslýchané zásahy do nezávislosti soudu.

Nejvyšší soud, pokud bude jednat nezávisle bez ohledu na tlak ministra spravedlnosti a nepřípadné vyjádření prezidenta republiky, by měl rozhodnout tak, aby potvrdil dřívější rozhodnutí Vrchního soudu a tedy potvrdil zrušení původního rozsudku nad Davidem Rathem.

Jiří Paroubek

Zdroj: Vaše Věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponProč Rusové nemohou dělat to samé co Američané aneb jak se v EU ničí opozice!!!   
Pridal tk Čtvrtek 01 červen 2017 - 04:51:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Posledních několik dní je český, ale také americký a německý internet bombardován zprávami o „ruském vměšování a financování opozičních skupin a jednotlivců“ v Evropě. Jedním z udávaných příkladů jsem také já osobně. Lidé financovaní různými neziskovkami ala Soros a podporovaní americkým velvyslanectvím, kteří nemají na práci nic jiného, než za špinavé peníze psát diskreditující v lepším případě polopravdivé a v horším úplně vylhané příběhy o lidech, kteří si dovolují mít svůj vlastní názor a pohled na události, které se dějí okolo nás se opravdu snaží vylíčit mě jako Kremlem placeného kolaboranta. Přitom jedinými kolaboranty v naší zemi jsou právě oni sami!!!

Tito nelze jinak říci, než presstituti se snaží udělat senzaci z toho, že bohatý podnikatel z Ruska jménem Konstantin Malofejev si dovolil dát své vlastní peníze panslavistickému aktivistovi a protifašistickému bojovníkovi panu Alexandru Usovskému z Běloruska, aby jimi pomohl financovat projekty týkající se slovanské vzájemnosti, nebo boje proti polofašistické kyjevské vládě, která se ozbrojeným nelegitimním pučem zmocnila před pár lety vlády v Kyjevě a začala si okamžitě nárokovat právo vládnout celé Ukrajině. Tyto pučisty podporované Banderovci a dalšími neonacistickými bojůvkami podporovala Evropská unie a celý tzv. Majdan financovali USA, které to stálo celé tři miliardy dolarů!

Nic takového však ani oficiální média, ani bulvární neziskovkami financovanou žumpu nezajímá! Všichni řeší, jak si mohl nějaký bohatý Rus společně se svým běloruským spolupracovníkem dovolit financovat nějaké nenásilné a zcela legitimní projekty v České republice, Polsku a v Maďarsku! Nevím, jestli se mi z toho chce víc smát, nebo brečet, protože to je tak ujeté, absurdní a nafouklé, že se mi nechce věřit, že to skutečně někdo bere a řeší jako něco zvláštního, nebo dokonce špatného! Co je proboha divného na tom, že se nějaký bohatý člověk, kterému není lhostejné, co se ve světě děje, když vidí, jak je špiněna jeho vlast a jak jsou americkou vládou, evropskou komisí a jednotlivci jako je Soros financovány všechny protiruské aktivity v celém světě, rozhodne poskytnout nějaké peníze těm, kteří podle něho bojují proti těmto aktivitám a snaží se místo západem šířených dezinformací říkat pravdu?!

Nevím přesně, komu všemu, ani kolik přesně můj přítel Alexandr Usovsky, kterého zatím neznám osobně, ale s kterým sdílím mnoho stejných názorů, víru ve slovanské bratrství a taktéž odpor proti fašismu a neonacismu poslal peněz, ani kolik bylo z jeho vlastní kapsy a kolik od pana Malofejeva, či někoho dalšího, ale vím, že na tom není nic špatného! Americké, panem Sorosem financované neziskové organizace působí po celém světě a financují různé skupiny, jednotlivce, ale také univerzitní profesory a celé školy s jediným cílem, kterým je doslova vymýt mozek těm, kdo tyto Sorosem placené objekty naslouchají, tedy hlavně mládeži a malým dětem!

Pokud se však rozhodne totéž, jen v nepoměrně menší míře a mnohem slušnějším způsobem udělat někdo z Ruska, je okamžitě oheň na střeše! Existuje snad nějaký zákon zakazující přijmout nezištnou pomoc pro legální protesty a aktivity, které se ještě pořád i přes nátlak médií a obstrukce ze strany úřadů nebojí někteří lidé organizovat?! Jsme snad oficiálně ve válce s Ruskem, že nemůžeme přijmout pomoc od lidí, kteří sdílejí podobné názory a bojují za stejnou věc! Komu vadí, když někdo říká pravdu a poukazuje na to, že Rusko posledních pár let nedělá nic jiného, než se brání nátlaku ze strany západu a statečně bojuje o svou nezávislost a v konečném důsledku dokonce o své vlastní přežití?! Západ by rád viděl Rusko opět slabé, rozkradené, rozprodané a rozdrobené na malé státečky a každý, komu se to nelíbí je nepřítel a musí být zničen!

Takže, jestli za většinou peněz do Polska, České republiky, Slovenska a Maďarska, které pomáhají těm, kteří jsou vládami těchto zemí mnohdy perzekuováni, nebo dokonce zatýkáni za to, že se nebojí říkat pravdu a z kterých státní, nebo západem financovaná média dělají zrádce, šašky, nebo kolaboranty stojí pan Malofejev, jediné, co k tomu mohu říci je DĚKUJI PANE MALOFEJEVE!

PS: Teď to méně důležité:

Co se týká dohadů okolo mé vlastní osoby, dostal jsem pomoc na své aktivity v roce 2014. Pokud mi paměť dobře slouží, nebylo to více, než celkem 800 euro ve dvou finančních transakcích. Prvních 300 euro mi poslal jako dárce můj přítel Alexander Usovsky z peněz co utržil za knihu o Stalinovi, kterou sám napsal. Dalších 500 euro bylo od nějakého dárce z Ruska, takže předpokládám, že od pana Malofejeva, nebo nějakého jiného dobrého člověka s vlasteneckým cítěním. Za první částku jsem nakoupil spoustu různých vlajek, včetně novoruské a za druhou částku jsem koupil kameru a stativ, abych mohl pořizovat záběry z akcí, které jsem tehdy pořádal, spolupořádal, nebo se jich účastnil. Od té doby jsem nedostal slovy prozápadních presstitutů ani jeden jediný mrzký rubl

PPS: Pro chytráky co mluví o daňových únicích, ani jedna z těchto částek darovaných od dvou různých lidí nepřekročila hranici patnáct tisíc, tudíž se na ně darovací daň nevztahuje.

Ladislav Kašuka

Zdroj: Czech Free Press

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMichal Mít opouští SKST Teplice – přestup roku 2017 je potvrzený.   
Pridal tk Čtvrtek 01 červen 2017 - 04:29:47 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Po čtyřech nádherných a velice úspěšných sezónách ve stolním tenise za SKST Teplice, opouští mládežnická hvězda Ústeckého kraje svůj oddíl a je připraven začít bojovat v ligové soutěži v TTC Ústí nad Labem. Teplický trenér Karel Freimann připravil Michala na vysokou úroveň a dal mu vše, co jako mládežnický trenér mohl. Díky Freimannovi byl Mít čtyřikrát přeborníkem Ústeckého kraje v řadě, nominoval se 3x na Mistrovství ČR a reprezentoval svůj kraj i na Olympiádě mládeže. Michal Mít ve svých šestnácti letech, okusí první vážný přestup do nového klubu TTC UL a začne v jeho barvách reprezentovat v ligových soutěžích.

Jako dorostenec, neměl Michal konkurenci ve svém kraji a zvítězil nad všemi svými soupeři v dorosteneckých turnajích, umístil se se svými 294 body na prvním místě ve svém kraji mezi mládeží. V celém žebříčku kraje se Michal mezi dospělými umístil na 19 místě a to jako 15.letý hráč. Před ním byli již jen hráči právě ligových týmů. V divizní soutěži kraje, kde Mít skončil na třetím místě a pro povinnost reprezentace za mládež, již nemohl svým spoluhráčům pomoci v boji o Play Off, nebyl poražen ani hráči, kteří skončili na prvním a druhém místě.

Pro příští sezónu bude rozhodující nové tréninkové nasazení v TTC UL a souhra týmu. Mít má vysoké ambice. Jeho celoročním úkolem je 100% účast na republikových turnajích mládeže, kde se chce utkat s nejlepší šestnáctkou ČR, reprezentací na M-ČR za dorostence a jeho osobní metou je pátý titul Přeborníka kraje jednotlivců a umístění v lize pro první rok minimálně v horní polovině tabulky.

Michalovo oporou a herním učitelem bude nejlepší krajský hráč a trenér mládeže v TTC UL a trenér mládeže tréninkového centra pod záštitou KSST UK pan Martin Merker. Společně již začali s přípravou na konci této sezóny. Mít pravidelně trénuje s výborným extraligovým hráčem Tomášem Kabelkou a cítí se připravený do nového mužstva a nových bojů o cenné body jak v lize, tak na turnajích mládeže.

Michalovi držíme v nové sezóně 2017/2018 palce.

Milan
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponByzantský katolický patriarchát: Uragán v Moskvě – Boží trest za zneužití ostatků svatého Mikuláše   
Pridal tk Čtvrtek 01 červen 2017 - 04:27:19 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ve svátek přenesení ostatků sv. Mikuláše, 22. května, byla v chrámu Krista Spasitele v Moskvě patriarchou Kirillem slavnostně uvítána delegace apostatického Vatikánu, která přivezla světcovo žebro. Bylo o něm sugestivně řečeno, že je daleko mocnější než jiné ostatky, které už pravoslavná církev dávno vlastní.

Delegaci vedl sekretář papežské rady pro jednotu křesťanů (v herezi), Mons. A. Palmieri a jejími členy byli i představitelé ekumenického institutu v Bari. Prezident RF V. Putin byl nucen papeži Františkovi za propůjčení žebra poděkovat. Kirill podaroval medaile 1., 2. a 3. stupně vatikánské delegaci, kter á manipulací se svatými ostatky sleduje otevření dveří ekumenismu a pak vytvoření globalizační jednoty s heretickým Vatikánem. To je zrada pravověrnosti, tradice i odkazu svatých otců, jakým byl svatý Mikuláš! Jde o proces formování církve antikrista. Poutníků byly tisíce, všichni šli uctívat ostatky sv. Mikuláše, aniž by tušili, že jsou zneužiti k záměrům Vatikánu a Kirilla. Proč nebyly k úctě vystaveny ostatky, které vlastní pravoslavná církev? Proto, že tu nejde o úctu k sv. Mikuláši, ale o prosazení zhoubné globalizace s heretickým Vatikánem.

V Havaně podepsal František Bergoglio a Kirill Gunďajev program tzv. ekumenismu. Kirill Gunďajev rovněž osnoval dokumenty pro krétský pseudosněm a jeho zástupce podepsal i sebevražedné Štrasburské memorandum, spolu s kardinálem Kasperem. Jde o jednotný, skrytý program likvidace křesťanství. Tyto sebevražedné kroky jsou prostým věřícím utajovány a naopak, uměle se tyto dny vytváří sympatie k apostatickému Vatikánu za to, že propůjčil žebro sv. Mikuláše k oklamání celé pravoslavné církve! Tak bez odporu nastává sjednocením s heret iky masová zrada Krista, a to v hlavním chrámu Krista Spasitele!

Globalizační misie Vatikánu bude v Moskvě probíhat až do 12. 7., a pak od 13. 7. do 28. 7., (svátku svatého Vladimíra) v Petěrburgu.

Není tato misie s ostatky i přípravou na návštěvu Běloruska a Ruska arciheretikem Františkem Bergogliem, který prosazuje homosexualismus, transsexualismus, ničí všechny morální principy a vnucuje Evropě islamizaci a sebezničení křesťanství?! Jaké ostatky mu pak Kyrill poradí, aby s sebou přivezl k dalšímu oklamání ruského národa?

Svatý Mikuláš, který bojoval za čistotu víry, na prvním sněmu v Niceji (325) udeřil po tváři arciheretika Ária. Dnes by udeřil po tváři arciheretika Františka Bergoglia a arciheretika Kirilla Gunďajeva. Za co? Za manipulaci s jeho ostatky s cílem prosadit hereze a zničit pravověrné učení! Bůh na přímluvu sv. Mikuláše ukázal, jaký duch smrti je za touto akcí a dopustil varovný trest, aby zachránil duše před věčným zavržením. Moskvu 29. 5. 2017 postihl uragán, který si vyžádal 16 mrtvých, 108 zraněných a velké materiální škody.

Byzantský katolický (vselenský) patriarchát prosí všechny pravověrné biskupy, kněze a mnichy, aby se distancovali od této apostatické manipulace Františka a Kyrilla a varovali věřící před sebevraždou pravoslaví!

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTakto se bojuje s terorismem. Rusové přeměnili základnu radikálů v měsíční krajinu, pobili jich tři sta   
Pridal tk Čtvrtek 01 červen 2017 - 04:20:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zatímco svět v poslední květnový den sledoval údery ruského námořnictva raketami Kalibr na pozice teroristů v Sýrii, mimo pozornost hlavního mediálního proudu zůstal předcházející kolosální útok ruského letectva na základnu Islámského státu v syrské oblasti Rasifin.

Letouny ruských Vzdušných a kosmických sil v úterý 30. května zaútočily na základnu Islámského státu, kde se v moment útoku nacházelo na tři sta radikálů, kteří před tím v koloně opustili město Rakka.

Podle některých zdrojů Rusku tuto informaci předala americká strana a potvrdily ji kurdské síly nacházející se v oblasti. Útok pravděpodobně nikdo z teroristů nepřežil a zničeno při něm bylo pětašedesát kusů techniky.

Na videu je mimo jiné patrné, jak ruské letectvo před útokem přesnou municí na konkrétní objekt získalo s pomocí bezpilotních průzkumných prostředků informaci, že v tomto objektu dochází ke koncentraci radikálů pokoušejících se hromadně skrýt před možným úderem:


Zdroj: http://eurasia24.cz/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJihokorejský a japonský vůdce telefonicky diskutovali o severokorejském jaderném problému   
Pridal tk Čtvrtek 01 červen 2017 - 04:15:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jihokorejský prezident Moon Jae-in vedl včera telefonický rozhovor s japonským premiérem Šinzem Abem, při kterém obě strany si vyměnil názory na severokorejském jaderném problému.

Telefonický rozhovor trval 20 minut. V rozhovoru Abe řekl, že v poslední době Severní Korea několikrát provedla jaderný test, což je nesnesitelný. Abe zdůraznil, že nyní není správný čas pro obnovení dialogu se Severní Koreou.

Jihokorejský prezident Moon Jae-in souhlasil s tím, že nyní není správný čas pro obnovení dialogu se Severní Koreou. Je třeba zvýšit úrovně sankcí vůči KLDR. Ale také zdůraznil, že pokud Severní Korea se vzdá jaderného plánu, obě strany mají možnosti zahájit mírové jednání.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRuská armáda znovu pošle ke Kurilským ostrovům expedici   
Pridal tk Čtvrtek 01 červen 2017 - 04:13:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Podle zpravodajského střediska ruského pacifického loďstva ruská armáda dne 30. května poslala expedici ke Kurilským ostrovům. Jde o druhou skupinu expedice ruské armády do ostrovů Kurils.

Z komuniké zpravodajského střediska ruského pacifického loďstva vyplývá, že skupina expedice se skládá z více než 100 příslušných osob z ruské pacifické flotily a ruského geografického sdružení, včetně geologů, volcanologistů, mořských biologů, archeologů, vědců půdy.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2017
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3062 sec,0.0996 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,184kB